Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

BOLENIE 2007


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1821 odpowiedzi w tym temacie

#841 OFFLINE   Singor_ths

Singor_ths

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 280 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 08 sierpień 2007 - 15:46

Piękny Bolek :D gratulacje!!!

C&R RULEZZZ!!!

#842 OFFLINE   gaDza

gaDza

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 128 postów
  • LokalizacjaOpole

Napisano 08 sierpień 2007 - 16:13

Dzięki wszystkim!! :D
Robert, rozterek nie było, chciałbym mieć zamontowany w domu taki zimny prysznic jaki urządził mi ten boluś podczas jego wypuszczania!! :mellow:
A tak przy okazji małe też jest piękne!! B)

Załączone pliki

  • Załączony plik  Bolek.jpg   77,3 KB   638 Ilość pobrań


#843 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3771 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 08 sierpień 2007 - 16:22

Mam nadzieję, że woda z prysznica była w miarę czysta bo ja zaliczyłem mnóstwo takich z brązowej pianki. Ten mały jest piękny. Na tym temat małego zakończę bo znowu gdzieś zboczę :D

#844 OFFLINE   Daniel Wirek

Daniel Wirek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 604 postów
  • LokalizacjaWrocław / Nowa Sól
  • Imię:Daniel

Napisano 08 sierpień 2007 - 16:56

Za 15 minut wyruszam :mellow:

Trzymać kciuki ! B)

#845 OFFLINE   Redzi

Redzi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1866 postów
  • LokalizacjaBolenie nad Wisłą

Napisano 08 sierpień 2007 - 17:28

Z bolkami u nas gleba nic nie chodzą ani nie mają zamiaru ale za to na trilla wzioł sumek i to jedyny pozytyw dzisiejszego dnia :mellow:

#846 OFFLINE   NocnyLowca

NocnyLowca

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 521 postów

Napisano 08 sierpień 2007 - 19:27

@All...


Daniel kazal przekazać ze Bolki chodza tak jak wczoraj i jednego udało mu sie skusić, całe 64 cm. :mellow:

Wieczorem bedzie na forum i wszystko wam opowie.

#847 OFFLINE   Daniel Wirek

Daniel Wirek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 604 postów
  • LokalizacjaWrocław / Nowa Sól
  • Imię:Daniel

Napisano 08 sierpień 2007 - 20:36

Już jestem :mellow:
Bolki chodziły tak samo jak wczoraj, odnotowałem mnóstwo puknięć, wyjść itp.
Udało mi się złowić 2 bolki. 64cm i 50cm.
Spiołem także ładną sztuke.
Oto one -

64cm

Załączone pliki



#848 OFFLINE   Redzi

Redzi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1866 postów
  • LokalizacjaBolenie nad Wisłą

Napisano 08 sierpień 2007 - 20:56

Fajne sztuki u was chociaż się coś rusza u nas zastój i być może będzie tak do jesieni, no chyba że jakieś pojedyńcze żerowania w ciagu kilku dni i być może to będzie wszystko :wacko:

#849 OFFLINE   ginel

ginel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 718 postów
  • Imię:Jacek

Napisano 08 sierpień 2007 - 21:23

Fajne sztuki u was chociaż się coś rusza u nas zastój i być może będzie tak do jesieni, no chyba że jakieś pojedyńcze żerowania w ciagu kilku dni i być może to będzie wszystko :wacko:

Redzi u nas się ruszą jak przyjadę z wakacji :mellow: Obiecuję:)
p.sm Od jutra będę zażywał słowackie piwko:)


#850 OFFLINE   Redzi

Redzi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1866 postów
  • LokalizacjaBolenie nad Wisłą

Napisano 08 sierpień 2007 - 21:45

@ ginel to chyba wrócisz dopiero na jesieni :mellow: oj a tam piwko smakuje choć złoty się troszke popsuł ale nie zmienia to faktu że kupisz browca za 1,5złotegp :D udanego urolpu tam też są bolki tylko jak tu łapać jak się będzie piło mi tej nocy to zaszkodziło bo nic nie złaplismy prócz konkretnej fazy :lol:

#851 OFFLINE   casso

casso

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 256 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 08 sierpień 2007 - 21:57

Mój największy jak dotychcasz 78cm!! B)


gratuluję, ładne rapisko :D

#852 OFFLINE   Marcel

Marcel

    pasjonaci

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1391 postów
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Leloch

Napisano 08 sierpień 2007 - 22:47

Wczorajszy wypad na nowe miejscówki okazał sie sukcesem (czyt. podążanie za rybami). Piekna pogoda, wreszcie bezwietrznie. Pierwsze miejsce to szczyt ostrogi z głebia, co w tym stanie rzeki jest sporym znaleziskiem :lol:Potezny prąd i wymyta piaskowa półka ale wzdłuż przelewu co jest dla mnie ciekawostka. A na tej półce bolenie. Padły 4 :)Drugie miejsce,tuz obok, po dotarciu Maciejowatego to dosyc ostry zakret rzeki. Stalismy na wewnetrznym zakrecie. Piach i pózniej gwałtowny spadek dna. Siedziałem na piasku a bolenie niczym uboty patrolowały płycizne.Gdy pojawiała sie fala - rzut. Tu na boleniowy wobek padły trzy bolenie, w tym dwa nawet, nawet. Na miejscówce byłem (bylismy ) pierwszy raz i to był strzał w przysłowiową 10 !! Na potwierdzenie dodam, ze po ciemku wobka chciał mi zabrać jeszcze sumek :mellow:

#853 OFFLINE   Redzi

Redzi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1866 postów
  • LokalizacjaBolenie nad Wisłą

Napisano 08 sierpień 2007 - 23:15

no i jak tu się nie denerwować wszędzie są bolki a u nas plaża :angry: ale na jesieni musi się to zmienić :wacko:

#854 OFFLINE   wujek

wujek

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 5848 postów
  • Imię:Jan
  • Nazwisko:Soroka

Napisano 09 sierpień 2007 - 06:58

Wczoraj do ok 14 bolki ładnie chodziły i nie tylko małe. Potem było widać jak idzie front, dmuchneło i w momencie wszystko siadło. Do tego czasu udało mi się zdjąć dwie ładne ryby i dwie spadły w tym jeden całkiem całkiem. Uderzył agresywnie od dołu i pewnie niestety dobrze nie trafił :( Wieczorem pojechalismy z Maciejowatym na drugą turę, ale mimo ładnej pogody nic się nie działo. Widocznie pojadły w ciągu dnia :D

#855 OFFLINE   Redzi

Redzi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1866 postów
  • LokalizacjaBolenie nad Wisłą

Napisano 09 sierpień 2007 - 08:59

Kurcze tak patrze u was też wieje ze wschodu i każdy pisze że bolki chodzą a u nas jak wieje od tej części Europy to można jedynie popatrzeć jak woda płynie albo nie płynie Wisła :( Bolki wtedy siadają na max i mają wszystko w d... przez duże D!!! pocieszam się faktem że to jest lato :mellow:

#856 OFFLINE   wujek

wujek

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 5848 postów
  • Imię:Jan
  • Nazwisko:Soroka

Napisano 09 sierpień 2007 - 09:36

Nie martw się Redzi. U nas przy wschodnich wiatrach też przeważnie nie chodzą dlatego zdziwiłem się że tak się wczoraj pokazywały. Myślę że miało to związek z pogorszeniem pogody.

#857 OFFLINE   Redzi

Redzi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1866 postów
  • LokalizacjaBolenie nad Wisłą

Napisano 09 sierpień 2007 - 10:07

Nie martw się Redzi. U nas przy wschodnich wiatrach też przeważnie nie chodzą dlatego zdziwiłem się że tak się wczoraj pokazywały. Myślę że miało to związek z pogorszeniem pogody.


No bo już myślałem że u nas aż tak zmądrzały :mellow: ale do niedzieli widze lipa z pogodą ech...

#858 OFFLINE   wujek

wujek

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 5848 postów
  • Imię:Jan
  • Nazwisko:Soroka

Napisano 09 sierpień 2007 - 10:12

[quote]
Nie martw się Redzi. U nas przy wschodnich wiatrach też przeważnie nie chodzą dlatego zdziwiłem się że tak się wczoraj pokazywały. Myślę że miało to związek z pogorszeniem pogody.
[/quote]

No bo już myślałem że u nas aż tak zmądrzały :mellow: ale do niedzieli widze lipa z pogodą ech...
[/quote]

W lecie jak są ożarte to są mądrzejsze, za to jesienia znów zgłupieją :mellow:

#859 OFFLINE   andrew

andrew

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 673 postów
  • LokalizacjaWies w miescie

Napisano 09 sierpień 2007 - 14:59

Wczorajszy wypad na nowe miejscówki okazał sie sukcesem (czyt. podążanie za rybami). Piekna pogoda, wreszcie bezwietrznie. Pierwsze miejsce to szczyt ostrogi z głebia, co w tym stanie rzeki jest sporym znaleziskiem :lol:Potezny prąd i wymyta piaskowa półka ale wzdłuż przelewu co jest dla mnie ciekawostka. A na tej półce bolenie. Padły 4 :)Drugie miejsce,tuz obok, po dotarciu Maciejowatego to dosyc ostry zakret rzeki. Stalismy na wewnetrznym zakrecie. Piach i pózniej gwałtowny spadek dna. Siedziałem na piasku a bolenie niczym uboty patrolowały płycizne.Gdy pojawiała sie fala - rzut. Tu na boleniowy wobek padły trzy bolenie, w tym dwa nawet, nawet. Na miejscówce byłem (bylismy ) pierwszy raz i to był strzał w przysłowiową 10 !! Na potwierdzenie dodam, ze po ciemku wobka chciał mi zabrać jeszcze sumek :mellow:


Czy Ty pisujesz opowiastki z krypty science fiction? Na kazdym wyjsciu przyjamniej dwa bolki i teraz nawet siedem? Mamy w to uwierzyc? Na podwarszawskiej czy warszawskiej Wisle gdzie z braku laku czytaj szczuplego i malej populacji sandala kazdy tropi rapy i gdzie 80% przynet ryby juz widzialy wielokrotnie? Pokaz cycki, znaczy zdjecia B)

#860 OFFLINE   Redzi

Redzi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1866 postów
  • LokalizacjaBolenie nad Wisłą

Napisano 09 sierpień 2007 - 15:30

@ andrew, ale jak piszesz to staraj sie polskich znaków używać to pożądne forum jest B)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych