Skocz do zawartości

  • Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Witamy na naszym forum.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 OFFLINE   woblery z Bielska

woblery z Bielska

    Jak coś cię przerasta - dorośnij:)

  • Moderatorzy
  • 6784 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Janusz

Napisano 24 październik 2017 - 18:53

Cześć. 

Bardzo cieszymy się, że dołączyłaś/dołączyłeś do nas :)​ Jako nowemu forumowiczowi, chcemy ułatwić Ci poruszanie się po naszym forum. Poniżej kilka wskazówek.

 

Witamy Cię  serdecznie. Przyjęte jest, byś również się przywitał i napisał kilka słów o sobie, a właściwe miejsce jest tutaj:

http://jerkbait.pl/t...rkbaitpl/page-1

 

Na dobry początek kilka słów, czym jest jerkbait.pl i jakie są nasze cele:

http://jerkbait.pl/t...min-jerkbaitpl/

 

Teraz, gdy już się przywitałeś, zapraszamy do wspólnego tworzenia naszego forum. Zanim napiszesz nowy wątek na bardzo nurtujący Cię temat, czyli "Wędka na sandacza", albo "Zestaw na okonia do 300 zł", zechciej sprawdzić, czy podobny temat już nie istnieje. Nasza forumowa wyszukiwarka jest jaka jest i lepsza nieprędko będzie. Dlatego najlepiej jest zapytać Googl'a (czy innej wyszukiwarki wprost w przeglądarce), stosując zestaw słów "wędka na sandacza, jerkbait.pl" Wyświetli Ci się kilka tysięcy wyników :D Warto poczytać kilka wątków, które poruszają nurtujący Cię temat, a być może znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

 

Zakładanie nowego wątku.

Jeśli pomimo naszych zasobów nie masz satysfakcjonującej Cię odpowiedzi, załóż śmiało nowy wątek. Po pewnym czasie będziesz wiedział, w jakim dziale ma się on znaleźć, jednak na początku najbezpieczniej jest to zrobić w "Poczekalni". 

http://jerkbait.pl/f...67-poczekalnia/

Zależnie od tematu, moderatorzy pozostawią wątek w tym miejscu, lub przeniosą go w inne, właściwsze. Jednak założenie tematu w "Poczekalni" jest ze wszech miar właściwe - na początku Twojej aktywności na naszym forum.

 

Tworzenie nowego wpisu.

Zarówno nowy temat, jak i nowy post, powinien cechować się kilkoma prostymi zasadami. Ich opis znajdziesz poniżej:

http://jerkbait.pl/t...rum-jerkbaitpl/

 

Chcę dołączyć zdjęcie do postu.

Nie każde zdjęcie będzie tu mile widziane. Zdjęcia ryb na tle wykafelkowanej łazienki, czy epatowanie nagością, tutaj nie będą tolerowane. Aby uniknąć nieporozumień, przeczytaj:

http://jerkbait.pl/t...rum-jerkbaitpl/

Jeśli posiadasz fotografie, którymi zechcesz się z nami podzielić, podpowiedź jak to zrobić uzyskasz poniżej:

http://jerkbait.pl/t...zdjęć-na-forum/

 

Chcę sprzedać/kupić coś na giełdzie.

Od zarejestrowania masz dokładnie 30 dni karencji, gdy nie będzie to możliwe. Po tym czasie automatycznie zmieni się Twój status na "+Forumowicz", co oznacza, że możesz kupować i sprzedawać, co tylko zechcesz. Pamiętaj, że mają to być rzeczy związane z naszym wspólnym hobby ;)

Zanim wystawisz do sprzedaży jakiś przedmiot, zapoznaj się proszę z poniższym regulaminem:

http://jerkbait.pl/t...łdy-jerkbaitpl/

 

Nie mogę edytować postu.

Na edycję postu i dokonanie poprawek masz godzinę. Jeśli po tym czasie dokonałeś odkrycia, że w poście jest jakiś błąd, chcesz coś dodać lub zmienić, użyj przycisku "zgłoś". Jest on dostępny w każdym poście. Moderator pomoże, choć czasem będziesz musiał trochę zaczekać. 

 

MODERATOR.

Zwany także MOD-em lub "zielonym ludkiem" :D

Ogólnie moderator służy pomocą i pomaga dbać o porządek na forum. Jeśli zwraca uwagę zielonym kolorem, oznacza to, że dostrzegł naruszenie naszych regulaminów i należy zastosować się do polecenia. Poniżej lista moderatorów:

http://jerkbait.pl/i...=list&filter=10

Pieczę nad moderatorami sprawuje SUPERMODERATOR

http://jerkbait.pl/i...e=list&filter=6

Dla tych osób zastrzeżony jest kolor zielony i jeśli pojawi się gdzieś w treści postu, oznacza informację moderacyjną. Dlatego, by nie wprowadzać innych w błąd, nie używaj tego koloru.

Szefem szefów jest ADMINISTRATOR

http://jerkbait.pl/i...e=list&filter=4

Jako jedyny na całym forum ma prawo do używania czerwonej czcionki. Uszanuj to, proszę.

 

Hejt.

Staramy się, by jerkbait.pl było przyjaznym miejscem. By można było tu w miłej atmosferze spędzić czas, poszerzyć wiedzę o naszej wspólnej pasji, zawrzeć nowe znajomości, a z czasem i nowe przyjaźnie. Byś czuł się tu bezpiecznie. Jeśli więc spotkasz się z objawami słownej napaści, zgłaszaj to natychmiast używając przycisku "Zgłoś" w prawym, dolnym narożniku posta. Hejtu nie tolerujemy.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych