Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...
Opublikowano (edytowane)

Jeszcze do dziś miałem nadzieję ,że to będzie coś z Akary , ale przejrzałem katalog i nic.

Wcześniej też ich nigdzie nie widziałem.

 

Hehe , Maniuś - dopiero miałem zamiar je wrzucić na sklepy. :lol:

Edytowane przez makamba
  • 1 rok później...
Opublikowano

Czy ktoś wie co to za guma? Mam to od roku, kupiłem chyba ze 4 sztuki, ale nie pamiętam ani gdzie ani co to jest. Może ktoś miał styczność z takim wynalazkiem i może podpowiedzieć, bo jak na moje łowienie to diabelnie fartowny wynalazek. Guma ma około 5 cm długości i wytłoczoną fakturę łuski.

post-57924-0-20017000-1429005671_thumb.jpg

Opublikowano (edytowane)

Bardzo fajna guma. Tylko oczywiście ogonek kruchy i lepiej mieć zapas przy sobie :)

Edytowane przez Marcyś
Opublikowano

Te traperki to łowne gumaki,  tylko trudno ostatnio dostępne,  może ktoś ma jakiś namiar na sklep internetowy gdzie można  je nabyć?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...