Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

BOLENIE 2007


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1821 odpowiedzi w tym temacie

#801 OFFLINE   NocnyLowca

NocnyLowca

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 521 postów

Napisano 03 sierpień 2007 - 18:53

Poszedł na patelnie?? :( :(

#802 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3771 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 03 sierpień 2007 - 19:36

Jak większość łowionych :angry:

#803 OFFLINE   Yeah

Yeah

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 760 postów
  • LokalizacjaDar es Salaam

Napisano 03 sierpień 2007 - 20:01

Szef kuchni nie decyduje o tym co zamówi klient. Szef stara się dogodzić klientom. A że teraz w modzie dania retro, to trzeba odświeżyć staropolskie przepisy. Miejmy nadzieję, że nadchodzący niż poleje solidnie bo faktycznie u nas jest rekordowo niski poziom wody. Ja czegoś takiego nie widziałem. Po raz pierwszy na IMGW pojawia sie komunikata Poniżej minimum.



ja siedze aktualnie w Dęblinie, miejscowi mówią, że takiego stanu wisły nie widzieli od prawie 30lat. do tego kłusownictwo w na tym odcinku rzeki ma się całkiem dobrze. goście jawnie na prawie miejskim odcinku rzeki w dzień rozwijają sieć i niby spiningują. do tego kontroli od 2 tygodni nie zaznałem.
dzieciaki łowią bez kart(to da się przeboleć), bo mówią, że kontroli nie widzieli od 2 lat.


#804 OFFLINE   Redzi

Redzi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1866 postów
  • LokalizacjaBolenie nad Wisłą

Napisano 03 sierpień 2007 - 20:26

Hehe ja mam karte prawie 10 lat a kkontrol miałem 3 razy i w tym 2 razy na zbiorniku prywatnym gdzie sprawdzają rano i wieczorem :lol:

Ale to wątek boleniowy a bolki nie są chętne do współpracy i taka jest prwda o połanieckich bolkach :mellow:

#805 OFFLINE   Redzi

Redzi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1866 postów
  • LokalizacjaBolenie nad Wisłą

Napisano 03 sierpień 2007 - 20:31

[quote]
o wodzie to szkoda gadać nawet :wacko: ryby zbiorą się w dołkach i kułsole ich doszczętnie wytępią choć i tak już nie napała optymizmem to co jest jeszcze w wodzie :angry:
[/quote]

Redzi co Ci jest ? :lol: :lol: Co Cie sklonilo do takich slow ? zawsze jak ja wypuszczalem rybe to darles sie na mnie co robie itp , a teraz ... Nie poznaje Cie Sasiedzie :mellow: :mellow:


[/quote]


Bo ty mnie poprostu jeszcze dobrze nie znasz :mellow: i tyle w tym temacie B) A lepiej zmienić się na lepsze niż na gorsze :D
P.s.Byc może były to słowa pewnych osób lub, ale nie martw się napewno nie twoje :lol:

#806 OFFLINE   Janusz Wałaszewski

Janusz Wałaszewski

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 4473 postów
  • LokalizacjaGrzybowo - Kołobrzeg

Napisano 03 sierpień 2007 - 20:41

Witajcie.
No cóż nie da się ukryć, że oba bolki zostały uśmiercone.
Były złowione na zawodach i to tyle.

#807 OFFLINE   Maciejowaty

Maciejowaty

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1178 postów
  • LokalizacjaLegionowo

Napisano 03 sierpień 2007 - 21:16

@Redzi
Tak trzymaj! :)Teraz jesteś gość!

@Jachu
Nie obrzydzaj tego wątku,proszę :wacko:
ps.To nie atak na Twoją osobę.

pozdrawiam :D


#808 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3771 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 03 sierpień 2007 - 21:46

Łatwiej usunąć killerski wyczyn z wirtualnej rzeczywistości niż z realu. Może dobrze, że takie zdjęcia zobaczyło więcej osób bo dzięki temu mamy mniej klakierów a więcej zaczyna dostrzegać w tym kolejny problem naszego wędkarstwa.

#809 OFFLINE   Redzi

Redzi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1866 postów
  • LokalizacjaBolenie nad Wisłą

Napisano 03 sierpień 2007 - 22:41

A czy na zawodach nie obowizauje zasada wypuszczenia ryb? :wacko: nawet bez względu na ich stan zdrowia? :angry: bo mi się wydaje że taka zasada jest!!!!! i powinna być przestrzegana!!!!

#810 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3771 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 04 sierpień 2007 - 05:57

Ja bym to określił tak. PZW stara się przeprowadzać zawody na żywej rybie. Wychodzi to różnie. Można się domyślać jak bardzo różnie, bo nikt nie prowadzi statystyk. Trzeba mieć świadomość, że takie gesty ze strony związku nie wynikają z jego wspaniałomyślności, ale są efektem krytyki. Tak więc to psioczenie na PZW nie jest tak do końca jałowe. Jeszcze 2 lata temu próba wytknięcia jakiemuś „mistrzowi”, że zabija ryby skutkował agresywnymi atakami i wyliczanką ile to pan „mistrz” wypuścił ryb na treningu. Prawda jest taka, że w tym środowisku są tacy którzy swoje umiejętności wykorzystują do gromadzenia rybiego białka. Można sobie wyobrazić ile ryb zabijają w ciągu roku.

