Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Najbardziej "WĘDKARSKI" region Polski - gdzie waszym zdaniem...?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
55 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   Dano.

Dano.

    Wyprawy wędkarskie do Laponii

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 2303 postów
  • LokalizacjaBaza wędkarska w Laponii
  • Imię:Daniel

Napisano 28 sierpień 2017 - 11:26

Zapytam z ciekawości samej ;-)


Tapatalknięte z komórki

#42 OFFLINE   Nikoś

Nikoś

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 21 postów

Napisano 30 sierpień 2017 - 18:50

Jeżeli jest tak jak na Turawie to nie zazdroszczę. Dziesiątki tysięcy narybku rok w rok wpuszczone do jeziora, po czym beretownicy w gumofilcach trzebią rybostan do 32 grudnia jak się tylko da... Także jeśli wypuścili tyle szczupaka domyślam się że presja na tym jeziorze jest taka sama jak u mnie albo i większa... Tak czy siak miło się słucha o zarybianiu ... :)

Ja nie nażekam. Często tam bywam, czy to na łódce czy z brzegu zawsze złowię to na co się nastawiam. Mogę śmiało powiedzieć, że nie spotkałem się tam z sieciami czy też ze sznurami. Wiadomo, że za każdym razem nie łowi się gigantów ale zawsze się coś złowi :-)


  • cabage lubi to

#43 OFFLINE   R0BERT

R0BERT

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 203 postów
  • LokalizacjaŚląsk

Napisano 20 październik 2017 - 17:47

Pomorskie bym odpuścił ze względu na klimat, chyba, że polubiłeś irlandzki. No i dołująco krótkie dni zimą. Wolałbym wymieniane lubuskie, sporo pięknych jezior, łagodne zimy i ciepłe lata.



#44 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4878 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 20 październik 2017 - 18:59

Łódź najlepsza, najbiższa wszelkiej wody.. :)  



#45 OFFLINE   Novis

Novis

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1735 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Nowicki

Napisano 20 październik 2017 - 19:26

Coś w tym jest, Slawciu :D



#46 OFFLINE   Ace

Ace

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 106 postów

Napisano 28 październik 2017 - 14:10

Podkarpackie, szczególnie Bieszczady (San,Solina, Myczkowce)

#47 OFFLINE   bartek

bartek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 219 postów

Napisano 28 październik 2017 - 17:57

Warmia i Mazury.



#48 OFFLINE   Nikoś

Nikoś

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 21 postów

Napisano 02 listopad 2017 - 07:28

Pomorskie :P 

http://www.karasiowo.pl/

Łowisko NO KIL

Ryby są tam konkretne. szczupaki 100+ cm to nie rzadkość a to tylko jeden przykład  :P  .

 

Albo jeszcze jedno. Jezioro Piaseczno :D :wub:



#49 OFFLINE   robbertzam

robbertzam

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 220 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Robert

Napisano 09 maj 2018 - 17:57

Chciałem podziękować wszystkim za propozycje i sugestie, które pojawiły się w tym wątku. Nie będę ukrywał, że miały one duży wpływ na podjętą decyzję. 

Ostatecznie padło na....  ZACHODNIOPOMORSKIE, SZCZECIN.  :)

Także jakby ktoś chciał "przygarnąć kropka" i potrzebował kompana na wędkarskie eskapady, będę bardziej niż chętny :)


  • wujek, Pumba i Matiz992 lubią to

#50 OFFLINE   maxxx

maxxx

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 114 postów
  • LokalizacjaPustynia wlkp
  • Imię:Mateusz

Napisano 10 maj 2018 - 07:56

Radzę omijać  szerokim łukiem  Wielkopolskę  a zwłaszcza południową część    - zero jezior  , kilka  małych zaporówek  zakarpionych , 1 mała rzeka  , ogólnie pustynia a do tego ogromna presja   takiej jakiej nie widziałem nigdzie indziej   tak więc  WLKP  lepiej odpuścić.
Kiedyś  zastanawiałem się  gdzie by zamieszkać  żeby nad wodę nie dojeżdżać  po 70-150km każdego dnia  bo to generuje za duże koszty przy najdroższym paliwie w Europie  i na celowniku miałem woj. lubuskie , zachodnio-pomorskie , lubelskie , podlaskie  tam żyłoby się  najlepiej :)



#51 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15565 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 10 maj 2018 - 08:12

Kiedyś  zastanawiałem się  gdzie by zamieszkać  żeby nad wodę nie dojeżdżać  po 70-150km każdego dnia  bo to generuje za duże koszty przy najdroższym paliwie w Europie  i na celowniku miałem woj. lubuskie , zachodnio-pomorskie , lubelskie , podlaskie  tam żyłoby się  najlepiej :)

Gwoli sprostowania bo trochę się zagalopowałeś. Nie mamy najwyższych cen paliwa w Europie.

 

https://www.e-petrol...liw-europa/pb95


  • wojwys lubi to

#52 OFFLINE   S.N.

S.N.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4521 postów
  • LokalizacjaMazowieckie. Lubelskie.
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Nikt

Napisano 10 maj 2018 - 09:48

Gwoli sprostowania bo trochę się zagalopowałeś. Nie mamy najwyższych cen paliwa w Europie.

https://www.e-petrol...liw-europa/pb95


Biorąc pod uwagę zarobki to chyba jednak mamy najwyższe.

#53 OFFLINE   maykel

maykel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 590 postów
  • Imię:Michał

Napisano 10 maj 2018 - 09:58

Biorąc pod uwagę zarobki to chyba jednak mamy najwyższe.

Nie przesadzaj, w Rumunii, Bułgarii, na Węgrzech itp. zarobki są niższe niż w Polsce.
  • kostom63 i wojwys lubią to

#54 OFFLINE   Matiz992

Matiz992

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 543 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Mateusz
  • Nazwisko:J. bo RODO

Napisano 10 maj 2018 - 11:00

Chciałem podziękować wszystkim za propozycje i sugestie, które pojawiły się w tym wątku. Nie będę ukrywał, że miały one duży wpływ na podjętą decyzję. 

Ostatecznie padło na....  ZACHODNIOPOMORSKIE, SZCZECIN.  :)

Także jakby ktoś chciał "przygarnąć kropka" i potrzebował kompana na wędkarskie eskapady, będę bardziej niż chętny :)

 

 

Słuszny wybór. Jest co łowić przez cały rok, więc na nudę nie będziesz narzekał. Fakt, że nasza Oderka kapryśna, jednak są miejsca i okresy gdzie można nałowić się do bólu :D

Gdybyś miał ochotę przyatakować coś w tygodniu wieczorową porą albo w weekend odezwij się ;)


  • robbertzam lubi to

#55 OFFLINE   mendes

mendes

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 76 postów
  • LokalizacjaLubuskie
  • Imię:Wojtek

Napisano 22 maj 2018 - 07:15

Zgadzam się całkowicie z tym że zachodniopomorskie jest the best. Sam jestem z lubuskiego i do Szczecina mam nawet nie godzinę drogi. Ale pomijając już nawet sam Szczecin wraz z Odrą to jest w okolicy naprawdę sporo jezior. Czasami jeżdżę po zachodniopomorskim i opisuję/fotografuje nieruchomości dla kolegi. Zawsze gdzieś w pobliżu jest jakaś woda. Parę razy kupowałem pozwolenia i nawet miałem niezłe wyniki. Ale chyba warto wspomnieć o tym że jest to przede wszystkim region dla łowców troci. Jest Ina, Rega, Parsęta i pare innych. No o Bałtyku już nie wspominam. Jak ktoś lubi "moczyć" jajka w zimnym morzu to polecam morski spinning za trocią. Jak ktoś chce odpocząć od spinningu to fajną opcją jest surfcasting. Sam jeżdżę do Sianożęt przynajmniej raz w miesiącu. Nie ma jak to butla whiskey na pustej praktycznie plaży i dwie wędki surfcastingowe. No i poprawiająca się infrastruktura drogowa. Od Szczecina S3 w kierunku Gdańska już jest robiona i o ile wiem w 2019 ma być oddana do użytku na odcinku do Kołobrzegu.
ZACHODNIOPOMORSKIE THE BEST
  • robbertzam, JerryM i M a r a s lubią to

#56 OFFLINE   Mateo90

Mateo90

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 360 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 14 lipiec 2021 - 16:01

Panowie, trochę odkopię temat.
Chciałbym na jesień pojechać na pare dni pogonić za szczupakiem na Kaszubach .
Czy jesteście w stanie polecić jakieś fajne jezioro z ośrodkiem obok gdzie można by było się zakwaterować ? Jako ze mam ponto i pływam na wiosłach wielkie jeziora niewskazane :P




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych