Skocz do zawartości

  • Zaloguj korzystając z Facebooka      Zaloguj się   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Zim - w...j!

Napisane przez Sławek Oppeln Bronikowski , 18 kwiecień 2021 · 470 Wyświetleń

Pięć dni bez słońca. Stęsknione kosy wypatrują promyków z czubków drzew. Sikorki bez skrupułów rwą legowisko Toro z baraniego futra. Ale.. Zimna wilgoć ma zapach kasztanowych pąków. Prócz tego trwa planowa insurekcjonizacja/ rewolucjonizacja and homoseksualizacja. I na dokładkę globalna mistyfikacja! Siła złego na jednego.. :)

 

Nasza stara kuchnia była wspaniała. Prawdziwy dąb, prawdziwe zapachy i prawdziwe, naturalne kolory kuchni. Niby wszystko jest po staremu, przybyły tylko błękitne roletki w oknach, słoneczna barwa na ścianie, a sufit przestał być osmolony. Naprawdę nie wygląda jak wyglądają nowoczesne prosektoria kuchenne, ale zwyczajowy kalendarz od stowarzyszenia Piotra Skargi jakoś do wnętrza przestał pasować. Czyżby girlsy byłyby lepsze :rolleyes: Tło się jednak liczy..

 

Zima prawie zabita. Niewiele przez zimę do hobby dołożyłem. Chyba tylko mutacje starego dobrego Sunray'a są godne tego kwadransa stukania w wyleniałą klawiaturkę. Nie chce mi się nawet pisać.. Karpiowy haczyk naprostowany muchowo, do tego oczy z łańcuszka od baterii, na brzuch wyczeski z owczarka, a grzbiet z modyfikowanych kogucich piórek zamiast pawia. Najdłuższa wersja ma 22 cm..
Profanacja & indywidualizacja.. :)


Zdjęcie
TomekSudety
19 kwi 2021 07:59

Sławku, od kilku dni budzę się, zaglądam za okno i widzę biel.

Kiedyś nie miałem zwyczaju narzekać ale qr...a starczy tego !

 

Pamiętam kuchnię babci... Biały piec kaflowy i te stare przypalone garnki. Co prawda nie było dębowych mebli, ale sam piec mimo, że był wygaszony dawał ciepło.

 

Sławek Ty sknero, daj zarobić Wilkowi...

A tak prawdę mówiąc, zimą pozbierałem trochę sarniej odzieży i też odj...m fuchę przy imadle ! Ale brzydale skuteczne są !

    • Sławek Oppeln Bronikowski lubi to
Zdjęcie
Sławek Oppeln Bronikowski
19 kwi 2021 14:51

Nie tylko nie kupuję, ale systematycznie kasuję zbiory tych wszystkich latami gromadzonych "skarbów" - porozdawałem prawie wszystko. Sunray jest dla mnie idealnym typem muchy, te wielgachne ale lekkie zrobiłem na majowe szczupaki, mniejsze na bolenie.. 

 

Za kolorowo jest w kuchni.. na szczęście nie jest wielka i łatwo ją wypełnić dobrą atmosferą :)    

Przeca muchy w kuchni to normalka.

    • Krzysiek P lubi to
Zdjęcie
Sławek Oppeln Bronikowski
19 kwi 2021 20:54

Nie inaczej..

Sławku zbrukałeś mi przyszłe święta. Jak to? Zima to on i ma fujarę? Mógłbym jeszcze ścierpieć, że pani Zima to Afroamerykanka zważywszy na ostatnie bezśnieżne lata(i Netflixa) ale facet. Toż to już czystej wody perwersja i prowokacja tej Wiosny.

Wstydź się.

    • Krzysiek P lubi to
Zdjęcie
Sławek Oppeln Bronikowski
22 kwi 2021 18:25

Wstydzę się.. ale pod tym hasłem przodujący kolektyw przeprowadzał uliczną normalizację życia społecznego, oraz dokonywał płciowej pierestrojki - to jest poezja zaangażowana!   

Maj 2021

P W Ś C P S N
     12
345678 9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Ostatnie wpisy

Ostatnie komentarze

Przeszukaj mój blog