Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Kastking wiem wiem bedzie lincz :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
355 odpowiedzi w tym temacie

#221 OFFLINE   drag

drag

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1654 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Andrzej

Napisano 21 grudzień 2017 - 07:37

Pomimo, że widzę wyraźne lokowanie produktu w tekście Andrzeja, zdecydowanie się zgadzam i popieram.  :)

Teraz mogę wypowiedzieć się poważnie ;)

Jest to lokowanie produktu dla dobra potencjalnego adepta,więc nic złego w tym nie ma :) .Aczkolwiek sprawdzenie czegoś nowego może też być z pożytkiem dla reszty grona.Mój zamówiony testowy KastKing Assasin miał dojść przed świętami i jeszcze trochę porzucać ale jak to z Ali-paczka zaginęła,kasę zwrócili.Ale i tak zamówię jeszcze raz,jest twarde postanowienie sprawdzić czy on faktyczne taki zabójca :P .


  • BOB lubi to

#222 OFFLINE   HaDe

HaDe

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1879 postów
  • Imię:Hubert

Napisano 21 grudzień 2017 - 08:26

Nie zdziw się jak w styczniu listonosz zastuka do drzwi z paczuszką from China. Ja już tak miałem. Jakieś trzy dni po zwrocie pieniędzy przesyłka do mnie dotarła :P.  Nie spiesz się z zakupem, bo wysoce prawdopodobne, że będziesz miał bliźniaki.


  • drag lubi to

#223 OFFLINE   hose4ras

hose4ras

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 387 postów
  • LokalizacjaDarłowo
  • Imię:Arkadiusz
  • Nazwisko:<’)))>{

Napisano 21 grudzień 2017 - 09:19

Nie zdziw się jak w styczniu listonosz zastuka do drzwi z paczuszką from China. Ja już tak miałem. Jakieś trzy dni po zwrocie pieniędzy przesyłka do mnie dotarła :P.  Nie spiesz się z zakupem, bo wysoce prawdopodobne, że będziesz miał bliźniaki.

 

Potwierdzam, mi paczka przyszla po 2 miesiacach i mam dubla :) 


  • drag lubi to

#224 OFFLINE   drag

drag

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1654 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Andrzej

Napisano 21 grudzień 2017 - 09:31

Miałem już też podobna sytuację z Tatulą-dostałem info że gdzieś zaginęła,póżniej odnalazła się nagle gdzieś w Estonii i ruszyła.Tu jednakże jest trochę inny temat bo dostałem już info że transakcja jest anulowana i zwrot kasy.Jeśli z jakichś powodów przyjdą jednak dwa to będzie okazja jednego zarzynać-jakieś SDR-y,obrotówki itp.Byłby materiał do oceny-po przyszłym sezonie :) .



#225 OFFLINE   Arek X

Arek X

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 819 postów
  • Imię:Arek

Napisano 21 grudzień 2017 - 09:32

Jest taka opcja.
Kolega miał tak już dwa razy.

Wracając do tematu przewodniego...
Kastking Spartacus- tamten tydzień 5 razy nad wodą po 5-6h ciężkiej orki- dzielnie się trzyma, nic nie odpadło, pracuje i działa jak należy.
Główki 30-40g + rippery 12-15cm- w ostrym nurcie nie robią na nim żadnego wrażenia.
W sumie ma za sobą jakieś 40-roboczogodzin.
Ale do końca sezonu jeszcze kilka wypadów napewno zaliczy.
  • BOB lubi to

#226 OFFLINE   hose4ras

hose4ras

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 387 postów
  • LokalizacjaDarłowo
  • Imię:Arkadiusz
  • Nazwisko:<’)))>{

Napisano 21 grudzień 2017 - 09:46

Miałem już też podobna sytuację z Tatulą-dostałem info że gdzieś zaginęła,póżniej odnalazła się nagle gdzieś w Estonii i ruszyła.Tu jednakże jest trochę inny temat bo dostałem już info że transakcja jest anulowana i zwrot kasy.Jeśli z jakichś powodów przyjdą jednak dwa to będzie okazja jednego zarzynać-jakieś SDR-y,obrotówki itp.Byłby materiał do oceny-po przyszłym sezonie :) .

 

....ja tez dostalem zwrot kasy :)

ale ze jestem uczciwym kupcem zaplacilem sprzedajacemu ponownie  :good:


  • minecjusz i Sebalos lubią to

#227 OFFLINE   drag

drag

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1654 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Andrzej

Napisano 21 grudzień 2017 - 11:37

no się rozumie.nie miałem na myśli pozyskaniu dwóch w cenie jednego tylko posiadanie dwóch zaplaconych.zreszta,poprzegladalem trochę filmów,poczytałem i ten sprzęt może się okazać całkiem całkiem w relacji cena-jakosc.sie zobaczy.

#228 OFFLINE   Jamjest

Jamjest

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 105 postów
  • LokalizacjaWielkopolska

Napisano 22 grudzień 2017 - 17:18

Spójrz na Toro z mojego ogłoszenia. Ma głośną terkotkę i bebechy mocniejsze od Abu C4. Hamulec również a i rzucić bez problemu możesz. Nowa linka TCB P-line prawie 150 metrów w gratisie.

 

 

Pomimo, że widzę wyraźne lokowanie produktu w tekście Andrzeja, zdecydowanie się zgadzam i popieram.  :)

Teraz mogę wypowiedzieć się poważnie ;)

 

 

Jest to lokowanie produktu dla dobra potencjalnego adepta,więc nic złego w tym nie ma :) .Aczkolwiek sprawdzenie czegoś nowego może też być z pożytkiem dla reszty grona.Mój zamówiony testowy KastKing Assasin miał dojść przed świętami i jeszcze trochę porzucać ale jak to z Ali-paczka zaginęła,kasę zwrócili.Ale i tak zamówię jeszcze raz,jest twarde postanowienie sprawdzić czy on faktyczne taki zabójca :P .

Właśnie doszedł do mnie ten toro. Dotąd miałem w rękach tylko abu pro costamcośtam i byłem przekonany o supermocy i bardzo dobrym wykonaniu. Teraz, jak przez chwile pobawiłem sie toro i pozbierałem szczękę z podłogi chciałem Wam koledzy podziękować za poradę  :)


  • godski i BOB lubią to

#229 OFFLINE   S.N.

S.N.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4540 postów
  • LokalizacjaMazowieckie. Lubelskie.
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Nikt

Napisano 22 grudzień 2017 - 18:55

Może jakieś fotki wrzucisz?

#230 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15578 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 22 grudzień 2017 - 19:29

Pierwsza pozycja.

 

http://jerkbait.pl/t...3/#entry2282927



#231 OFFLINE   Jamjest

Jamjest

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 105 postów
  • LokalizacjaWielkopolska

Napisano 22 grudzień 2017 - 20:40

Może jakieś fotki wrzucisz?

Ja? ale fotki czego?


  • Lukas915 lubi to

#232 OFFLINE   Zbrojarz

Zbrojarz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 75 postów
  • LokalizacjaKielce/Neumarkt
  • Imię:Adrian

Napisano 06 styczeń 2018 - 10:52

Mam pytanie do użytkowników/posiadaczy multika Royale Legend. Po dwóch miesiącach w końcu dotarł i mój. Ale nie dość, że na prawą rękę, choć zamawiałem na lewą, to jeszcze chodzi jakby przekładnia była piachem nasmarowana. Luz na korbie  ma w każdej możliwej płaszczyźnie.  Dodatkowo ruch wsteczny korbki jest mniej więcej tak długi, jak w starych kołowrotkach bez oporówki. Czy to jest normalne w tym modelu? Bo sądząc po opisach z forum, powinno chodzić jak miód z boczkiem. I jeszcze pytanie do bardziej doświadczonych aliexpressowców. Co teraz zrobić z tym fantem? Towar niezgodny z zamówieniem, dodatkowo wyraźnie niesprawny/wybrakowany. Odesłanie do Chin raczej jest nieopłacalne. Poinformowałem sprzedawcę o tym fakcie, na razie bez zakładania sporu, brak jakiejkolwiek odpowiedzi. Miał ktoś może podobną sytuację? Jak zostało to rozwiązane?



#233 OFFLINE   ObraFM

ObraFM

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 517 postów
  • LokalizacjaFMI
  • Imię:Mariusz

Napisano 06 styczeń 2018 - 11:36

Miałeś pecha, ale i ci co za grube pieniądze biorą sprzęt też miewają pecha: takie czasy :angry:
Sprawny na pewno nie ma takich objawów- miałem to wiem: chodził bardzo ładnie.



#234 OFFLINE   Zbrojarz

Zbrojarz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 75 postów
  • LokalizacjaKielce/Neumarkt
  • Imię:Adrian

Napisano 06 styczeń 2018 - 12:35

Zaryzykowałem właśnie ze względu na niską cenę. Droższy sprzęt wolę jednak kupować osobiście, bądź ze sprawdzonych, krajowych sklepów .  Poczekam jeszcze czy sprzedawca coś odpowie. Najwyżej będę miał na czym poćwiczyć serwis, albo pójdzie na części.



#235 OFFLINE   Maraky

Maraky

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 525 postów
  • LokalizacjaMesogeios

Napisano 06 styczeń 2018 - 19:21

Co teraz zrobić z tym fantem? Towar niezgodny z zamówieniem, dodatkowo wyraźnie niesprawny/wybrakowany. Odesłanie do Chin raczej jest nieopłacalne. Poinformowałem sprzedawcę o tym fakcie, na razie bez zakładania sporu, brak jakiejkolwiek odpowiedzi. Miał ktoś może podobną sytuację? Jak zostało to rozwiązane?

 

Masz zdaje się 14 dni na otwarcie sporu od dnia doręczenia przesyłki. W uzasadnieniu napisz co jest niezgodne z tym co zamawiałeś i wskaż wady dostarczonego produktu. W tym przypadku najlepszym dowodem będzie film, na którym musisz ukazać wady.

Obecnie małe szanse aby zaakceptowali 100% zwrot kasy bez odesłania towaru, ale od tego zacznij, może przejdzie.

Sprzedawca pewnie odezwie się gdy tylko otworzysz spór, ale jak jego propozycje nie będą ci odpowiadały poczekaj na decyzje ali. 



#236 OFFLINE   Zbrojarz

Zbrojarz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 75 postów
  • LokalizacjaKielce/Neumarkt
  • Imię:Adrian

Napisano 15 styczeń 2018 - 09:23

Sprzedawca w końcu odpisał. W ramach rekompensaty zaproponował plecionkę 12. splotową lub drugi multik za 40% ceny, bez zwrotu tego już otrzymanego.  Uczciwe podejście. Zdecydowałem się na drugi multik. Oby tylko z tym było już wszystko w porządku. Zamawiałem z tego sklepu: https://www.aliexpre...m/store/1192809



#237 OFFLINE   Alexspin

Alexspin

    No comment - subjective opinion only

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3692 postów
  • LokalizacjaŁódź (łowiska O/Sieradz, O/Piotrków).
  • Imię:Aleksander
  • Nazwisko:senatorskie

Napisano 11 luty 2018 - 11:54

Nie wiem o którym Royalu piszesz? Moja wnuczka (9 lat) może się wypowiedzieć na temat modelu Spirit do 6gr(piękna nazwa! :P ) 

Robert, z tego co wiem masz i łowisz na tego "Ducha". Z tego co Ty wiesz, podczas "suchego" testu, bezmyślnie połamałem środkowy segment. Ponieważ już mam nowy i wędzisko jest kompletne, mam prośbę. Zdradź tajemnicę jakie największe rybki nim wyholowałeś (lub Twoja Wnusia). Ja miałem na nim dotychczas mizerne okonki, więc nie jest to miarodajne. Po prostu chciałbym wiedzieć na ile mogę nim zaryzykować, jakie rybki nie zdewastują mi tego wędziska? ;)


  • BOB lubi to

#238 OFFLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10141 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 11 luty 2018 - 12:13

Mam dwa modele "Royal"

Kijek mojej wnuczki to 562UL 1-6gr 2-6Lb 168cm (dwa kawałki). Podpięty jest do niego "bezstresowy" bezkabłąkowy ABU z żyłką 0,18. Radzi sobie bez problemu z okonkami ok30 (największy 32?) i szczupaczek pewnie jakieś 1,3kg.

Ale Ty połamałeś 703UL (trzy kawałki). Ten dopiero czeka na testy na rybie, ale mogąc porównać na sucho oba kijki, jestem pewien, że spokojnie ogarnie jak ten krótszy  ;)


  • Alexspin lubi to

#239 OFFLINE   tttomek

tttomek

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 01 marzec 2018 - 08:35

Jest taka opcja.
Kolega miał tak już dwa razy.

Wracając do tematu przewodniego...
Kastking Spartacus- tamten tydzień 5 razy nad wodą po 5-6h ciężkiej orki- dzielnie się trzyma, nic nie odpadło, pracuje i działa jak należy.
Główki 30-40g + rippery 12-15cm- w ostrym nurcie nie robią na nim żadnego wrażenia.
W sumie ma za sobą jakieś 40-roboczogodzin.
Ale do końca sezonu jeszcze kilka wypadów napewno zaliczy.

 

 

Przeczytałem ten temat o początku bo zakupiłem KK Royale i za jakiś czas do mnie przyjdzie.

Nie mogę jednak znaleźć przynęty z jakiego zakresu obsługuje.

Wcześniej było, że minimum to jest ok 15g a jaki jest max ?

Bo tu widzę że ok 60g było rzucane, jak się zachowywał przy tym obciążeniu ? 



#240 OFFLINE   S.N.

S.N.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4540 postów
  • LokalizacjaMazowieckie. Lubelskie.
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Nikt

Napisano 01 marzec 2018 - 10:26

Kastkingiem royale da się rzucić nawet i 5 gram, ale tzw. komfort zaczyna się od około 10. Najwięcej rzucałem około 30 g.

Użytkownik SlawekNikt edytował ten post 01 marzec 2018 - 10:29





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych