Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Jeziora ziemi zachodniopomorskiej


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Harjer

Harjer

    Zaawansowany

  • Lurebuilding Team
  • PipPipPip
  • 1502 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Jerzy
  • Nazwisko:Harłukowicz

Napisano 16 maj 2017 - 19:56

Przekonałem się, że tak naprawdę nie ma konieczności wyjazdu np. do Szwecji, by złowić piękne okazy szczupaków. Wystarczy dobrze zapoznać się z naszymi wodami i korzystać z okazji. Ja z Juniorem przebywając na urlopie nad morzem wyprawiliśmy się na jedno z jezior ziemi zachodniopomorskiej  i pozostały miłe wspomnienia :)

 



#2 OFFLINE   Krzysiek Rogalski

Krzysiek Rogalski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 848 postów
  • LokalizacjaMiędzyzdroje

Napisano 17 maj 2017 - 19:59

Jeziora ziemi zachodniopomorskiej to temat tak obszerny i zróżnicowany, że nie wiem, czy jest sens omawiać go w jednym wątku. Jezior jest masa, jedne lepsze, drugie gorsze. Presja wędkarska różna. Kłusownictwo na potęgę, czasem w skali trudnej do wyobrażenia. Z pewnością dobrze zrobiłeś nie ujawniając nazwy jeziora.



#3 OFFLINE   Harjer

Harjer

    Zaawansowany

  • Lurebuilding Team
  • PipPipPip
  • 1502 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Jerzy
  • Nazwisko:Harłukowicz

Napisano 17 maj 2017 - 21:08

Jeziora ziemi zachodniopomorskiej to temat tak obszerny i zróżnicowany, że nie wiem, czy jest sens omawiać go w jednym wątku. Jezior jest masa, jedne lepsze, drugie gorsze. Presja wędkarska różna. Kłusownictwo na potęgę, czasem w skali trudnej do wyobrażenia. Z pewnością dobrze zrobiłeś nie ujawniając nazwy jeziora.

Tak właśnie było w czasie naszych dwóch wyjazdów na jezioro, mam na myśli kłusowników. Byłiśmy tego świadkami, dlatego też uogólniłem nazwę wątka.



#4 OFFLINE   Rebel64

Rebel64

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1372 postów
  • LokalizacjaStolica
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Nicki

Napisano 17 maj 2017 - 23:12

No chlopaki ale napierdzieliliscie ryb,szwecja siada ;) .

Fajna ryba ,ale nie porownujmy jednego fartu do ryb skandynawii.

Powodzenia.


  • Pumba, rower26 i lubią to

#5 OFFLINE   Harjer

Harjer

    Zaawansowany

  • Lurebuilding Team
  • PipPipPip
  • 1502 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Jerzy
  • Nazwisko:Harłukowicz

Napisano 18 maj 2017 - 07:22

No chlopaki ale napierdzieliliscie ryb,szwecja siada ;) .

Fajna ryba ,ale nie porownujmy jednego fartu do ryb skandynawii.

Powodzenia.

Jasne, u nas to jest tak, że co niektórzy chcieliby mieć pełne siaty i wypakowany zamrażalink w lodówce. Więc życzę Ci takich fartów. ;) i "pierdzenia"  :lol:

Czarno na białym napisałem, że nie koniecznie musimy jechać np. do Szwecji, by połowić ładne szczupaki i absolutnie nie porównuję tej wody do akwenów skandynawskich. Jak uważasz, Żarnowiec ? Iluż to spinningistów corocznie doznaje tam niesamowitych emocji. Nie każdy może pozwolić sobie na wyjazd do skandynawii.


  • Alaryk lubi to

#6 Guest_szkutnik_*

Guest_szkutnik_*
  • Guests

Napisano 18 maj 2017 - 12:03

Ja też po przeczytaniu wstępu myślałem że na filmiku będzie jakiś mix z przynajmniej 10 holów szczupaków ;) . Ale gratuluje rybki, bardzo ładna i na dodatek złapana w pięknej scenerii.



#7 OFFLINE   salmon1977

salmon1977

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1561 postów
  • LokalizacjaIńsko-STARGARD
  • Imię:GrzehU

Napisano 18 maj 2017 - 12:32

Interesują mnie dwa jeziora -będgoszcz i resko przymorskie, czy ktoś w nich łowił? :)

#8 OFFLINE   tomasxt

tomasxt

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1087 postów
  • LokalizacjaStargard
  • Imię:Tomasz

Napisano 18 maj 2017 - 13:06

Interesują mnie dwa jeziora -będgoszcz i resko przymorskie, czy ktoś w nich łowił? :)

Na będgoszczy 2 razy byłem. Podbij na pw. to Ci co nieco napiszę



#9 OFFLINE   Krzysiek C.

Krzysiek C.

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 37 postów
  • LokalizacjaGrodzisk Mazowiecki
  • Imię:Krzysztof
  • Nazwisko:Cebul

Napisano 22 maj 2017 - 21:33

Gratuluję udanego wędkarskiego urlopu. Ja w tym roku niestety jeszcze nie miałem okazji rozpocząć sezonu spinningowego.



#10 Guest_MarcinW_*

Guest_MarcinW_*
  • Guests

Napisano 12 sierpień 2017 - 17:27

Jezioro Będgoszcz piękne i bez ryb. Sieci wszędzie i kormoranów mnóstwo, to przez nie drzewa na wyspach i brzegach jeziora są już poschnięte. Jeżeli warto jeszcze coś tam łowić na spinning to okonie z łodzi, a od "miejscowych" wiem, że szczupaka tam dawno nikt nie widział.

Spędziłem ostatnie 5dni w okolicach Reska i niestety, nie miałem okazji tam połowić, ale w sklepie wędkarskim w Kołobrzegu i dostałem info, że jest tam szczupak, sandacz i okoń. Trzeba zacząć obławiać tę głębszą część bliżej Karcina. 


Użytkownik MarcinW edytował ten post 12 sierpień 2017 - 17:29





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych