Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wędki Tsuri


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
147 odpowiedzi w tym temacie

#101 OFFLINE   woblery L.E.

woblery L.E.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1219 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Radek

Napisano 30 styczeń 2018 - 09:45

Potrzebuje konkretne informacje.


Nie myślałeś nad batsonem isp-842 ? Pod woblerki blaszki a nawet jigi sie nadaje świetnie.Przy tym jest niedrogi i lekki. Tutaj fajnie go Hubert opisał...
https://hubrods.pl/Batson_ISP842F

#102 OFFLINE   woblery L.E.

woblery L.E.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1219 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Radek

Napisano 30 styczeń 2018 - 11:49

ewentualnie bardzo tani budżetowy batsonik sp781-2  bardzo przyjemny blank z zapasem mocy w dole.Szczupak , sandacz 70+ wyjeżdża bez zająknięcia. Ładnie głęboko pracuje,szczyt nie jest spolegliwy i fajnie obsługuje woblery jak i blaszki.Wg mnie jest nieco źle opisany bo jak dla mnie komfort zaczyna się od 3g główka plus guma 3" co nie znaczy że nie machniesz nim nawet 1g ale bez większego czucia. Górę pociągnie 10g  z końcowym komfortem. Szczytówka ma 1,8mm więc jest mocna jak na taki kij. Bardziej bym go podpisał pod kij okoniowy ale co najważniejsze nie do gum tylko właśnie do obrotówek,wahadłówek,woblerów.Super sprawdzi się przy twichingu ze względy na mocny szczyt.Bardzo dobrze trzyma rybkę.Może nie jest super elektryzujący jeśli chodzi o brania na gumkę(mam porównanie z phenixem ale inna pólka cenowa)ale spokojnie w tempo zatniesz bo jest szybki.Polecam pomacać bo "Święty Graal" może nie jest tak drogi jak by się wydawało:)


  • zandermafija*SpinnigistaWT lubi to

#103 OFFLINE   Little Wing

Little Wing

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 609 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 30 styczeń 2018 - 12:52

Potrzebuje konkretne informacje.

wpadnij" na targi , Tsuri będzie  :) . Zobaczysz ,powyginasz , może nawet porzucasz  ;) .


  • yffea i zandermafija*SpinnigistaWT lubią to

#104 OFFLINE   ms80

ms80

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 447 postów
  • LokalizacjaPomorskie
  • Imię:Michał

Napisano 30 styczeń 2018 - 13:36

"Moje" Nextino NTS-782M okazało się dla mnie za mocne. I dalej trzeba szukać "świętego Grala" Zastanawiam się nad oczko lżjeszym nextinio lub finetaill. Ale zainteresował mnie Tsuri Trout Passion (by Crony) 762 L, Czy będzie on idealny pod wobki typu minnow 5-6,5cm ? Jaką akcję ma ten kij ? Jak z jakością wykonania ?


Używam Major Crafta FTS 662L (do 10g, 4-8lb) i ten kijek ładnie sobie radzi z wobkami Salmo minnow 5, 6cm. Może i dałby rade 7cm, ale tych akurat nie mam w pudelku. Głównie łowie na gumy, ale kilka woblerów mam w pudelku.

Zatem, jesli szukasz lżejszego kija, to myślę, że ten lub model dłuższy mógłby spełnić oczekiwania.
  • zandermafija*SpinnigistaWT lubi to

#105 OFFLINE   yffea

yffea

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 530 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 30 styczeń 2018 - 16:20

wpadnij" na targi , Tsuri będzie :) . Zobaczysz ,powyginasz , może nawet porzucasz ;) .


O i to jest coś. ....
  • zandermafija*SpinnigistaWT lubi to

#106 OFFLINE   zandermafija*SpinnigistaWT

zandermafija*SpinnigistaWT

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 534 postów

Napisano 30 styczeń 2018 - 17:14

ewentualnie bardzo tani budżetowy batsonik sp781-2  bardzo przyjemny blank z zapasem mocy w dole.Szczupak , sandacz 70+ wyjeżdża bez zająknięcia. Ładnie głęboko pracuje,szczyt nie jest spolegliwy i fajnie obsługuje woblery jak i blaszki.Wg mnie jest nieco źle opisany bo jak dla mnie komfort zaczyna się od 3g główka plus guma 3" co nie znaczy że nie machniesz nim nawet 1g ale bez większego czucia. Górę pociągnie 10g  z końcowym komfortem. Szczytówka ma 1,8mm więc jest mocna jak na taki kij. Bardziej bym go podpisał pod kij okoniowy ale co najważniejsze nie do gum tylko właśnie do obrotówek,wahadłówek,woblerów.Super sprawdzi się przy twichingu ze względy na mocny szczyt.Bardzo dobrze trzyma rybkę.Może nie jest super elektryzujący jeśli chodzi o brania na gumkę(mam porównanie z phenixem ale inna pólka cenowa)ale spokojnie w tempo zatniesz bo jest szybki.Polecam pomacać bo "Święty Graal" może nie jest tak drogi jak by się wydawało:)

Miałem ukręconego przez Patryka sprzedałem jako nie używany za 400zł! Nie podszedł mi ten kijek. Dla mnie za delikatny. Po za tym jednak za krótki, a po drugie mam MHXa S871-2 całkiem podobne.

 

wpadnij" na targi , Tsuri będzie  :) . Zobaczysz ,powyginasz , może nawet porzucasz  ;) .

Miło mi to usłyszeć ! Będę na targach więc z decyzją poczekam.

 

Używam Major Crafta FTS 662L (do 10g, 4-8lb) i ten kijek ładnie sobie radzi z wobkami Salmo minnow 5, 6cm. Może i dałby rade 7cm, ale tych akurat nie mam w pudelku. Głównie łowie na gumy, ale kilka woblerów mam w pudelku.

Zatem, jesli szukasz lżejszego kija, to myślę, że ten lub model dłuższy mógłby spełnić oczekiwania.

Interesuje mnie ten Finetaill tylko że 782ML

 

#107 OFFLINE   woblery L.E.

woblery L.E.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1219 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Radek

Napisano 30 styczeń 2018 - 17:31

 

Miałem ukręconego przez Patryka sprzedałem jako nie używany za 400zł! Nie podszedł mi ten kijek. Dla mnie za delikatny. Po za tym jednak za krótki, a po drugie mam MHXa S871-2 całkiem podobne.

 

Miło mi to usłyszeć ! Będę na targach więc z decyzją poczekam.

 

Interesuje mnie ten Finetaill tylko że 782ML

 

 

no to jak ten już jest dla Ciebie za delikatny to idealny będzie ten phenix co ja mam czyli karabela 803-2 / 4-14gr prawidłowo opisany. Kij na tym blanku to bajka zresztą nie ma co opisywać raczej jak ktoś go ma to nie sprzedaje bo blank jest kapitalny.Mięsisty,grubościenny. Co prawda ja zbytnio pstrągów nie łowię ale spokojnie obsłuży nawet te większe. Potrafi zatrzymać sporą rybkę, miałem sumka ponad 1m jako przyłów i fajnie się go tym kijkiem doiło w górę. U mnie na dożywocie będzie bo jest wręcz uniwersalny również kleń,jaź.Polecam.


Użytkownik woblery L.E. edytował ten post 30 styczeń 2018 - 17:33

  • zandermafija*SpinnigistaWT lubi to

#108 OFFLINE   krisspin

krisspin

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 193 postów
  • LokalizacjaLubuskie

Napisano 07 luty 2018 - 21:18

Gdyby ktoś szukał ugięcia wedki Tsuri Emotion 240, 8lb cw do 10g. 

Post nr 500

http://jerkbait.pl/t...25#entry2324152



#109 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3372 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 09 luty 2018 - 11:46

Czy w ofercie są kije o długości 270+ o mocy ok 10lb i cw max 15g?

#110 OFFLINE   Luckyguliver

Luckyguliver

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 974 postów
  • LokalizacjaN17
  • Imię:Remek

Napisano 11 luty 2018 - 09:37

Używam Major Crafta FTS 662L (do 10g, 4-8lb) i ten kijek ładnie sobie radzi z wobkami Salmo minnow 5, 6cm. Może i dałby rade 7cm, ale tych akurat nie mam w pudelku. Głównie łowie na gumy, ale kilka woblerów mam w pudelku.

 

Ten kijek to wg producenta fast. Jak sie to sprawdza na pstragach? Jakie jest ugiecie tego kijka? 



#111 OFFLINE   ms80

ms80

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 447 postów
  • LokalizacjaPomorskie
  • Imię:Michał

Napisano 11 luty 2018 - 12:06

Ten kijek to wg producenta fast. Jak sie to sprawdza na pstragach? Jakie jest ugiecie tego kijka?


Tak jak napisał producent, kij jest szybki. Końcówka szczytówki ma tylko 1.4mm, ale jest na tyle sztywna, że można nadawać prace przyjęcie.
Jeśli chodzi o ugięcie pod przynętą i w czasie prowadzenia przynęty ugina się tylko krótki odcinek szczytówki, a potem stopniowo ugina sie cały kij. Praktycznie po samą rękojeść. Używałem w zestawie z plecionka Pe0.6. Spadów mialem może 2,3 mniejsze rybki. Największa ryba to 55cm, przytrzymana na "krótkim dyszlu". Hol był bezproblemowy.
Co do przynęt, dolny zakres zarezerwowany dla obrotówek i wahadłówek. Dla innych przynęt zaczyna sie od 4-5g.
  • Luckyguliver lubi to

#112 OFFLINE   KsZegoSZ

KsZegoSZ

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 199 postów
  • LokalizacjaWrocq
  • Imię:Grzegorz
  • Nazwisko:K.

Napisano 11 luty 2018 - 21:05

Siemka .. .po rybomanii ..  .  zakupilismy 2 kijki ...  testy w tym tygodniu . . . wybrny model EMS 722-10  wiec kijek podstawowy od Fish Arrow . ..  mam nadzieje ze w tym tygodniu potestujemy pod okonia i pstraga  . .. 

NA chwile obecna  kijek jak npasuje mi do reki ale to  na sucho testy .. zobaczymy  nad  woda  ;- ) 


  • Little Wing lubi to

#113 OFFLINE   Gnat

Gnat

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 227 postów
  • LokalizacjaLegnica

Napisano 14 luty 2018 - 13:05

Witam

Czy można je kupić gdzieś na alliexpress czy tylko polskie strony ?

Jeśli tak, proszę do linka gdzie najtaniej można nabyć tą wędkę.



#114 OFFLINE   Little Wing

Little Wing

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 609 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 14 luty 2018 - 15:02

Witam

Czy można je kupić gdzieś na alliexpress czy tylko polskie strony ?

Jeśli tak, proszę do linka gdzie najtaniej można nabyć tą wędkę.

Nie słuchaj bzdur , wędki są zaprojektowane przez : i wykonane dla : Tsuri Polska , niema ich na żadnym Aliekspresie ! dostępne jedynie w Polsce .


  • yffea i przemo_w lubią to

#115 OFFLINE   KsZegoSZ

KsZegoSZ

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 199 postów
  • LokalizacjaWrocq
  • Imię:Grzegorz
  • Nazwisko:K.

Napisano 16 luty 2018 - 13:54

Raczej  zaprojektowane i  wyprodukowane przez Tsuri dla Fish Arrow  a marka  w PL to COrny .



#116 OFFLINE   lukaszannopol13

lukaszannopol13

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 165 postów

Napisano 16 luty 2018 - 14:58

Crony ma jakieś kijki na ali ale co to i czy dobre? Nie wiem.

Wysłane z mojego H60-L04 przy użyciu Tapatalka

#117 OFFLINE   intoxication

intoxication

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 484 postów
  • LokalizacjaBP
  • Imię:I
  • Nazwisko:xxx

Napisano 19 marzec 2018 - 22:20

Cześć . Czy ktoś ma może jakieś info/tabelę z wagą wędek?

Interesuje mnie głównie ta 6lb i ew 4lb

 

pozdro



#118 OFFLINE   zandermafija*SpinnigistaWT

zandermafija*SpinnigistaWT

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 534 postów

Napisano 01 kwiecień 2018 - 07:58

Używa ktoś z Was lub miał w "łapach" Tsuri Emotion EMS 722-10 Lub dłuższy 2.40? Wie może ktoś jaka jest długość dolnika od początku fore do końca butt? U mnie miał by służyć do okoni na ciężko, czyli od 4g-10/12g + gumy 2,2.5,3 cale. To jest mod-fast?

#119 OFFLINE   Adrian Tałocha

Adrian Tałocha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 986 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Adrian
  • Nazwisko:Tałocha

Napisano 01 kwiecień 2018 - 09:35

Bardziej fast. Kupiłem ostatnio jak zlamałem bushwackera 3-18.
Wydaje mi sie że dołem mniej czuły niż bushwacker ale dopiero raz na wodzie może bardziej bylem przyzwyczajony do poprzedniego kija. Musze sprawdzić z cieńszą żyłką. Natomiast kij ciąga wobki 7cm i nie jest spolegliwy.

Użytkownik Adrian Tałocha edytował ten post 01 kwiecień 2018 - 09:39


#120 OFFLINE   zandermafija*SpinnigistaWT

zandermafija*SpinnigistaWT

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 534 postów

Napisano 01 kwiecień 2018 - 10:00

Bardziej fast. Kupiłem ostatnio jak zlamałem bushwackera 3-18.
Wydaje mi sie że dołem mniej czuły niż bushwacker ale dopiero raz na wodzie może bardziej bylem przyzwyczajony do poprzedniego kija. Musze sprawdzić z cieńszą żyłką. Natomiast kij ciąga wobki 7cm i nie jest spolegliwy.

A mógłbyś zmierzyć długość dolnika?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych