Ja niestety rowniez musze odwolac sie z listy uczestnikow Praca + studia zaoczne sa ciezkie do pogodzenia i niestety musze byc w szkole w ten weekend... Postaram sie przybyc choc na dzien lowienia ale to juz na wlasna reke wszystko
Interesuje mnie czy ktos mial do czynienia z kijem jak w temacie. Obojetnie jaki model dlugosci i mocy. Kijek pod casta, chodzi mi glownie o wykonanie, ugiecie, moc i cenne wskazowki . Z gory dziekuje za kazde info. Pozdrawiam, Zulus.