Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie
AUTORSKI

DumFish prezentuje

autorski-rb

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   DumFish

DumFish

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 321 postów

Napisano 05 maj 2017 - 19:05

Hej na wstępie chciałbym podziękować Januszowi za pomoc w ogarnięciu spacingu i nie tylko:) oraz Hubertusowi za cenne rady.

 

 

Jakis czas temu musiałem sprzedać swoja wykałaczkę na blanku s781 white ( w minimach), jednak zatęskniło mi sie do tego blanku i postanowiłem nieco go ulepszyć w stosunku do pierwszej wersji jaka miałem.

Tak więc postanowiłem polecieć na grubo i postanowilem ze musi byc delfin+delta, a wyszło tak.

 

Monoblank s781 white, delfin + delta

796ffca764ca.jpg

b2ea291322b4.jpg

8d11c53f08a6.jpg

d3b18decb1d0.jpg

c39bcace8843.jpg

a3ef57f00949.jpg

 

 

Mile widziana konstruktywna krytyka ktora przy nastepnym projekcie pomoze uniknac bledow.

Szczerze musze przyznac ze robienie omotek na kartonie to nie lada wyzwania... 

 

Jutro testy nad woda juz nie moge sie doczekac ale pierwsze wrazenia uzbrojonego kijka sa naprawde pozytywne

 

 

 



#2 ONLINE   Rebel64

Rebel64

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1372 postów
  • LokalizacjaStolica
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Nicki

Napisano 05 maj 2017 - 19:21

Fajnie wyszla ta omotka z tipetem z przodu.Troche mi nie pasuje delfin z bialym blankiem,ale jak bys dal zdjecie calego projektu to moze jest lepszy efekt,to tylko moje odczucia.Frajda napewno bedzie,bo to Twoje dzielo :)


  • DumFish lubi to

#3 OFFLINE   Del Toro

Del Toro

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 7985 postów
  • LokalizacjaLondyn, UK

Napisano 05 maj 2017 - 19:24

Pierwszy patyk?

Jak tak, to startujesz z niezlego pulapu, maja pierwsza to brzydal straszny :D

 

Krytyki nie bedzie, bo generalnie bardzo podoba mi sie ten patyk. Na co mozesz zwrocic uwage przy nastepnym:

- mozesz skrocic omotke przed stopka przelotki, ale to kwestia gustu.

- Identycznej dlugosci omotki (foto 2), moga byc rowne, jezli nie sa to naprawde mnimalnie, lub jakies przeklamanie na foto. Ale generalnie suwmiarka to twoj przyjaciel ;)

- trafiles na ten sam problem z tym butt cup jak ja. Minimalnie, na jakies pewnie nawet niecale 0.5mm odstaje po za grafitowy butt. Generalnie na zywo wyglada to niezle, gorzej na zdjeciach, ja ostatecznie zdecydowalem sie na dodatkowa omotke. Ale to tez taki maly szczegolik.

 

Good job  :good:


  • DumFish lubi to

#4 OFFLINE   DumFish

DumFish

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 321 postów

Napisano 05 maj 2017 - 19:51

Darku, zdjęcia całej wędki wstawię jutro gdy będę nad woda.

 

 

Del Toro Tak to mój pierwszy patyk, i milo mi słyszeć to z twoich ust bo nie powiem ale delikatnie podglądałem twoje prace robiac tą wędke i wysuwałem w nioski

Omotka jest wydaje mi sie i tak krotka, robiac krocej balem sie ze wyjdzie za krotka, ale będę miał to na uwadze.

Co to omotek bardzo możliwe ze nie są równe nie ukrywam że robilem to na oko :)

co do końcówki masz racje, nie wiedziałem co z tym zrobić wiec podlałem to delikatnie lakierem i teraz wygląda delikatnie lepiej, jednak przydało by się nad tym popracować.

 

 

Dosc duzy problem mam z kreceniem tych nitek naprawde...  jak mi sie porwaly, to postrzępiły albo sie odkręciły... masakra jakaś następnym razem chyba spróbuje jakas grubsza nitke. 

Czarne to sa Fuji a biała to prowrap zdecydowanie grubsza i nie wiem czy gdybym czarnej tez nie posiadał od pro wrap nie było by lepiej.


Użytkownik Michci0 edytował ten post 05 maj 2017 - 19:54

  • Del Toro i Rebel64 lubią to

#5 ONLINE   Michał.

Michał.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1596 postów
  • LokalizacjaSan Escobar

Napisano 05 maj 2017 - 20:03

piękny początek :) 



#6 OFFLINE   Del Toro

Del Toro

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 7985 postów
  • LokalizacjaLondyn, UK

Napisano 05 maj 2017 - 21:28

 

 

Del Toro Tak to mój pierwszy patyk, i milo mi słyszeć to z twoich ust bo nie powiem ale delikatnie podglądałem twoje prace robiac tą wędke i wysuwałem w nioski

Omotka jest wydaje mi sie i tak krotka, robiac krocej balem sie ze wyjdzie za krotka, ale będę miał to na uwadze.

Co to omotek bardzo możliwe ze nie są równe nie ukrywam że robilem to na oko :)

co do końcówki masz racje, nie wiedziałem co z tym zrobić wiec podlałem to delikatnie lakierem i teraz wygląda delikatnie lepiej, jednak przydało by się nad tym popracować.

 

 

Dosc duzy problem mam z kreceniem tych nitek naprawde...  jak mi sie porwaly, to postrzępiły albo sie odkręciły... masakra jakaś następnym razem chyba spróbuje jakas grubsza nitke. 

Czarne to sa Fuji a biała to prowrap zdecydowanie grubsza i nie wiem czy gdybym czarnej tez nie posiadał od pro wrap nie było by lepiej.

 

Popraktykujesz to i omotkowanie bedzie latwe ;) 

Lakier jak na pierwszy raz naprawde swietny, duzo osob za pierwszym razem pakuje zbyt duzo lakieru, a tutaj rowno i nie ma nadlewek/sliwek. 

Kolorystycznie tez swietnie dobrane, dwa kolory, prostota i elegancja :)

 

Jesli lakierujesz na dwa razy, zakup sobie szeroki pedzel do lakierowania wiekszych powierzchni (np napis) i skalpel, zeby pousuwac jakies niedoskonalosci po pierwszej warstwie :)



#7 OFFLINE   DumFish

DumFish

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 321 postów

Napisano 23 maj 2017 - 17:29

Ugiecie kijka 

 

b2ca03099e41.jpg



#8 OFFLINE   DumFish

DumFish

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 321 postów

Napisano 17 styczeń 2018 - 20:52

Postanowiłem wrócić do swojego MHXa i odswierzyc go. Mam zamiar zmienić omotki, już zacząłem powoli ściągać stare omotki. :) Tym razem omotke zrobie biala z niebieska wstawka, myślę ze będzie to całkiem nieźle się komponowało.

 Przy okazji ze znikły zdjęcia zamieszczę jeszcze raz stare fotki tym razem wrzucę je na serwer jerka co by znów nie znikły.

Zastanawiam sie nad zmiana przelotek. Czy zastosowanie minim zamiast fuji alconite mocno zmieni kijek? warto zastosować taki zabieg? wiadomo ze lepiej było by wrzucić tytany jednak to troszkę wychodzi poza mój budżet.

 

 

co zrobić aby lakier mi nie zrobił się żółty?? pamiętam ze już mój pierwszy zamysł był aby omotka była biała jednak jak zacząłem lakierować to mi się wydawała jakaś żółta... 

Załączone pliki


Użytkownik Michci0 edytował ten post 17 styczeń 2018 - 20:59

  • Del Toro lubi to

#9 OFFLINE   Del Toro

Del Toro

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 7985 postów
  • LokalizacjaLondyn, UK

Napisano 17 styczeń 2018 - 22:16

Dobrze robisz, powstawiaj te stare foty, szkoda zeby zniknely :) 

 

Co do lakieru to moze stary byl wiec troche bardziej zolty sie wydawal?



#10 OFFLINE   DumFish

DumFish

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 321 postów

Napisano 17 styczeń 2018 - 22:18

Nie wiem świeżo kupiony w BRC, a jaki on tam jest w tych strzykawkach to tylko sprzedawca wie :)







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: autorski, autorski-rb

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych