Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Daro M. - w wolnych chwilach.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
203 odpowiedzi w tym temacie

#201 OFFLINE   siwypike

siwypike

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 945 postów
  • LokalizacjaToruń

Napisano 04 marzec 2013 - 11:04

Witaj Darku

Postanowiłem dzisiaj odwiedzić Twój wątek po ostatniej miłej lekturze na temat : "upalnych kleni" na CF czy też " rybek w kropki" w WMH, z prośbą o kolejny w oparciu o bolenie. Ale co tu więcej można prosić, pytać kiedy wszystko jest podane jak na dłoni. Wędkarz, woda, przynęty i ryby - zdjęcia, opisy, sugestie wynikające z wielkiego doświadczenia. Nic dodać - nic ująć , bez bicia zbędnej piany i wywodów co by było gdyby , a może lepiej tam niż tu, a jak nie na to to na inne. Tak jak napisałeś, żeby łowić skutecznie trzeba rzekę poznać. Ja pierwsze kroki odnośnie boleni zacząłem stawiać dwa lata temu i z pomocą przyszedł mi Patryk. Jego doświadczenia przelałem na Wiślany nurt i jakieś pierwsze sukcesy się pojawiły. Wielkim boleniarzem jeszcze nie jestem ale prawdą jest, że dane gatunki mają swoje prawa i zazwyczaj dotyczą one tych samych zasad bez względu na rodzaj wody. Poznanie ich i wody daje realną szansę na złowienie ryby za którą ganiamy czy to kleni, boleni czy innych gatunków. To od wędkarzy zależy czy odniosą oni sukces czy też nie. Czy przyjmiemy treści, opinie, wiedzę od bardziej doświadczonych kolegów czy będziemy starali się sami dochodzić do celu, często błądząc w ślepych uliczkach. Ja nauczyłem się w życiu, że mądrzejszych warto słuchać. Dziękuję serdecznie Darku za kolejną lekcję boleniowania. Pozdrawiam i połamania życzę.

Ps. Podziękowania również dla Ciebie Patryku za bezinteresowną i bezcenną pomoc w zrozumieniu boleni oraz fotografii.


  • wildriver lubi to

#202 OFFLINE   Darekspin

Darekspin

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 133 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Mrongas

Napisano 04 marzec 2013 - 16:19

Witaj Darku

Postanowiłem dzisiaj odwiedzić Twój wątek po ostatniej miłej lekturze na temat : "upalnych kleni" na CF czy też " rybek w kropki" w WMH, z prośbą o kolejny w oparciu o bolenie.

Witam

 Dzięki serdeczne :)  z mojej strony małe sprostowanie " Upalne Klenie " na CF to nie mój tekst :) jedynie fotki. Rybki w kropki owszem :) O boleniach w WMH gryzmoliłem już ze trzy razy :) :) :) reszta na priv.Pozdrawiam serdecznie.


Użytkownik Darekspin edytował ten post 04 marzec 2013 - 16:19


#203 OFFLINE   tomasxt

tomasxt

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1087 postów
  • LokalizacjaStargard
  • Imię:Tomasz

Napisano 24 czerwiec 2013 - 11:48

Darku, gratulacje za pięknego suma! 239 cm :o Takie teksty aż miło sie czyta (nawet moja kobieta to opowiadanie czytała w wmh i jej sie spodobało:) ) a co dopiero to przeżyć. Może wstawisz filmil z tego emocjonującego holu ?



#204 OFFLINE   Darekspin

Darekspin

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 133 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Mrongas

Napisano 25 czerwiec 2013 - 15:15

Darku, gratulacje za pięknego suma! 239 cm :o Takie teksty aż miło sie czyta (nawet moja kobieta to opowiadanie czytała w wmh i jej sie spodobało:) ) a co dopiero to przeżyć. Może wstawisz filmil z tego emocjonującego holu ?

Dzięki za uznanie,miło mi :) Co do filmiku to być może kiedyś wstawię.

Pozdrawiam Cię i osobne pozdrowienia dla żony :)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych