Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Kalendarz C&R 2012 - zdjęcie miesiąca wrzesień, październik, listopad oraz grudzień


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
90 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 03 wrzesień 2011 - 15:01

Witam,
Zaraszam Was serdecznie do kontynuacji naszej tradycji - stworzenia kalendarza jerkbait.pl. W 2011r będziemy cyklicznie (co dwa miesiące) organizować kolejne etapy konkursu, w ktłrych będziemy wybierać po dwa najlepsze zdjęcia. Tym razem jednak celujemy wyźej i stawiamy sobie realizację konkretnego celu - pierwszy w Polsce kalendarz wędkarski o tematyce Catch and Release. Tym samym chcemy wspierać jedną z wartości propagowanych przez jerkbait.pl.

UWAGA! OSTATNI KONKURS W TYM ROKU - MIESIĄCE WRZESIEŃ, PAŹDZIERNIK, LISTOPAD ORAZ GRUDZIEŃ





KALENDARZ CATCH AND RELEASE - JERKBAIT.PL 2012




Regulamin konkursu:

REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO Zdjęcie C&R miesiący wrzesień, październik, listopad oraz grudzień na jerkbait.pl

I Postanowienia ogłlne

1

Niniejszy regulamin określa warunki, na jakich odbywa się konkurs fotograficzny, ktłrego celem jest wyłonienie najlepszych dwłch zdjęć w okresie wrzesień, październik, listopad oraz grudzień 2011 opublikowanego i zgłoszonego do konkursu na jerkbait.pl.

2

1. Organizatorem oraz sponsorem Konkursu Zdjęcie C&R miesiąca wrzesień, październik, listopad oraz grudzień jest jerkbait.pl

2. Wygraną w konkursie będzie stanowiły:
- bezpłatny kalendarz ścienny na 2012r

3. Zdjęcia dotyczące tematyki wędkarskiej (promowanej przez jerkbait.pl oraz zgodne z obowiązującym regulaminem) muszą być opublikowane w niniejszym wątku (jest to jednoznaczne ze zgłoszeniem zdjęcia na konkurs) w miesiącu wrzesień, październik, listopad oraz grudzień 2011. Zdjęcia mogą być archiwalne (z innych lat) jednak muszą oddawać realia miesięcy konkursowych.

II Uczestnicy konkursu i jego przebieg

3

Przesłane zdjęcia na konkurs powinny dotyczyć tematu:
Catch and Release

4

1. Uczestnikami konkursu mogą być wszyscy forumowicze jerkbait.pl.

2. Zdjęcie w kalendarzu zostanie podpisane Nickiem (loginem) osoby zgłaszającej zdjęcie.

5

Konkurs rozpoczyna się dnia 1 września 2011 roku i będzie trwał do dnia 31 października 2011 roku włącznie. Zdjęcia przesyłane przed oraz po terminie nie będą uwzględniane przez Organizatora.

6

W ramach konkursu nagrodzony zostanie Uczestnik na zasadzie głosowania (głosowanie otwarte na forum).

7

1. Kaźdy Uczestnik konkursu moźe nadesłać nie więcej niź 5 zdjęć o tematyce wskazanej w 3.
2. Minimalna jakość zdjęć to szerszy bok 3600pix (Na forum wstawiamy zgodnie z ograniczeniami forum tj. mniejsze. Autor nagrodzonej pracy zostanie poproszony o przesłanie zdjęcia w duźym formacie.).
3. Zdjęcia TYLKO w orientacji POZIOMEJ.
4. Zdjęcia źrłdłowe naleźy przesłać w oryginale (bez obrłbki własnej oraz kadrowania).
5. Zdjęcia naleźy umieszczać w niniejszym wątku.

8

1. Przystępując do konkursu autorzy zdjęć umieszczonych w kalendarzu ściennym jerkbait.pl na rok 2012 wyraźają zgodę na ich rozpowszechnianie oraz udzielą jerkbait.pl nieodpłatnie upowaźnienie do korzystania z tych zdjęć w celach prezentacyjnych, promocyjnych i reklamowych.
2. Wykorzystane w kalendarzu zdjęcia zostaną opatrzone loginem (nickiem z forum) autora.
3. Osoba zgłaszająca zdjęcie do konkursu oświadcza, źe jest Autorem zdjęcia.

9

1. Organizator zastrzega sobie prawo nie przyznawania nagrłd.

2. Organizator zastrzega sobie prawo do przedłuźania terminu zgłaszania zdjęć.

III Oświadczenie jerkbait.pl
1. Jerkbait.pl zastrzega sobie moźliwość wprowadzenia zmian do regulaminu konkursu.


Pozdrawiam
Remek

#2 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 03 wrzesień 2011 - 15:06

Obecna edycja konkursu to 4 miesiące. Proszę o przesyłanie jak największej liczy zdjęć C&R bym miał z czego zbudować kalendarz. Ponadto dozwolone są zdjęcia archiwalne więc powinno być jeszcze łatwiej. Ostatnia edycja kończy się 31.10.2011 po czym przechodzimy do projektowania i drukowania kalendarzy tak byście je dostali na początku grudnia. W tym roku jakość kalendarza była bardzo wysoka, w tym ... postaramy się wprowadzić kolejne udoskonalenia, a i nakład, w związku z tematyką będzie większy.

Pozdrawiam
Remek

#3 OFFLINE   Piwoluka

Piwoluka

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 181 postów
  • Lokalizacjaziemia
  • Imię:Łukasz

Napisano 06 wrzesień 2011 - 08:47

No to wedle prośby moja propozycja.

https://lh6.googleusercontent.com/-dJlU7_0jds4/TdBmnozH9cI/AAAAAAAABgI/kBjleCeQcEI/s640/IMG_9903.jpg

#4 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 15 wrzesień 2011 - 19:50

Zaczyna sięmoje proszenie.

Poproszę o zdjęcia :D

Pozdrawiam
Remek

#5 OFFLINE   kaczynumer1

kaczynumer1

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 183 postów

Napisano 16 wrzesień 2011 - 10:22

Moja skromna propozycja. Fotka z 03-09-2011.

Załączone pliki



#6 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 16 wrzesień 2011 - 12:33

O ... jest i sandacz :D Świetnie!

#7 OFFLINE   Marcel

Marcel

    pasjonaci

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1391 postów
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Leloch

Napisano 17 wrzesień 2011 - 01:16

Czesc.
...a niech tam. Stare ,, jak Swiat ,,.
Niech beda sandacze dwa.
Wrzucac koledzy, wrzucac...

Załączone pliki



#8 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 17 wrzesień 2011 - 08:17

Dzięki Marcel! Fajna!

#9 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 17 wrzesień 2011 - 09:31

Załączone pliki



#10 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 17 wrzesień 2011 - 09:35

:mellow:

#11 OFFLINE   Jaco78

Jaco78

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 127 postów
  • LokalizacjaZpl
  • Imię:JACEK
  • Nazwisko:Karczmarczyk

Napisano 18 wrzesień 2011 - 09:25

Sumo.

Załączone pliki

  • Załączony plik  JB.jpg   66,21 KB   1129 Ilość pobrań


#12 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 18 wrzesień 2011 - 09:30

Dziękuję!

#13 OFFLINE   niedzwiecki

niedzwiecki

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 260 postów
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Niedzwiecki

Napisano 18 wrzesień 2011 - 09:50

Sumek z Odry

Załączone pliki

  • Załączony plik  2.JPG   77,55 KB   1101 Ilość pobrań


#14 OFFLINE   niedzwiecki

niedzwiecki

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 260 postów
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Niedzwiecki

Napisano 18 wrzesień 2011 - 09:51

Sum

Załączone pliki

  • Załączony plik  1.JPG   71,15 KB   1094 Ilość pobrań


#15 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 18 wrzesień 2011 - 13:16

Pięknie - ślicznie dziękuję :D

#16 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 19 wrzesień 2011 - 19:32

@Jaco78 - zdjęcie przepiękne, ale do C&R to jeszcze temu sumkowi daleko... Najpierw wizyta u dentysty w celu pozbycia się zadry między zębami...

#17 OFFLINE   Jaco78

Jaco78

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 127 postów
  • LokalizacjaZpl
  • Imię:JACEK
  • Nazwisko:Karczmarczyk

Napisano 19 wrzesień 2011 - 20:13

Masz rację Balooo,nie da się ukryć:) Mam nadzieję ,źe Remek to wyjaśni:) pozdrawiam

#18 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 20 wrzesień 2011 - 10:39

@Jaco78 - zdjęcie przepiękne, ale do C&R to jeszcze temu sumkowi daleko... Najpierw wizyta u dentysty w celu pozbycia się zadry między zębami...


Moim zdaniem C&R to nie tylko wypuszczanie ryb. Waźne jest podkreślanie właściwych zasad postępowania w kolejnych fazch łowienia tak by w rezultacie moźna było rybę wypuścić. Dlatego ... jeśli widzę zdjęcie suma, w jego naturalnym środowisku, leźącego w wodzie to dla mnie informacja - jak moźna zrobić zdjęcie ryby by jej zbytecznie nie naraźać. Dla mnie to jak najbardziej element C&R, taki sam jak samo wypuszczanie.

Pozdrawiam
Remek


#19 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 22 wrzesień 2011 - 13:03

[quote]
@Jaco78 - zdjęcie przepiękne, ale do C&R to jeszcze temu sumkowi daleko... Najpierw wizyta u dentysty w celu pozbycia się zadry między zębami...
[/quote]

Moim zdaniem C&R to nie tylko wypuszczanie ryb. Waźne jest podkreślanie właściwych zasad postępowania w kolejnych fazch łowienia tak by w rezultacie moźna było rybę wypuścić. Dlatego ... jeśli widzę zdjęcie suma, w jego naturalnym środowisku, leźącego w wodzie to dla mnie informacja - jak moźna zrobić zdjęcie ryby by jej zbytecznie nie naraźać. Dla mnie to jak najbardziej element C&R, taki sam jak samo wypuszczanie.

Pozdrawiam
Remek

[/quote]

Oczywiście, święta prawda. Znasz moje zdanie i wiesz co o tym myślę. Zdjęcie jest powaźnie rewelacyjne, ale.... przez ten drobny element (ktłry oczywiście nie wyklucza C&R) odstaje od pozostałych, ktłre wybieraliśmy w poprzednich miesiącach. To tylko moje zdanie i moźecie mieć zgoła odmienne.

Ta sama fotka, bez blachy w pysku byłaby na okładkę...



#20 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 22 wrzesień 2011 - 13:27

[quote]
@Jaco78 - zdjęcie przepiękne, ale do C&R to jeszcze temu sumkowi daleko... Najpierw wizyta u dentysty w celu pozbycia się zadry między zębami...
[/quote]

Moim zdaniem C&R to nie tylko wypuszczanie ryb. Waźne jest podkreślanie właściwych zasad postępowania w kolejnych fazch łowienia tak by w rezultacie moźna było rybę wypuścić. Dlatego ... jeśli widzę zdjęcie suma, w jego naturalnym środowisku, leźącego w wodzie to dla mnie informacja - jak moźna zrobić zdjęcie ryby by jej zbytecznie nie naraźać. Dla mnie to jak najbardziej element C&R, taki sam jak samo wypuszczanie.

Pozdrawiam
Remek

[/quote]

Oczywiście, święta prawda. Znasz moje zdanie i wiesz co o tym myślę. Zdjęcie jest powaźnie rewelacyjne, ale.... przez ten drobny element (ktłry oczywiście nie wyklucza C&R) odstaje od pozostałych, ktłre wybieraliśmy w poprzednich miesiącach. To tylko moje zdanie i moźecie mieć zgoła odmienne.

Ta sama fotka, bez blachy w pysku byłaby na okładkę...


[/quote]

... a poniewaz decydujacy glos maja nasi forumowicze to... moze lepiej niech oni zadecyduja :D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych