remek Opublikowano 12 Września 2006 Opublikowano 12 Września 2006 Cześć,Wczoraj przeglądając nowości ryneku castingowego zapoznałem się z ofertą firmy ZEAL. A oto nowość (zresztą produkowany już od 2004r, tylko to wersja poprawiona) - kołowrotwek, który co tu ukrywać kosztuje około 1100PLN (po przeliczeniu) Zdjęcie znalazłem na stronie kakipro.comhttp://www.kakipro.com/nyuka/zeal/etc/arai-RFkazusa.jpg Chętnie bym go przetestował PozdrawiamRemek
rafael Opublikowano 12 Września 2006 Opublikowano 12 Września 2006 Jasny gwint @Remku, ja bym go za darmo nie chciał!
Thymallus Opublikowano 12 Września 2006 Opublikowano 12 Września 2006 Ale orginalny pomysł. Ciekawe czy przy zaciąciu porusza tymi wąsikami?
Mateusz Baran Opublikowano 12 Września 2006 Opublikowano 12 Września 2006 a którą dziurką wychodzi linka?!?
remek Opublikowano 12 Września 2006 Autor Opublikowano 12 Września 2006 a którą dziurką wychodzi linka?!? Noskiem, noskiem ... PozdrawiamRemek
Smaczek Opublikowano 12 Września 2006 Opublikowano 12 Września 2006 Przy takim kołowrotku to człek nawet na rybach nie może uwolnić się od kobiet (ręka cały czas na myszce, kotku czy co to ma być za futerko!).
remek Opublikowano 12 Września 2006 Autor Opublikowano 12 Września 2006 Przy takim kołowrotku to człek nawet na rybach nie może uwolnić się od kobiet (ręka cały czas na myszce, kotku czy co to ma być za futerko!). No cóż Smaczek masz troszkę racji w tym co piszesz. Zobacz to PozdrawiamRemek
Smaczek Opublikowano 12 Września 2006 Opublikowano 12 Września 2006 Cztery myszki to za dużo jak dla takiego wyliniałego kota jak ja.
Mateusz Baran Opublikowano 12 Września 2006 Opublikowano 12 Września 2006 Ja tam bym się zaprzyjaźnił. Czy te multiki kupuje się w zestawie (jak na zdjęciu)?!? Mogę nawet linkę puścić przez nosek.... hehehe
Gromit Opublikowano 13 Września 2006 Opublikowano 13 Września 2006 Zainteresowało mnie to cudeńko.Remek moje pytanie,czy są na lewą rękę? Pozdrawiam Gromit
remek Opublikowano 13 Września 2006 Autor Opublikowano 13 Września 2006 Zainteresowało mnie to cudeńko.Remek moje pytanie,czy są na lewą rękę? Pozdrawiam Gromit Powiem Tobie, że kurcze nie wiem ... Zaraz sprawdzę ale wydaje mi się, że tylko dla tych przyzwyczajonych na prawą . PozdrawiamRemek
Gromit Opublikowano 13 Września 2006 Opublikowano 13 Września 2006 Ale te dwie myszki na zdjęciu wyglądają że są na lewą i na prawą apkę. Pozdrawiam Gromit
Mateusz Baran Opublikowano 13 Września 2006 Opublikowano 13 Września 2006 o których myszkach mówisz bo się juz pogubiłem.... hehehe
Gromit Opublikowano 14 Września 2006 Opublikowano 14 Września 2006 No,przecież mówię o prawdziwych myszkach. Pozdrawiam Gromit
Mateusz Baran Opublikowano 15 Września 2006 Opublikowano 15 Września 2006 Może pojadę po bandzie, ale te dwie myszki ze zdjęcia to nie tylko na lewą i prawą łapkę, ale i na rożka też byłyby w sam raz... <_<
Smaczek Opublikowano 15 Września 2006 Opublikowano 15 Września 2006 @ Baloo- czyżby zdażało Ci się czasami kręcić nie rączką a różkiem? Jak to wygląda od strony technicznej?
Mateusz Baran Opublikowano 15 Września 2006 Opublikowano 15 Września 2006 @Smaczek - przyjedź z takimi dwiema myszkami, to ci pokażę jak się kręci rożkiem. <_<
rognis_oko Opublikowano 15 Września 2006 Opublikowano 15 Września 2006 ...te dwie myszki ze zdjęcia to nie tylko na lewą i prawą łapkę, ale i na rożka też byłyby w sam raz...
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się