Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wybór kija.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   WROBI

WROBI

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 18 sierpień 2006 - 14:33

Witam nadal mam problem z wyborem kijka na szczupaka. Podpowiadano mi jak sądzę słusznie na st.croix AS90MHF2 .Tylko u mnie w mieście Gorzowie niestety ich nie ma :( i wychodzi mi kupić przez internet. I tu mnie trapi nie widziałem go na oczy, nie trzymałem w ręku. Zostaje mi zaufać wam koledzy :D .
Może ktoś powiedzieć coś więcej o tym kiju, może ktoś ma do sprzedania coś takiego?
Pozdrowienia :mellow:

#2 OFFLINE   bassy

bassy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1936 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 18 sierpień 2006 - 14:48

Nic nie powiem Ci na temat tego kija, ale zapewniam że szczegółowe zadawanie pytań, doprowadzi Cię do zakupu konkretnego sprzętu bez macania- dzięki radom Kolegów z tego forum. W ten sposób nabyłem multik i kij- pomimo że wcześniej nie widziałem ich na własne oczy i jestem zadowolony...........
Spokojnie możesz zaufać..............................

#3 OFFLINE   WROBI

WROBI

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 18 sierpień 2006 - 14:56

Oki a może ktoś coś więcej doda? Chodzi mi o wędkę w szczególności na gumy no i woblerki, bo zaczynam czuć sympatię do nich :mellow: coraz większą.

#4 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 18 sierpień 2006 - 16:49

WROBI chwilowo nie wybieram sie do wioski w ktorej stilonowke produkowali, ale jak bede to bede o tobie pamietal i zabiore to cudenko :D

#5 OFFLINE   WROBI

WROBI

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 21 sierpień 2006 - 06:40

Wielkie dzięki ale już kupiłem :mellow: St.Croix Avid AS 90MF2 jakoś mi pasował do ręki.Kijek jest superrrrrrrrrrrrr :D Nie żałuję ani jednej złotówki.Dzięki za fachowe doradzenie.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych