Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Paleta barw do aerografu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   radenx89

radenx89

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 15 postów
  • LokalizacjaKołobrzeg
  • Imię:Piotr

Napisano 08 październik 2017 - 17:23

Witam.

 

Zakupiłem niedawno aerograf i mam dylemat jaką paletę barw wybrać na początek do malowania woblerów na rzekę taką jak Parsęta.

Wcześniej łowiłem na Odrze oraz akwenach okolicznych [Kędzierzyn-Koźle -- Opole] gdzie zestawienie ryb było lekko odmienne.

Nie do końca jestem pewien jaką paletę dobrać.

 

Mam nadzieję iż nie powielam jakiegoś starego wątku jednak po przeglądnięciu forum niczego podobnego nie zauważyłem

 

pozdrawiam

 

PS. 

 

korpusy głównie typu Minnow 7.5 cm oraz drobniejsze 3.5-5 bez wzornika, kilkanaście korpusów pod smużaki 2-2.5cm,

 

pozdrawiam :)



#2 OFFLINE   Damian83

Damian83

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 649 postów
  • LokalizacjaWoj. Śląskie
  • Imię:Damian

Napisano 08 październik 2017 - 18:42

Witam.

 

Zakupiłem niedawno aerograf i mam dylemat jaką paletę barw wybrać na początek do malowania woblerów na rzekę taką jak Parsęta.

Wcześniej łowiłem na Odrze oraz akwenach okolicznych [Kędzierzyn-Koźle -- Opole] gdzie zestawienie ryb było lekko odmienne.

Nie do końca jestem pewien jaką paletę dobrać.

 

Mam nadzieję iż nie powielam jakiegoś starego wątku jednak po przeglądnięciu forum niczego podobnego nie zauważyłem

 

pozdrawiam

 

PS. 

 

korpusy głównie typu Minnow 7.5 cm oraz drobniejsze 3.5-5 bez wzornika, kilkanaście korpusów pod smużaki 2-2.5cm,

 

pozdrawiam :)

standardowa paleta to 16 kolorów wystarcza na początek teraz zakupiłem paletę z 25 kolorów i  powiem tak można osiągnąć kolory jakie tylko chcesz dobrze mieszając farby tylko musisz zapoznać się z paletą kolorów jakie trzeba zmieszać aby uzyskać dany kolor pozdrawiam .



#3 OFFLINE   cyprys19

cyprys19

    Zaawansowany

  • TWÓRCY+
  • PipPipPip
  • 3935 postów
  • Lokalizacjapułtusk okolice
  • Imię:marcin
  • Nazwisko:k

Napisano 08 październik 2017 - 19:04

Skontaktuj się z kolegą @RUDI75 ,on ma zaje....e farbki,a do tego jest mistrzem malowania, więc posłuży też pewnie dobrą radą.


  • Dim3n i radenx89 lubią to

#4 OFFLINE   radenx89

radenx89

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 15 postów
  • LokalizacjaKołobrzeg
  • Imię:Piotr

Napisano 09 październik 2017 - 05:24

Skontaktuj się z kolegą @RUDI75 ,on ma zaje....e farbki,a do tego jest mistrzem malowania, więc posłuży też pewnie dobrą radą.



Wiem już o Rudim, jednak mam problem z dobraniem barw początkowych (10-15 farb) aby uskutecznić malowanie. W końcu nie wszystko będę oklejać folią alu i malować na okonia, płoć czy ukleje. :)

#5 ONLINE   Hesher

Hesher

    Ekspert

  • Lurebuilding Team
  • PipPipPipPip
  • 6204 postów
  • LokalizacjaPułtusk
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Prażmowski

Napisano 09 październik 2017 - 05:33

Rudas rozwiąże Twój problem :)



#6 OFFLINE   kooper82

kooper82

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 735 postów
  • LokalizacjaMoryń/ Mieszkowice
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Kopczyński

Napisano 09 październik 2017 - 06:37

Witam . ja posiadam paletę barw mocno okrojoną :) czarny, czerwony, zielony, niebieski , żółty , srebrny, złoty i jakiś metalik -zieleń , Z tych barw możesz robić prawie wszystkie kolory ( mieszając odpowiednio kolory : czerwony - niebieski  wyjdzie fiolet , czerwony - żółty - wyjdzie pomarańcz itd. ) popróbuj na kartce papieru i sam dojdziesz do wniosku jakich kolorów potrzebujesz :)


  • eRKa i Damian83 lubią to

#7 OFFLINE   Sambor

Sambor

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 805 postów
  • LokalizacjaSmołdzino
  • Imię:Przemek

Napisano 09 październik 2017 - 15:17

Pisz do Rudasa on ci wszystko doradzi :) najlepiej podaj mu swój nr tel zadzwonicie się.

Opisze ci kolory no i co  na start będzie ci potrzebne :) 


  • ottsego lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych