Skocz do zawartości

Janusz Wałaszewski

+Forumowicze
  • Postów

    3 708
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

10 obserwujących

O Janusz Wałaszewski

  • Urodziny 20.01.1959

Contact Methods

  • AIM
    konspex2@gmail.com

Profile Information

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Grzybowo - Kołobrzeg

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Janusz Wałaszewski

Zaawansowany

Zaawansowany (3/5)

3,3 tys.

Reputacja

1

Odpowiedzi społeczności

  1. Takie trochę z nad wody i lubię chmury Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka
  2. Przyroda charakterystyczna dla Kołobrzegu Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka
  3. Hej, to się porobiło, że stare konto się zablokowało z niewiadomych przyczynTutaj na stare konto wejdę, na kompie nie. To założyłem nowe [emoji6] Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka
  4. Witam, coś dziwnego stało się z moim kontem, tak jakby nie istniało. W google nie widać ani konta ani hasła. W to działa Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka
  5. Nie wiele mam do powiedzenia, ale ostatnio skompletowałem taki "zestaw" FD Canon 200 mm f 1:4 S.S.C do tego telekonwerter canon 2x i to wszystko przez adapter podpięte do puszki sony a6300. Przy matrycy aps-c daje to 600 mm. Oczywiście bez AF (chociaż jest opcja) i na razie musi wystarczyć W linku jeden z filmików fajnego kanału, jest też trochę o technikaliach
  6. Faktycznie, coś mi się pomieszało
  7. Bo to słynna miejscówka ze zwalonym/zatopionym drzewem tuż przed zakrętem
  8. Dzięki za info, przyznam, że bardziej od gatunku ptaka interesuje mnie jak zrobić poprawne zdjęcie. Łatwo nie jest obiektywami bez AF
  9. Wiosna to i wszelkie gody odchodzą, poniżej Pan Gołąb. Jego Pani nie udało się ustrzelić bo ciągle miejsce zmieniała, jak to b...
  10. W sumie też chmury burza jeszcze w chmurach
  11. Taką, sójkę chyba z okna w domu ustrzeliłem
  12. Co do krótszych ogniskowych i jakości, tak z przekory https://www.kenrockwell.com/nikon/50mm-f18-ais-pancake.htm Jozi, po "taniości" ale trochę przepłaciłeś https://pl.aliexpress.com/item/32820847639.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.5ca947beF9sTc9&algo_pvid=e5c97af9-88c9-4ac2-868e-5ea1aef99565&algo_expid=e5c97af9-88c9-4ac2-868e-5ea1aef99565-23&btsid=0b0a050116073852322268285e0944&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_
  13. To może trochę klasyki i historii dla odmiany
×
×
  • Dodaj nową pozycję...