Butch69 Opublikowano 6 Października 2007 Opublikowano 6 Października 2007 To prawdopodobnie jest ta rybkahttp://en.wikipedia.org/wiki/Cornetfishoglądałem je w Egipcie pod wodą
pablom Opublikowano 6 Października 2007 Autor Opublikowano 6 Października 2007 Całkiem możliwe, dodam że rybki te grasowały stadami , były tam jeszcze takie pielęgnicowate, pięknie ubarwione, ale były zbyt szybkie aby je uchwycić aparatem. Najbardziej żałuje że nie kupiłem aparatu (za kilka euro) którm można by było fotki pod wodą pstrykać. Jak już się zdecydowałem to zaczeło tak silnie wiać że nie było sensu schodzić pod wode .
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się