Yeah Opublikowano 2 Listopada 2007 Opublikowano 2 Listopada 2007 ja to wniedziele uciekam do Rzeszowa, także odpadam, ale dzisiaj i jutro pewnie gdzieś wyskoczę.szczerze mówiąc, to nie łowiłem jeszcze na miejskim odcinku warszawskiej Wisły
Kubson Opublikowano 2 Listopada 2007 Opublikowano 2 Listopada 2007 Witam Proponowałbym raczej wypad w godzinach mocno popołudniowych:np 17 - często jestem nad wodą i zdecydowanie lepsze brania są po zmroku. Oczywiście to tylko moja propozycja, jeśli większość będzie za spotkaniem o wcześniejszej godzinie, nie widzę problemu. PozdrawiamKuba
hlehle Opublikowano 2 Listopada 2007 Opublikowano 2 Listopada 2007 łowiłem tam gdzie zwykle - okolice mostu gdańskiego. niewiarygodnie brzmi prawie jak kłamiesz PozdrawiamKuba Spoko, To nie ja napisałem to niewiarygodnie, więc luzik. Wyniki jak wyniki. Mój kumpel łowi w tych samych rejonach (okolice mostu gdańskiego) i też łowi podobne sandaczyki - nie może trafić nic większego w tym roku.Jedyne to się zastanawiam czy w tych samych okolicach gdańskiego łowicie, bo w niedzielę kumpel był praktycznie sam
andrew Opublikowano 2 Listopada 2007 Opublikowano 2 Listopada 2007 @ Kubson Spokojnie. Nie zarzucam Ci klamstwa. Sam troche chodze za sandalem na podwarszawskiej Wisle ostatnio i jakos ni cholery nie bierze. W przeciwienstawie do innych rzek. Wiec niewiarygodnie w Twoim przypadku to komplement To jak 17.00 w niedziele?
BartekP Opublikowano 2 Listopada 2007 Opublikowano 2 Listopada 2007 Ok to wy się dogadajcie co do godziny
BartekP Opublikowano 2 Listopada 2007 Opublikowano 2 Listopada 2007 O 17:00 już ciemno ja proponuje chociaż spotkać się przed zmrokiem i chociaż się widzieć
Kubson Opublikowano 2 Listopada 2007 Opublikowano 2 Listopada 2007 @ andrew z tym kłamstwem to był oczywiście żart, a za komplement dziękuje. W takim razie proponuję 16 - czywiście kto będzie wcześniej ten się rozgrzeje a Ci którzy beda później po prostu dojdą...chyba tak może być ? co do miejsca spotkania proponuję przy moście gdańskim. PozdrawiamKuba
radekg Opublikowano 2 Listopada 2007 Opublikowano 2 Listopada 2007 jeśli chodzi o niedzielę to mi niestety ten dzień nie odpowiada, ustawilem się na rybki z innymi zapaleńcami ( ze strony GRONO.NET ) i jedziemy nad Bug powyżej Wyszkowa, chyba że uda się wyrobić do 17.00 w co bardzo wątpie, mam nadzieję że innym razem się juz uda
BartekP Opublikowano 2 Listopada 2007 Opublikowano 2 Listopada 2007 Ok!!! Miejsce spotkania to przy MOŚCIE GDAŃSKIM GODZ. 16:00 Można być wcześniej i się rozgrzać można też dojść później. Najlepiej być na czas Zróbmy listę chętnych dopisujcie się, ewentualnie potwierdźcie:1. pablitos2. BartekP3. Sandacz4. Kubson5. andrew6. hlehle
radekg Opublikowano 2 Listopada 2007 Opublikowano 2 Listopada 2007 ja niestety w tą niedzielę odpadam
hlehle Opublikowano 2 Listopada 2007 Opublikowano 2 Listopada 2007 Ok!!! Miejsce spotkania to przy MOŚCIE GDAŃSKIM GODZ. 16:00 Można być wcześniej i się rozgrzać można też dojść później. Najlepiej być na czas Zróbmy listę chętnych dopisujcie się, ewentualnie potwierdźcie:1. pablitos2. BartekP3. Sandacz4. Kubson5. andrew6. hlehle Bartek ja nie mogę. Będę wtedy na minizlocie Śląsko-Krakowskim.Zerknij na umawialnie na WCWI Mam nadzieję, że chociaż kilka razy chlapnę i mam na myśli łowienie ryb, a nie wucewujkowe zlotowanie Chociaż zlotowania pewnie nie zabraknie, w końcu ma być ochłodzenie w niedzielę
BartekP Opublikowano 2 Listopada 2007 Opublikowano 2 Listopada 2007 Ok!!! Miejsce spotkania to przy MOŚCIE GDAŃSKIM GODZ. 16:00 Można być wcześniej i się rozgrzać można też dojść później. Najlepiej być na czas Zróbmy listę chętnych dopisujcie się, ewentualnie potwierdźcie:1. pablitos2. BartekP3. Sandacz4. Kubson5. andrew6. hlehle Bartek ja nie mogę. Będę wtedy na minizlocie Śląsko-Krakowskim.Zerknij na umawialnie na WCWI Mam nadzieję, że chociaż kilka razy chlapnę i mam na myśli łowienie ryb, a nie wucewujkowe zlotowanie Chociaż zlotowania pewnie nie zabraknie, w końcu ma być ochłodzenie w niedzielę Ok przyjąłem1. pablitos2. BartekP3. Sandacz4. Kubson5. andrew
SaNdAcZ &#gt;&#lt;----*&#gt; Opublikowano 3 Listopada 2007 Opublikowano 3 Listopada 2007 ja panowie w niedziele nie dam rady rodzinny obiadek i takie tam sprawy, jak by ktoś był chętny pomiędzy poniedziałkiem a czwartkiem na wieczorne łowy to proszę bardzo z przyjemnością się wybiorę. Znaczy może, podkreślam może zdąże na jakąś 19 dojechać do waw ale raczej czarno to widze bo podejrzewam że jutro troszkę ludzi będzie ciągneło do warszawy ze swięta zmarłych..pozdrawiam
BartekP Opublikowano 3 Listopada 2007 Opublikowano 3 Listopada 2007 ja panowie w niedziele nie dam rady rodzinny obiadek i takie tam sprawy, jak by ktoś był chętny pomiędzy poniedziałkiem a czwartkiem na wieczorne łowy to proszę bardzo z przyjemnością się wybiorę. Znaczy może, podkreślam może zdąże na jakąś 19 dojechać do waw ale raczej czarno to widze bo podejrzewam że jutro troszkę ludzi będzie ciągneło do warszawy ze swięta zmarłych..pozdrawiamOk przyjałem 1. pablitos2. BartekP3. Kubson4. andrewSzkoda że ubywa nas zamiast przybywać
Włóczykij Opublikowano 3 Listopada 2007 Opublikowano 3 Listopada 2007 Co by podratować szczuplejące grono postaram się pojawić ostatnio na rybkach prawie nie bywam więc przynajmniej zobacze jak woda wygląda Po której stronie mostu się spotykamy?
BartekP Opublikowano 3 Listopada 2007 Opublikowano 3 Listopada 2007 Co by podratować szczuplejące grono postaram się pojawić ostatnio na rybkach prawie nie bywam więc przynajmniej zobacze jak woda wygląda Po której stronie mostu się spotykamy?Przyjąłem:)1. pablitos2. BartekP3. Kubson4. andrew5. WłóczykijPo przeciwnej do praskiej
Włóczykij Opublikowano 3 Listopada 2007 Opublikowano 3 Listopada 2007 Właśnie obejrzałem prognoze na jutro i nie wygląda to zachęcająco, ma padać wiatr momentami może być porywisty i ma się ochłodzić o kilka stopni... Jeśli ta prognoza się sprawdzi to mogę nie dotrzeć (już teraz jestem mocno podziębiony)Aczkolwiek kusi mnie niesamowicie
BartekP Opublikowano 3 Listopada 2007 Opublikowano 3 Listopada 2007 W takim razie może odłożymy spotkanie na inny termin np w tygodniu co wy na to????
andrew Opublikowano 3 Listopada 2007 Opublikowano 3 Listopada 2007 u mnie w tygodniu moze byc ciezkowolalbym jutro bez wzgledu na pogode
SaNdAcZ &#gt;&#lt;----*&#gt; Opublikowano 3 Listopada 2007 Opublikowano 3 Listopada 2007 jeśli się zdecydujecie na wypad w tygodniu to ja się piszę
pablitos Opublikowano 4 Listopada 2007 Autor Opublikowano 4 Listopada 2007 Witam.Rozumiem ze wypad aktualny i widzimy sie dzis o 16.00 pod Gdanskim po stronie centrum ?pzdr,p
pablom Opublikowano 4 Listopada 2007 Opublikowano 4 Listopada 2007 nie obiecuje, ale może uda mi się pooiawić
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się