Skocz do zawartości

Kubson

+Forumowicze
  • Postów

    453
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Profile Information

  • Lokalizacja
    Warszawa

Osiągnięcia Kubson

Forumowicz

Forumowicz (2/5)

3

Reputacja

  1. Czaro...zdecydowanie burza zamówiona/wywołana przez Stoen...też śmiałem się z tego zdjęcia - wygląda jak by piorun leciał przez klatkę schodową OOOO....te krótkie piłki to jest to co Tygrysy lubią najbardzej Pozdr.
  2. Ja ostatnio też trafiłem na pieruny !! Pozdr.
  3. Kubson

    SZCZUPAKI 2010

    Gratulację Danielu !! Mi wisła w tym roku nie chce dać Pozdrawiam Kuba
  4. Kubson

    Sandacze 2010

    Radek, nie lubię być adwokatem, ale jestem na 100 % pewien że nie chodziło o Twoje zdjęcie Pozdrawiam
  5. Witam Wie ktoś może jak udały się zawody o puchar Wersminii ?? Pozdrawiam
  6. Dziki za odzew, ja wybiorę się w sobotę i pomacam Pozdrawiam
  7. No właśnie w tym problem...nie byłem tam dwa lata. W każdym razie, dzowniłem na przystań która jest czynna od środy do niedzieli od 6 do zachodu słońca. Łódka 4 pln za godzinę - przystaniowy twierdzi że ryby jest jeszcze sporo, ale każdy swoje chwali. Wynika z tego że muszę tam pojechać i sprawdzić wszystko organoleptycznie <_< Pozdrawiam Kuba
  8. Odkopuję wątek. Panowie, ktoś był ostatnio, żeje tam coś jeszcze ?? Tak mnie jakoś naszło żeby posiedzieć na łódce, a tam najbliżej bez wielkich przygotowań. Pozdrawiam Kuba
  9. Dzięki Mifek. Właśnie to samo przeglądam Pozdrawiam Kuba
  10. Witaj A może powiesz nazwę firmy która robi te okulary, ewentualnie gdzie je można zamówić ?? Pozdrawiam Kuba
  11. Witam Byłem tam po raz drugi...na trzy dni pływania i trzy osoby, złowiliśmy 4 szczupaki (największy równe 80 cm) i jednego okonia + kilka pogryzionych gum. Łowiąc na płytkiej południowej zatoce za perchem 12-ką wyszły mi dwa całkiem ładne +/-80 cm, niestety trącały tylko zamkniętym pyskiem... Pozdrawiam PS. Zamierzamy zrobić jeszcze jedno podejście w listopadzie.
  12. Qrcze, tak czytam i czytam ten wątek i trochę wam zazdraszczam tego spotkania !! Ale żeby nie było że Mazowsze to tylko narzeka i marudzi to dołącze się do grona sponsorów... ...ode mnie macie bez względu ma to kto złowi największą rybę, ewentualnie najwięcej i co więcej każdy z osobna... ...życzenia miłej atmosfery, rybnej pogody i co tam jeszcze chcecie No i będę czekał na relację suto zakrapianą zdjęciami. Pozdrawiam Kuba
  13. Kubson

    Sklepy w Warszawie

    Ja z czystym sumieniem polecam: Centrum Wędkarstwa Warszawa ul. Wybrzeże Gdyńskie 2 (KS Spójnia) Tel/fax: (22) 839-53-53 Chyba największy wybór przynęt spiningowych + do tego najlepsza obsługa w Wa-wie... Pozdrawiam Kuba
  14. Mam nadzieje że to eldorado zacznie się wcześniej, będę łowił od piatku do niedzieli i liczę na to że szczupaki wreszcie się obudzą. Jurek powiedział że już od pewnego czasu było słabo, więc czas najwyższy na lepsze brania Pozdrawiam Kuba
  15. Witam We trzech pływaliśmy przez cały wczorajszy dzień, na samym początku kolega trafił króciaka (w drugim rzucie) - stwierdziliśmy że będzie nieźle... ...no i cały dzień kompletne zero, dopiero około 18 trafiłem na slidera 10-tkę jednego 72 cm i na tym koniec. Pozdrawiam Kuba
×
×
  • Dodaj nową pozycję...