#811 OFFLINE   Janusz Wałaszewski

Janusz Wałaszewski

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 4473 postów
  • LokalizacjaGrzybowo - Kołobrzeg

Napisano 04 sierpień 2007 - 10:47

A czy na zawodach nie obowizauje zasada wypuszczenia ryb? :wacko: nawet bez względu na ich stan zdrowia? :angry: bo mi się wydaje że taka zasada jest!!!!! i powinna być przestrzegana!!!!

Ostatnio nie biorę, już udziału w zawodach. Czy są w tej chwili
zawody spinningowe na których wypuszcza się ryby nie wiem nie słyszałem. Na tych z których pochodzą zdjęcia złowione ryby zabezpieczał organizator, tak też bywa na wielu innych imprezach. To tyle więcej się nie wypowiadam.
Pozdrowienia Jachu

#812 OFFLINE   warciak

warciak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 680 postów
  • LokalizacjaJarocin

Napisano 04 sierpień 2007 - 11:52

no to może powracając do wątku pierwszy w tym roku ładny bolek :D z warty jakieś 60 cm a to już sierpień,niestety warta nie rozpieszcza mimo,że chlapią się kabany to złowić naprawdę trudno a tu 2 fotki z wyprawy
początek



naprawde fajny dzień :D
pozdrawiam

Załączone pliki

  • Załączony plik  bolek.jpg   43,52 KB   607 Ilość pobrań
  • Załączony plik  bolek 1.jpg   44,58 KB   598 Ilość pobrań


#813 OFFLINE   strzalka

strzalka

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 226 postów
  • LokalizacjaPPL-SPIN
  • Imię:Paweł

Napisano 04 sierpień 2007 - 17:14

Warta ożyła, wczoraj trzy sztuki +-50i jeden ok70 ale sie spioł. Wszystkie brały w pierwszym rzucie.

#814 OFFLINE   casso

casso

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 256 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 04 sierpień 2007 - 19:04

no to może powracając do wątku pierwszy w tym roku ładny bolek :D z warty jakieś 60 cm a to już sierpień,niestety warta nie rozpieszcza mimo,że chlapią się kabany to złowić naprawdę trudno


Ładny bolo @warciak, gratuluję.

Jeśli chodzi o Wartę i bolenie to muszę swój pierwszy w życiu boleniowy wypad nad tą wspaniałą rzekę (jakieś 2 tyg. temu) uznać za udany. Trafiłem na dobry okres i dość ładnie połowiłem, a w związku z tym ciągnie mnie w te rejony, mimo ze mam tam jakieś 130 km. Można powiedzieć, że się nią zauroczyłem i pewnie niebawem zawitam nad jej brzegami, a przed tym bardzo chętnie poczytam o boleniowych doniesieniach znad The Warta River B)

pozdrawiam


#815 ONLINE   Artech

Artech

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2684 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Artur

Napisano 04 sierpień 2007 - 22:23

A gdzie to zdjęcie, które Remek nam obiecał? :unsure:

#816 OFFLINE   Redzi

Redzi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1866 postów
  • LokalizacjaBolenie nad Wisłą

Napisano 05 sierpień 2007 - 08:28

Pewnie cały czas w obrócbe :D

ładny bolek warciak :D

#817 OFFLINE   strzalka

strzalka

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 226 postów
  • LokalizacjaPPL-SPIN
  • Imię:Paweł

Napisano 06 sierpień 2007 - 19:09

Ostatni wypad na warte. Jeden cieki bolek i jego dziadek, który po paru zdjęciach po prostu się uwolnił - a była by życiówka. Szkoda, że u nas większość ludzi którzy łowią takie rapy zwyczajnie je zabierają do octu.

Załączone pliki

  • Załączony plik  bolen2.jpg   97,43 KB   111 Ilość pobrań
  • Załączony plik  bolen1.jpg   90,74 KB   109 Ilość pobrań


#818 OFFLINE   Marcel

Marcel

    pasjonaci

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1391 postów
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Leloch

Napisano 06 sierpień 2007 - 19:26

Ostatnie dni nie są zbyt dobre do połowu bolka. Dzis wreszcie sie rozjasniło i moze taka pogoda sie ustabilizuje na dłużej. Pochmurne i wietrzne dni dobrze ukryły bolenie w Wisle. Nie sposob było je prawie namierzyć. Dzis przechytrzyłem dwa bolenie prawie na srodku wysychajacej rzeki. Pokazuja sie bardzo nieregularnie, mimo to na 5 ostatnich wyjsciach padło 10 rybek :D

#819 OFFLINE   falgmar

falgmar

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 276 postów
  • LokalizacjaWłocławek

Napisano 06 sierpień 2007 - 19:38

Efekt wczorajszego wypadu nad Wisłę - boleń 69 cm wydłubany z kamieni dosyć głębokiego odcinka rafy, podczas prób złowienia królowej tego miejsca - brzany. Przynętą był 3 cm wobler Bonito, dodatkowo dociążony. Na tej miejscówce bolki cały dzień siedzą za dużymi głazami zalegającymi w wodzie aby wyjść na krótkie żerowanie o zmroku i w pierwszej godzinie nocy na najpłytszy odcinek rafy, kto wówczas jest nad wodą - połowi. :D

Załączone pliki



#820 OFFLINE   Redzi

Redzi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1866 postów
  • LokalizacjaBolenie nad Wisłą

Napisano 06 sierpień 2007 - 19:58

Ładny boluś graty :D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych