Mam matagi. Super Shore albo vos w tym stylu. 8'6*. Jakby się dobrze zastanowić to mlze i bym nawet mógł się z nim rozstać... Wysłane z mojego JNY-LX1 przy użyciu Tapatalka
Niesamowite jest to że problemy zawsze są nie z nSzej winy tylko w winy sprzętu. Auta SIĘ PSUJĄ bo już takich jak kiedyś nie robią. Sprzęty to samo.... A jie wpadłeś na to ze może skoro dopiero zaczynasz swoją przygodę z castingiem to wina leży po stronie techniki. Wybacz ale ciężko mi znaleźć multika który będzie rzucał kiepsko przynętami przez ciebie podanymi.... Ale... Kurde... Ja też jestem z innych czasów. Tych co się raczej coś naprawiało niż wymieniało... Wysłane z mojego JNY-LX1 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedź na pytanie czemu stosuje te a nie inne multiku jest bardzo prosta. Bo droższych u nich na rynku już (niemal) nie ma... Wysłane z mojego JNY-LX1 przy użyciu Tapatalka
Jeeeeeesu. Jak mi ten stalker się podoba... Chyba muszę wpaść na jakąś kawę do pracowni i pogrzebać trochę.. Wysłane z mojego JNY-LX1 przy użyciu Tapatalka