Skocz do zawartości

Megabass - cud, geniusz, piękno czy może kicz?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No ladne. Bez kitu. Ale mnie z kolei razi czarna pianka - juz tak jakos wole ten korek. Korek tez mozna przeciez pieknie wyprofilowac.

 

Chyba czas na ozdobienie jakas grafika moich sraxonow ;)

 

 

 

ze swojej strony dodam że wszystkie moje kije mają piankę zamiast korka ( oprócz muchówek bo takowych jeszcze nie widziałem ;) ) mało tego, obecnie przy wyborze kija kieruję się między innymi tym z czego jest rękojeść. nawet najlepszy kij z korkiem u mnie nie ma szans :lol: pianka jest lepsza w uchwycie i łatwiej trzymać ja w czystości.

pozdrawiam!

 

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Opublikowano

W 100 % widze to tak jak Peresada :D - temat pianki i korka :D

 

Mam jeszcze 2 kijki w korku, ale to rzeczne spiningi, tam tak czesto nie pada

 

Guzu

 

p.s. pianka bardziej ekologiczna B)

Opublikowano

Pitt to całkiem całkiem jeszcze ta skórka wygląda,ale ja celowi napisałem o listwach przyrównując to do auta,wiesz takie drobiazgi aluminiowe wykończenie deski rozdzielczej w takim kolorze tj:nawiewy ,konsola,klamki ,logo jakby były takie fioletowe w tej bryce to już byłby to KICZOR NIEMOŻLIWY :mellow: a ta skóra jeszcze ujdzie.

ja nie jestem jakos uczulony na te kolory ale przez 5 lat miałem zajęcia z wzornictwa przemysłowego,kolorystyki i sposobów dobierania jej,granica miedzy kiczem a sztuka jest cienka :D

 

miałem na myśli takie dodatki,na szczęście w Astonie nie wpadaja na takie pomysły :lol: moze kolory nie te ale sens przekazu chyba zawiera :mellow:

 

 

niektóre MB naprawdę są wizualnie śliczne ale jak widzę jakiś drobiazg z innej planety <_< to...i nie mam pojęcia ci ich(Projektantów)skłoniło do uzycia rózowego pierścienia przy piance :wacko: :unsure: aha no i stosowanie jednocześnie korka i pianki hmmmmm... :unsure: rozumiem ,żeby urozmaicić serję chyba :unsure:

 

na konieć dodam że jest więcej żeczy które mi sie podobaja w MB niz tych które mi sie nie podobają,jak dla mnie są serie które są jako Twór sam w sobie bardzo pięknie(dla oka) zaprojektowane i użytecznie dla mnie najładniejsza to seria ORCHI :D

 

 

post-83-1348913650,4713_thumb.jpg

Opublikowano

A mnie wlasnie kreci - ladne toto i dopieszczone. Ale korek (nie porownuje tu wartosci uzytkowych) po prostu ladniej by wygladal. Mysle, ze pianka jest lepsza nad woda... @standerus - jestem, jestem ;) ale korek ladniejszy. Bardziej taki - wedkowy!

 

 

Opublikowano

Cześć,

Dla mnie zdecydowanie pianka. Od kiedy kupiłem pierwszy kij tak wykonany ubolewam nad faktem, że niektóre fajne konstrukcje które mnie kuszą mają choć gram korka (o gram za dużo). Pianka jest bardzo praktyczna, przyjemna w dotyku i taka germinowata :D

 

Pozdrawiam

Remek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...