Skocz do zawartości

BartekP

+Forumowicze
  • Postów

    402
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Profile Information

  • Lokalizacja
    Sulejówek

Osiągnięcia BartekP

Forumowicz

Forumowicz (2/5)

8

Reputacja

  1. BartekP

    daiwa cielo-dropshot

    Akcja wędki jest ok, tylko ten drut w szczytówce sztywnieje na mrozie....
  2. Jest sens kupowania dwójki? Ogladałem porównania obrazu z HERO i z HERO2 to nie było jakiejś ogormnej różnicy...
  3. BartekP

    Termos wędkarski

    Ja od niecałego roku używam zielonego Valira termodynamic plus 0,5 l. Dla mnie priorytetem miał być szklany wkład bo na metalowe mam uczulenie i popekane usta potem. Temos trzyma bardzo dobrze ciepło, nie ma zadnej częsci metalowej, ma antypoślizgowy uchwyt. w przyszłosci nabęde również model 1l.
  4. Mam pytanie do użytkowników tej kamerki. Jak długo trzyma wam bateria? Ile h daje rade nagrać filmiku? Bawić sie w seryjną, czy od razu kupować litowo jonową ?
  5. To prawda, bardzo miło się ją czytało i oglądało.
  6. Miała prawo się podobać walka Borysa Mańkowskiego z Rafałem Moksem. Wymiany w stójce, dynamika na najwyższym poziomie, widowiskowe podcięcie czy latające kolana. Przez 3 rundy ( które zostały w końcu wprowadzone przez ksw) równe, szybkie tempo. Dla mnie kandydat do walki roku 2012 obok Materla vs Jay Silva. Drugą walką która mi się podobała to walka Anzora Azhieva. Młody Czeczen udowodnił jak ogromny ma potencjał wygrywając w swojej 3 zawodowej walce z takim przeciwnikiem jakim jest Paul Reed. Janek Błachowicz był w gorszej dyspozycji ale walczył z zerwanymi wiazadłami w kolanie. Najważniejsze, że doliczył kolejną wygraną.
  7. BartekP

    Sumy 2012

    Tomku gratulacje, bardzo fajny wąsik
  8. Orietujesz sie jaka moze byc detaliczna cena takiego kolowrotka?
  9. Gdzie bedą miały miejsce pozostałe odsłony? Kraków&Wawa?
  10. Mam dokładnie ten sam problem. Po przeniesieniu numeru z plusa do play wszyscy znajomi którzy mają telefon w plusie, nie mogą sie do mnie dodzwonić. Podobnie jest w przypadku osób próbujacych sie do mnie dodzwonić ze stacjonarnych...
  11. Dzisiaj odkryłem, że Rodmas uaktualnił swoją stronę, która wyglada bardzo interesujaco
  12. Przylukałem na jednym z forów. Szykuje się nowe pismo dla muszkarzy. http://www.muszkarskiswiat.pl/ Wow, jako muszkarz czuję się dopieszczony
  13. przyłączam się do prośby
  14. Szczerze powiedziawszy to już Arlovski sprawiał Fedorowi kłopoty... Ja typowałem bardziej sentymentalnie
  15. Eeeee, czepiasz się. A czemu ma nie pisać, że trafił ??? Dla mnie wyniki to loteria i choćbyś nie wiem jakim był fachowcem to nigdy nie będziesz potrafił w 100% przewidzieć wygranej danego zawodnika. To nie zakłady u bukmacherów więc nie czaje po co ta napinka? Ja obstawiałem wygraną Fedora i Arlovskiego
×
×
  • Dodaj nową pozycję...