Qrcze, tak czytam i czytam ten wątek i trochę wam zazdraszczam tego spotkania !! Ale żeby nie było że Mazowsze to tylko narzeka i marudzi to dołącze się do grona sponsorów... ...ode mnie macie bez względu ma to kto złowi największą rybę, ewentualnie najwięcej i co więcej każdy z osobna... ...życzenia miłej atmosfery, rybnej pogody i co tam jeszcze chcecie No i będę czekał na relację suto zakrapianą zdjęciami. Pozdrawiam Kuba