Skocz do zawartości

mifek

+Forumowicze
  • Postów

    10 027
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    6

Ostatnia wygrana mifek w dniu 2 Czerwca 2014

Użytkownicy przyznają mifek punkty reputacji!

O mifek

  • Urodziny 07.01.1979

Profile Information

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Wioska Z Tramwajami
  • Zainteresowania
    casting, rodbuilding, 4x4
  • Imię
    Rafał
  • Nazwisko
    ...znane...

Contact Methods

  • Skype
    mifek_job

Ostatnie wizyty

5 881 wyświetleń profilu

Osiągnięcia mifek

SUM

SUM (5/5)

1,7 tys.

Reputacja

  1. mifek

    Wagi szpulek

    Cvz? Wysłane z mojego JNY-LX1 przy użyciu Tapatalka
  2. Mam matagi. Super Shore albo vos w tym stylu. 8'6*. Jakby się dobrze zastanowić to mlze i bym nawet mógł się z nim rozstać... Wysłane z mojego JNY-LX1 przy użyciu Tapatalka
  3. W, tej cenie lub za, niewiele, więcej można trafić fajny hand made w świetnym stanie... Wysłane z mojego JNY-LX1 przy użyciu Tapatalka
  4. Dziękuję Wysłane z mojego JNY-LX1 przy użyciu Tapatalka
  5. Nie widzę przeszkód by to zmienić Wysłane z mojego JNY-LX1 przy użyciu Tapatalka
  6. Dziękuję za życzenia
  7. Maciej ale na tym jeziorze biorąc tylko na casta [emoji16] Wysłane z mojego JNY-LX1 przy użyciu Tapatalka
  8. mifek

    Baitcastowe nowości...

    Zabierz go chociaż nad wodę [emoji6] Wysłane z mojego JNY-LX1 przy użyciu Tapatalka
  9. Niesamowite jest to że problemy zawsze są nie z nSzej winy tylko w winy sprzętu. Auta SIĘ PSUJĄ bo już takich jak kiedyś nie robią. Sprzęty to samo.... A jie wpadłeś na to ze może skoro dopiero zaczynasz swoją przygodę z castingiem to wina leży po stronie techniki. Wybacz ale ciężko mi znaleźć multika który będzie rzucał kiepsko przynętami przez ciebie podanymi.... Ale... Kurde... Ja też jestem z innych czasów. Tych co się raczej coś naprawiało niż wymieniało... Wysłane z mojego JNY-LX1 przy użyciu Tapatalka
  10. mifek

    Baitcastowe nowości...

    no dzięki - będę pamietał. Co oczywiście niezwykle ważne jest dla tego konkretnego problemu na forum ...
  11. mifek

    Baitcastowe nowości...

    Czyli że co?.... Chciałbym Ferrari f50 ale zapłacę jak za poloneza? Wysłane z mojego JNY-LX1 przy użyciu Tapatalka
  12. Odpowiedź na pytanie czemu stosuje te a nie inne multiku jest bardzo prosta. Bo droższych u nich na rynku już (niemal) nie ma... Wysłane z mojego JNY-LX1 przy użyciu Tapatalka
  13. Dość odważne stwierdzenie... Wysłane z mojego JNY-LX1 przy użyciu Tapatalka
  14. Jeeeeeesu. Jak mi ten stalker się podoba... Chyba muszę wpaść na jakąś kawę do pracowni i pogrzebać trochę.. Wysłane z mojego JNY-LX1 przy użyciu Tapatalka
  15. A tak dla przypomnienia możesz powiedzieć ile tych antares ów lub calais miałeś w użyciu? Wysłane z mojego JNY-LX1 przy użyciu Tapatalka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...