Ja bylem 4 dni w senoren na bardzo wczesnym tj marcowym lowieniu. Trafilem na fantastyczna pogoda i genialna aktywnosc ryb. W 4 dni zlowilem razem z tata 118 ryb w tym 3 metrowki. Jezeli chcesz wiecej info daj znac. Pablitos
Czesc Jacekp29, Bylismy na tej samej wyprawie Kacper, tak jak pisze jacek, - ryb masa ale malych. Mysle do finlandii warto jechac glownie na ich slynne rzeczki tj koski. To jest prawdziwy raj gdzie stojac w jednym miejscu z 5 rzutach lowisz 2 okonie 39cm, jazia plus ladnego szczupaka. Czad. Dla samych szczupakow chyba szwecja lepsza
Czesc Znalazlem Twoj odp na forum odnosnie silnikow. Kupiles w koncu tego Parsuna ? Jesli tak to jakie masz doswiadczenia w uzytkowaniu ? pzdr, pablitos
Zdecydowanie polecam plastikowe pudla np takiehttp://www.allegro.pl/item559340119_takaryba_pudelko_we dkarskie_plano_6134.html - to jest maly model, ja uzywam pudla z tej serii ale duzego tj otwieranego na 2 strony pablitos
Czesc, czy ktos Was ma jakies doswiadczenia z silnikami tohatsu lub parsun ? ktory z nich jest lepszy ? Czy jest sens rozwazac ich zakup jako tansza altetmatywe dla Hondy lub Yamahy ? Planuje w najblizszych dniach zakup silnika wiec bede wdzieczny za informacje pablitos
Czesc. planuje wybrac sie w sobote na sniardwy ( ew na mniejsze jezioro wpadajace do sniardw ) poszukac ryb w przereblu. Czy ktos z Was orientuje sie moze jakie sa tam teraz warunki - czy lod jest ok aby lowic ? pozdrawiam, P
tak. To jest ten patyk. Zalozysz ripperka + glowke 15g i tez spokojnie rzucisz. Super lowi sie wszystkimi boleniowymi woblerami czyli thrillami, hermesami itp jezeli planujesz lowienie baaaardzo ciezkimi wahadlowkami na duzej rzece to lepszy bedzie do 35g. Ja generalnie prawie go nie uzywam gdyz ten do 18g obsluguje 90 % mojego boleniowego arsenalu
Hej. Ja lowie bolki na daiwe powermesha 270 cm 18g lub 35g i bardzo sobie je chwale. Nie polecam natomiast powermesha 300 cm bo ma kosmicznie dlugi dolnik i chyba tylko szympansy moga nim wygodnie lowic pozdro, pablitos
Nie bedzie mnie. Rozlozyla mnie choroba i zdycham w lozku.;-( szlag by to trafil czekalem na ten wyjazd tyle czasu zycze Wam polamania kija i dobrej zabawy mam nadziej ze na next wyjazd juz dojade pablitos
Koledzy, dziekuje Wam za cala mase informacji. ostatecznie chyba zdecyduje sie na uzywana 2-suwowa yamahe 10KM. pewnie lepszy bylby jeszcze mocniejszy tylko kto go przetarga nad wode zakladam, ze czesto bede plywal sam wiec musze miec zestaw ktory bede w stanie zlozyc samodzielnie pozdro, pablitos