Skocz do zawartości
  • wpisów
    55
  • komentarzy
    826
  • wyświetleń
    343 655

11 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Efex

Opublikowano

Ciężko to polubić. Mam nadzieję, że jednak do zobaczenia. Przynajmniej nad wodą.

  • Like 1
patu

Opublikowano

  • Like 2
MaleX

Opublikowano

Szkoda. Szanuję decyzję. Najlepszego!

P.S. Muza była fajna, z kopem, jak lubię ;).

  • Like 3
andrew16

Opublikowano

Wielka szkoda , ale mam nadzieje że czasami coś napiszesz .

  • Like 2
tpe

Opublikowano

Szok i niedowierzanie...

  • Like 3
malinabar

Opublikowano

Bardzo przykro Danielu . Szkoda wielka , że nie będzie już tych wspaniałości iberyjskich i polskich widzianych Twoim okiem . Mam tylko nadzieję , że będzie można czytać nadal Twoje wpisy na Forum w innych wątkach . Ale bloga żal ...

  • Like 2
Krzysiek P

Opublikowano

..na łączach..
  • Like 1
Sławek Oppeln Bronikowski

Opublikowano

Nie da się naszej pasji uzewnętrznić, zamienić w czarowną, medialną opowieść. Nikomu jak dotąd się nie udało, więc nie pękaj Danielu - jest nas więcej :)

  • Like 3
Gość Mysha

Opublikowano

Szkoda. Wklej coś czasami, bo coraz tu mniej ryb i o rybach.

  • Like 4
Woytec

Opublikowano

:-(

  • Like 1
Bujo

Opublikowano

Farewell Guzu, farewell

Jesli Twoja pstragowa droga poprowadzi cie kiedys do szukania najwiekszych, rzecznych pstragow to moze spotkamy sie w ... Szkocji :) :) :)

  • Like 1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...