Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Co to za film?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   LordG

LordG

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 108 postów

Napisano 13 luty 2023 - 22:08

Cześć, dawno teamu oglądałem w telewizji chyba Puls pewien film niskobudżetowy film, który zapadł mi w pamięć i dlatego też chciałbym go odnaleźć i obejrzeć ponownie. Było to pewnie z 10 lat temu. Nie mam pojęcia jaki ten film miał tytuł, dlatego postanowiłem zapytać na forum, może ktoś mi pomoże :) Z filmu pamiętam, że była jakaś paczka przyjaciół/studentów którzy pojechali na wakacje/urlop do jakiejś dżungli i tam weszli na jakąś budowle/piramidkę? z której nie mogli później zejść bo tubylcy strzegli tego miejsca, gdyż na tej budowli rosła jakaś roślina, która zarażała ludzi. Cała ta budowla była obsypana wokół piaskiem i solą, aby to roślina z tej piramidy nie mogła się rozrastać. Coś takiego :)



#2 OFFLINE   selk

selk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 805 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Zbyszek

Napisano 13 luty 2023 - 22:30

Cześć, dawno teamu oglądałem w telewizji chyba Puls pewien film niskobudżetowy film, który zapadł mi w pamięć i dlatego też chciałbym go odnaleźć i obejrzeć ponownie. Było to pewnie z 10 lat temu. Nie mam pojęcia jaki ten film miał tytuł, dlatego postanowiłem zapytać na forum, może ktoś mi pomoże :) Z filmu pamiętam, że była jakaś paczka przyjaciół/studentów którzy pojechali na wakacje/urlop do jakiejś dżungli i tam weszli na jakąś budowle/piramidkę? z której nie mogli później zejść bo tubylcy strzegli tego miejsca, gdyż na tej budowli rosła jakaś roślina, która zarażała ludzi. Cała ta budowla była obsypana wokół piaskiem i solą, aby to roślina z tej piramidy nie mogła się rozrastać. Coś takiego :)

The Ruins w rezyserii Cartera Smitha 2008 rok



#3 OFFLINE   LordG

LordG

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 108 postów

Napisano 13 luty 2023 - 22:32

WOW! Dzięki, w wolnym czasie obejrzę po latach z miłą chęcią.



#4 OFFLINE   Maja 2

Maja 2

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 389 postów
  • LokalizacjaBartoszyce
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Majewski

Napisano 13 luty 2023 - 23:41

To i ja zapytam, skoro już taki temat powstał.

Chodzi o film z jazdy samochodem. Prawdopodobnie kierowcą był Alan Delon. Nie jest to film fabularny. Pokazuje przejazd po ulicach Paryża. Bardzo szybki i słychać piękny dźwięk silnika. Z opisu pamiętam, że aktor jechał do kochanki i chyba dźwięk był dołożony z innego samochodu. Oglądałem go kiedyś na You Tube i nie mogę ponownie go znaleźć. Mam fazę na stare samochody i tak mnie naszło. Może ktoś kojarzy?



#5 OFFLINE   LukaStCroix

LukaStCroix

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 22 postów
  • Imię:Lukasz

Napisano 14 luty 2023 - 06:20

"C'était un rendez-vous" de Claude Lelouche.

https://youtu.be/M0Dgf4nMOk0

Envoyé de mon M2012K11AG en utilisant Tapatalk
  • Friko i Maja 2 lubią to

#6 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14845 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 14 luty 2023 - 08:23

Cześć, dawno teamu oglądałem w telewizji chyba Puls pewien film niskobudżetowy film, który zapadł mi w pamięć i dlatego też chciałbym go odnaleźć i obejrzeć ponownie. Było to pewnie z 10 lat temu. Nie mam pojęcia jaki ten film miał tytuł, dlatego postanowiłem zapytać na forum, może ktoś mi pomoże :) Z filmu pamiętam, że była jakaś paczka przyjaciół/studentów którzy pojechali na wakacje/urlop do jakiejś dżungli i tam weszli na jakąś budowle/piramidkę? z której nie mogli później zejść bo tubylcy strzegli tego miejsca, gdyż na tej budowli rosła jakaś roślina, która zarażała ludzi. Cała ta budowla była obsypana wokół piaskiem i solą, aby to roślina z tej piramidy nie mogła się rozrastać. Coś takiego :)


https://www.filmweb....ona-2012-660827
  • LordG lubi to

#7 OFFLINE   Marcin Rafalski

Marcin Rafalski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 751 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 14 luty 2023 - 09:12

To i ja się zapytam ! Stary film na pewno z XX w. USA. Kandydat na prezydenta  rozpoczyna kampanię. Powstaje spisek aby go zlikwidować. Urabiają człowieka aby znalazł się w odpowiednim miejscu i czasie. Trwa wiec wyborczy w hali sportowej. Pada strzał - kandydat zabity. Urabiany człowiek(nie on strzelał) ucieka zorientowawszy się że został wrobiony.  Ginie zastrzelony przez policjanta (który wiedział kogo trzeba) Kończy się konferencją gdzie obwieszczane jest, że śledztwo wykazało, że żadnego spisku nie było, pojedynczy strzelec, szaleniec - został zabity... 


Użytkownik Marcin Rafalski edytował ten post 14 luty 2023 - 09:12


#8 OFFLINE   korol

korol

    Zaawansowany

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 2242 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:K

Napisano 14 luty 2023 - 10:18

To i ja się zapytam ! Stary film na pewno z XX w. USA. Kandydat na prezydenta  rozpoczyna kampanię. Powstaje spisek aby go zlikwidować. Urabiają człowieka aby znalazł się w odpowiednim miejscu i czasie. Trwa wiec wyborczy w hali sportowej. Pada strzał - kandydat zabity. Urabiany człowiek(nie on strzelał) ucieka zorientowawszy się że został wrobiony.  Ginie zastrzelony przez policjanta (który wiedział kogo trzeba) Kończy się konferencją gdzie obwieszczane jest, że śledztwo wykazało, że żadnego spisku nie było, pojedynczy strzelec, szaleniec - został zabity... 

Mniej więcej w ten sposób zabili u nich kilku prezydentów.
Też bym obejrzał ten film



#9 OFFLINE   GrzesM

GrzesM

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 408 postów
  • LokalizacjaKatowice
  • Imię:Grzegorz

Napisano 14 luty 2023 - 10:59

https://www.filmweb....07-349590/descs

Myślę że o to chodzi

Użytkownik GrzesM edytował ten post 14 luty 2023 - 10:59


#10 OFFLINE   Marcin Rafalski

Marcin Rafalski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 751 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 14 luty 2023 - 11:25

https://www.filmweb....07-349590/descs

Myślę że o to chodzi

Niestety to na pewno nie ten film. Tamten raz że dużo starszy a dwa kończy sie inaczej. Ale dziękuję za pomoc  :)  



#11 OFFLINE   Bartek_C

Bartek_C

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 425 postów
  • LokalizacjaPółnocne rubieże Polski

Napisano 14 luty 2023 - 12:54

Jaki tytuł nosi film o facecie w łódce ( Chłopaki nie płaczą ) :D :D

#12 OFFLINE   Dawid.K

Dawid.K

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 187 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Dawid

Napisano 14 luty 2023 - 14:01

Jaki tytuł nosi film o facecie w łódce ( Chłopaki nie płaczą ) :D :D

Śmierć w Wenecji


  • Bartek_C lubi to

#13 OFFLINE   asafa

asafa

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 394 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Tomek

Napisano 14 luty 2023 - 14:43

To i ja się zapytam ! Stary film na pewno z XX w. USA. Kandydat na prezydenta  rozpoczyna kampanię. Powstaje spisek aby go zlikwidować. Urabiają człowieka aby znalazł się w odpowiednim miejscu i czasie. Trwa wiec wyborczy w hali sportowej. Pada strzał - kandydat zabity. Urabiany człowiek(nie on strzelał) ucieka zorientowawszy się że został wrobiony.  Ginie zastrzelony przez policjanta (który wiedział kogo trzeba) Kończy się konferencją gdzie obwieszczane jest, że śledztwo wykazało, że żadnego spisku nie było, pojedynczy strzelec, szaleniec - został zabity... 

 

A coś więcej o aktorach? Znani Ci z innych produkcji?



#14 OFFLINE   Marcin Rafalski

Marcin Rafalski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 751 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 14 luty 2023 - 17:36

A coś więcej o aktorach? Znani Ci z innych produkcji?

To już było tak dawno że, niestety, nie pamiętam. Pamiętam natomiast, ze film zrobił duże wrażenie.



#15 OFFLINE   LordG

LordG

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 108 postów

Napisano 19 luty 2023 - 20:15

Poszukuję jeszcze jednego filmu, aby pokazać koledze jak karasie atakują blachę. Kiedyś na youtube był gość co pływał pontonem po jakiś jeziorach, były one mega zarośnięte i łowił sobie karasie na algę czy inna blachę. Było to gdzieś w Rosji, gość miał chyba kawałek kija, żyłki, blaszkę i przynętę wstawiał w rośliny, a karasie waliły prosto w kotwicę. Filmy chyba były opisane rosyjskim pismem.



#16 OFFLINE   Artech

Artech

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2684 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Artur

Napisano 20 luty 2023 - 10:54

Był link gdzieś w tym temacie
http://jerkbait.pl/t...47#entry2596868
Ale łatwo nie będzie. Ponad 300 stron do przejrzenia.

#17 OFFLINE   Juniorsky

Juniorsky

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 20 luty 2023 - 11:13

Poszukuję jeszcze jednego filmu, aby pokazać koledze jak karasie atakują blachę. Kiedyś na youtube był gość co pływał pontonem po jakiś jeziorach, były one mega zarośnięte i łowił sobie karasie na algę czy inna blachę. Było to gdzieś w Rosji, gość miał chyba kawałek kija, żyłki, blaszkę i przynętę wstawiał w rośliny, a karasie waliły prosto w kotwicę. Filmy chyba były opisane rosyjskim pismem.

Chyba to będzie ten

https://youtu.be/xuQq1vyTKRo

Wysłane z mojego SM-A528B przy użyciu Tapatalka
  • Artech, LordG i Aries lubią to

#18 OFFLINE   kogut

kogut

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1611 postów
  • Lokalizacjaczęstochowa

Napisano 20 luty 2023 - 12:59

Filmik mega. Przypomniał mi jak łowiliśmy karasie w basenie przeciwpożarowym. Brały na wszystko,cukierek krówka, płatek kwitnącej pokrzywy, płatek mleczu, ale najwięcej brań było na....koza z nosa😁 oczywiście na sam haczyk też brały. Ryby to dziwne stworzenia😂

Użytkownik kogut edytował ten post 20 luty 2023 - 12:59

  • Bolemor lubi to

#19 OFFLINE   Maja 2

Maja 2

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 389 postów
  • LokalizacjaBartoszyce
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Majewski

Napisano 26 luty 2023 - 22:57

"C'était un rendez-vous" de Claude Lelouche.



Envoyé de mon M2012K11AG en utilisant Tapatalk

Stokrotne dzięki, to dokładnie ten film :good:






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych