szemo Opublikowano 1 Maja 2016 Opublikowano 1 Maja 2016 Miał ktoś w mackach ten podbierak DAM Effzett Foldable Boat Net 2,4m 65x55http://allegro.pl/podbierak-dam-effzett-foldable-boat-net-2-4m-65x5-i5870088738.htmlproszę o jakieś opinie
grisza-78 Opublikowano 8 Maja 2016 Opublikowano 8 Maja 2016 Witam. Ja używam podbieraka firmy Konger. Wymiary 90/60 cm. Krótka rączka, mocuję go do kamizelki za pomocą klipsa magnetycznego. Kosztował z wysyłką około 60 zł. http://i1372.photobucket.com/albums/ag346/grisza-78/podb.%20konger_zpscavsowzv.png
bywalec84 Opublikowano 1 Marca 2017 Opublikowano 1 Marca 2017 hej,Jakie podbieraki polecacie na szczupaka? ja Myślałem o podbieraku składanym pięciokątnym Dragona http://allegro.pl/podbierak-dragon-zatrzask-5katny-1cz-75x62cm-175cm-i6516142457.html, tylko on jest tak wielki, że jak będę sam na małym pontonie kolibri 280 to chyba będzie musiał być złożony więc jak będę miał rybę to zamiast skupić się na holu to będę podbierak rozkładał jedną ręką..... Macie doświadczenie z tym podbierakiem? A może jakieś inne polecacie do 180 zł. Dzięki i pozdrawiam!
Filip14 Opublikowano 4 Marca 2017 Opublikowano 4 Marca 2017 Ja mam k-dona i jestem bardzo zadowolony, ludzie chwalą też te od Savageara:)
Krzysiu Opublikowano 13 Marca 2017 Opublikowano 13 Marca 2017 Posiadam największego dragona i w sumie spoko ale jakość tej ogumowanej siatki mogła by być troszkę lepsza według mnie Dragon najlepszy ma ,ale dział marketingu pozdrawiam.
olabo Opublikowano 17 Marca 2017 Opublikowano 17 Marca 2017 (edytowane) Mam Fox Rage z gumowana siatką http://www.harrissportsmail.com/en/Fox-Rage-Speedflow-Landing-Net/m-18011.aspx-daje rade od kilku lat ale przytulił bym coś z siatką silikonową lub gumową z dużymi oczkami(25mm) Edytowane 17 Marca 2017 przez olabo
wielinskik Opublikowano 6 Kwietnia 2017 Opublikowano 6 Kwietnia 2017 Cormoran K-don składany, bardzo dobry podbierak i sporo o nim dobrego było, lecz podobno rok temu zniknął z produkcji, można ponownie dostać. Mają dwa sklepy na allegro (wystarczy wpisać "składany podbierak k-don"). Dla tych, którzy potrzebują największych rozmiarów również w dobrej cenie jest inny podbierak cormorana 90x80cm można znaleźć pod hasłem "podbierak na duże ryby cormoran 6234". 1
sucks_one Opublikowano 7 Kwietnia 2017 Opublikowano 7 Kwietnia 2017 Ja również mam K-Don'a składanego i szczerze polecam aczkolwiek częściej wybieram rybę ręką
M a r a s Opublikowano 7 Kwietnia 2017 Opublikowano 7 Kwietnia 2017 Gdyby ten K-Don był lżejszy to było super. Albo czas zacząć ćwiczyć przedramie i nadgarstek
Marcin Ostróda Opublikowano 12 Kwietnia 2017 Opublikowano 12 Kwietnia 2017 używam podobnie składanego ale o większych oczkach i z gumowanej siatki. Firmy savage
Białek Opublikowano 5 Maja 2017 Opublikowano 5 Maja 2017 Dzisiaj okazyjnie zakupiłem taki podbieraczek Mistrala Kosz 85 x 70 cm z gumowaną siatką. http://mistrall.com.pl/media/produkty/p1/wtdAAcaHSIWgOe1lz19b.jpg Używał ktoś? 1
kubazmech Opublikowano 7 Maja 2017 Opublikowano 7 Maja 2017 A ja sprawiłem sobie Monster Net'a od firmy BFT. Bardzo solidna konstrukcja, daje się rozłożyć jedną ręką przy odrobinie wprawy. 2
SkiDivPL Opublikowano 24 Czerwca 2017 Opublikowano 24 Czerwca 2017 Kupiłem właśnie coś takiego w Decathlonie:Wykonanie super i cena też przyzwoita 109zł. Gumowana siatka i duuuży zasięg sztycy. Wadą jest dosyć duża waga. http://zmniejszacz.pl/zdjecie/2017/6/24/8627674_20170624_175429.jpg 1
Sonary i mapy Opublikowano 25 Czerwca 2017 Opublikowano 25 Czerwca 2017 Kupiłem właśnie coś takiego w Decathlonie:Wykonanie super i cena też przyzwoita 109zł. Gumowana siatka i duuuży zasięg sztycy. Wadą jest dosyć duża waga. Jaka średnica obręczy?
Rraptor Opublikowano 25 Czerwca 2017 Opublikowano 25 Czerwca 2017 (edytowane) Jaka średnica tego podbieraka z decathlonu? Edit: nie zauważałem, że powielam pytanie. Sorki Edytowane 25 Czerwca 2017 przez Rraptor
SkiDivPL Opublikowano 25 Czerwca 2017 Opublikowano 25 Czerwca 2017 To jest ten z linku, macie też tam wymiary: https://www.decathlon.pl/agility-boat-net-id_8329036.html
olabo Opublikowano 28 Czerwca 2017 Opublikowano 28 Czerwca 2017 To jest ten z linku, macie też tam wymiary: https://www.decathlon.pl/agility-boat-net-id_8329036.htmlKosz stanowczo za mały jak na szczupka.Mam taki podbierak ale na klenia/okonia ,sztyce dokupiłem osobno (teleskop 4 czesciowy 2m).Przy 80kach sa już problemy z podebraniem,szczególnie z wyższego brzegu lub przez trzciny
tom3 Opublikowano 2 Lipca 2017 Opublikowano 2 Lipca 2017 A co powiecie o tym,wygląda solidnie tylko ta cena. tymhttps://centrumwedkarskie.pl/5896-westin-podbierak-w3-campr-landing-net-l?search=podbierak&page=5
kubazmech Opublikowano 2 Lipca 2017 Opublikowano 2 Lipca 2017 Też nie za duży, 60x70x50cm. Wtedy kiedy może być najbardziej potrzebny, okaże się za mały. Wysłane z mojego M6752 przy użyciu Tapatalka 1
tom3 Opublikowano 2 Lipca 2017 Opublikowano 2 Lipca 2017 (edytowane) Jest jeszcze XL 70W x 85L x 80cm głęboki. Edytowane 2 Lipca 2017 przez tom3
kubazmech Opublikowano 2 Lipca 2017 Opublikowano 2 Lipca 2017 Na stanie chyba nie mają xl. Fajny pomysł z grawerowaną miarką na sztycy. Wysłane z mojego M6752 przy użyciu Tapatalka
Maciek. Opublikowano 2 Lipca 2017 Opublikowano 2 Lipca 2017 Cenowo do jakości dla mnie te najlepsze (sam obecnie używam Sangera, ale testowałem oba): Większy: http://allegro.pl/na-lodz-skladany-podbierak-k-don-cormoran-250cm-i6759265300.html#imglayer Mniejszy: http://allegro.pl/podbierak-sanger-specialistna-drapiezniki-2-90m-i6856714397.html
mayki Opublikowano 2 Lipca 2017 Opublikowano 2 Lipca 2017 Witam poleca. Savage Gear Pro Large lub XL podbierak teleskopowy składany...idt kolega metrowego szczupaka ostatnio zmieścił w Large . To XL pomieści każdego predatora. Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się