Skocz do zawartości

Spinning Wisla w rejonie Wawy lub okolic - wyprawa


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja to wniedziele uciekam do Rzeszowa, także odpadam, ale dzisiaj i jutro pewnie gdzieś wyskoczę.

szczerze mówiąc, to nie łowiłem jeszcze na miejskim odcinku warszawskiej Wisły :D

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam

 

Proponowałbym raczej wypad w godzinach mocno popołudniowych:np 17 - często jestem nad wodą i zdecydowanie lepsze brania są po zmroku.

 

Oczywiście to tylko moja propozycja, jeśli większość będzie za spotkaniem o wcześniejszej godzinie, nie widzę problemu.

 

Pozdrawiam

Kuba

Opublikowano

łowiłem tam gdzie zwykle - okolice mostu gdańskiego.

 

niewiarygodnie brzmi prawie jak kłamiesz :angry: :D

 

Pozdrawiam

Kuba

 

 

Spoko,

 

To nie ja napisałem to niewiarygodnie, więc luzik.

 

Wyniki jak wyniki. Mój kumpel łowi w tych samych rejonach (okolice mostu gdańskiego) i też łowi podobne sandaczyki - nie może trafić nic większego w tym roku.

Jedyne to się zastanawiam czy w tych samych okolicach gdańskiego łowicie, bo w niedzielę kumpel był praktycznie sam :D

Opublikowano

@ Kubson

 

Spokojnie. Nie zarzucam Ci klamstwa. Sam troche chodze za sandalem na podwarszawskiej Wisle ostatnio i jakos ni cholery nie bierze. W przeciwienstawie do innych rzek. Wiec niewiarygodnie w Twoim przypadku to komplement :mellow:

 

To jak 17.00 w niedziele?

Opublikowano

@ andrew

 

z tym kłamstwem to był oczywiście żart, a za komplement dziękuje.

W takim razie proponuję 16 - czywiście kto będzie wcześniej ten się rozgrzeje a Ci którzy beda później po prostu dojdą...chyba tak może być ?

 

co do miejsca spotkania proponuję przy moście gdańskim.

 

Pozdrawiam

Kuba

 

Opublikowano
jeśli chodzi o niedzielę to mi niestety ten dzień nie odpowiada, ustawilem się na rybki z innymi zapaleńcami ( ze strony GRONO.NET ) i jedziemy nad Bug powyżej Wyszkowa, chyba że uda się wyrobić do 17.00 w co bardzo wątpie, mam nadzieję że innym razem się juz uda :D
Opublikowano

Ok!!! Miejsce spotkania to przy MOŚCIE GDAŃSKIM GODZ. 16:00 Można być wcześniej i się rozgrzać można też dojść później. Najlepiej być na czas :mellow:

Zróbmy listę chętnych dopisujcie się, ewentualnie potwierdźcie:

1. pablitos

2. BartekP

3. Sandacz

4. Kubson

5. andrew

6. hlehle

Opublikowano

Ok!!! Miejsce spotkania to przy MOŚCIE GDAŃSKIM GODZ. 16:00 Można być wcześniej i się rozgrzać można też dojść później. Najlepiej być na czas :mellow:

Zróbmy listę chętnych dopisujcie się, ewentualnie potwierdźcie:

1. pablitos

2. BartekP

3. Sandacz

4. Kubson

5. andrew

6. hlehle

 

Bartek ja nie mogę. Będę wtedy na minizlocie Śląsko-Krakowskim.

Zerknij na umawialnie na WCWI :D

 

Mam nadzieję, że chociaż kilka razy chlapnę i mam na myśli łowienie ryb, a nie wucewujkowe zlotowanie ;)

Chociaż zlotowania pewnie nie zabraknie, w końcu ma być ochłodzenie w niedzielę :D

Opublikowano

Ok!!! Miejsce spotkania to przy MOŚCIE GDAŃSKIM GODZ. 16:00 Można być wcześniej i się rozgrzać można też dojść później. Najlepiej być na czas :mellow:

Zróbmy listę chętnych dopisujcie się, ewentualnie potwierdźcie:

1. pablitos

2. BartekP

3. Sandacz

4. Kubson

5. andrew

6. hlehle

 

Bartek ja nie mogę. Będę wtedy na minizlocie Śląsko-Krakowskim.

Zerknij na umawialnie na WCWI :D

 

Mam nadzieję, że chociaż kilka razy chlapnę i mam na myśli łowienie ryb, a nie wucewujkowe zlotowanie ;)

Chociaż zlotowania pewnie nie zabraknie, w końcu ma być ochłodzenie w niedzielę :D

Ok przyjąłem

1. pablitos

2. BartekP

3. Sandacz

4. Kubson

5. andrew

 

Opublikowano
ja panowie w niedziele nie dam rady rodzinny obiadek i takie tam sprawy, jak by ktoś był chętny pomiędzy poniedziałkiem a czwartkiem na wieczorne łowy to proszę bardzo z przyjemnością się wybiorę. Znaczy może, podkreślam może zdąże na jakąś 19 dojechać do waw ale raczej czarno to widze bo podejrzewam że jutro troszkę ludzi będzie ciągneło do warszawy ze swięta zmarłych..pozdrawiam
Opublikowano

ja panowie w niedziele nie dam rady rodzinny obiadek i takie tam sprawy, jak by ktoś był chętny pomiędzy poniedziałkiem a czwartkiem na wieczorne łowy to proszę bardzo z przyjemnością się wybiorę. Znaczy może, podkreślam może zdąże na jakąś 19 dojechać do waw ale raczej czarno to widze bo podejrzewam że jutro troszkę ludzi będzie ciągneło do warszawy ze swięta zmarłych..pozdrawiam

Ok przyjałem

1. pablitos

2. BartekP

3. Kubson

4. andrew

Szkoda że ubywa nas zamiast przybywać :(

Opublikowano

Co by podratować szczuplejące grono postaram się pojawić :D

ostatnio na rybkach prawie nie bywam więc przynajmniej zobacze jak woda wygląda :lol:

 

Po której stronie mostu się spotykamy?

Przyjąłem:)

1. pablitos

2. BartekP

3. Kubson

4. andrew

5. Włóczykij

Po przeciwnej do praskiej :mellow:

Opublikowano

Właśnie obejrzałem prognoze na jutro i nie wygląda to zachęcająco, ma padać wiatr momentami może być porywisty i ma się ochłodzić o kilka stopni...

 

Jeśli ta prognoza się sprawdzi to mogę nie dotrzeć (już teraz jestem mocno podziębiony)

Aczkolwiek kusi mnie niesamowicie :wacko:

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...