Jump to content

Pomoc w kupnie niedrogiego echa


Recommended Posts

Posted

Przymierzam się do kupna echa, ale z tych raczej niedrogich. Nie oczekuję niewiadomo czego – chcę, aby pokazywało mi głębokość, strukturę i ukształtowanie dna. Oglądałem trochę w necie różne modele i chciałbym zasięgnąć nieco opinii użytkowników o następujących dwóch modelach:

 

Eagle Cuda 168

oraz

Humminbird PiranhaMax 10

 

To niedrogie modele, więc na forum pewnie znajdą się jacyś ich użytkownicy. Z tego co się zorientowałem dane techniczne są niemalże identyczne. Jest różnica szerokości stożka. Cuda ma 60 stopni, Piranha 20 stopni. Brak polskiego menu nie ma dla mnie znaczenia. Chciałbym dowiedzieć się czegoś na ich temat jak np. jakość urządzeń, bezawaryjność, może porównanie z modelami z wyższej półki itd.

 

Z góry dziękuję :D

 

P.S. Ten sam temat został zamieszczony także na wcwi.

 

Posted

O sondach juz parenascie razy bylo. Ja moge tylko dorzucic, ze Huminbird bylby ostatnim miejscem, gdzie szukalbym sondy (opinia na pdst. doswiadczen wlasnych z jednym z modeli)

O konkretnych, zwlaszcza prostych modelach szczegolowo sie nie wypowiadam.

Jakby nie patrzyl jedynie sluszna jest Eagle fish mark 320...

Gumo

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...