Skocz do zawartości

•      Logowanie »   
Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Łowienie białorybu na spinning

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3986 odpowiedzi w tym temacie

#3981 OFFLINE   jachu

jachu

Zaawansowany

• +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1071 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Janusz
  • Nazwisko:Skowron

Napisano 11 luty 2024 - 16:27

Uderz w stół. :) Od dłuższego czasu mocno mi po głowie chodzi ten BS Nano. Jednak zaczekam do Rybomanii i możliwości pomacania, bo sądzę, że pan Krzysztof go przywiezie do Poznania. Trochę kosztuje ta w końcu jednak zabaweczka. Tyle że alternatywy jeśli już, to raczej z całkowicie chińskim rodowodem, więc wybór wydaje się dość oczywisty. Chyba że komuś nie zależy. Nie posiej Łukaszu dolniczka Łabądka. ;)

• scOOtt lubi to

#3982 OFFLINE   scOOtt

scOOtt

Zaawansowany

• +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 765 postów
  • LokalizacjaLubin
  • Imię:Łukasz

Napisano 11 luty 2024 - 16:39

Uderz w stół. :) Od dłuższego czasu mocno mi po głowie chodzi ten BS Nano. Jednak zaczekam do Rybomanii i możliwości pomacania, bo sądzę, że pan Krzysztof go przywiezie do Poznania. Trochę kosztuje ta w końcu jednak zabaweczka. Tyle że alternatywy jeśli już, to raczej z całkowicie chińskim rodowodem, więc wybór wydaje się dość oczywisty. Chyba że komuś nie zależy. Nie posiej Łukaszu dolniczka Łabądka. ;)

Też bym go nie kupił gdybym nie miał możliwości pomachania nim na sucho wcześniej. Umówiłem się z Krzysztofem, że zabierze oba modele do 1g i do 2g na targi evolution.
Miałem tam też możliwość pomachania Matagi TR56 i ten Black Swan jest od Matagi szybszy. Generalnie mogę powiedzieć, że celność i odległość rzutu jest bardzo zadowalająca. Pod rybą z tego co można zobaczyć na yt też pięknie pracuje. Pogodziłem się z tym dla mnie wizualnie słabym uchwytem kołowrotka i z tymi piankami. Wygodne to jest ale mnie wizualnie nie pasuje. Natomiast właściwościami użytkowymi ten blank miażdży minus w postaci estetyki uchwytu.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • jachu lubi to

#3983 OFFLINE   snup

snup

Forumowicz

• +Forumowicze
  • PipPip
  • 211 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 11 luty 2024 - 22:39

c984b2d49f9d2a63a118b051ade10255.jpg

Zaliczyłem dziś pierwsze wyjście z Favorite Black Swan Nano do 1g.
Niestety nie udało się przekonać do współpracy żadnej białej ryby ani paszoka ale upewniłem się, że takiego właśnie narzędzia potrzebowałem aby wiosną dobrać się do pięknych złotych wzdręg.

Czesc
To zdjęcia tak przekłamuje czy faktycznie blank wychodzący z uchwytu na rear grip jest cieńszy? To taki “dopalacz“ czy jest to jednolity blank?

#3984 OFFLINE   scOOtt

scOOtt

Zaawansowany

• +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 765 postów
  • LokalizacjaLubin

Napisano 12 luty 2024 - 00:25

Czesc
To zdjęcia tak przekłamuje czy faktycznie blank wychodzący z uchwytu na rear grip jest cieńszy? To taki “dopalacz“ czy jest to jednolity blank?

Dolnik jest wyciągany. Możesz uzyskać taki efekt jaki jest np. w blue bird.
Jeśli chodzi o jego grubość - jest taka sama jak reszta blanku.

#3985 OFFLINE   wilczybilet

wilczybilet

Zaawansowany

• +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1114 postów
  • Imię:Maciej

Napisano 12 luty 2024 - 11:31

...Możesz uzyskać taki efekt jaki jest np. w blue bird.

Cześć. Możesz wyjaśnić o jaki efekt chodzi ?

#3986 OFFLINE   scOOtt

scOOtt

Zaawansowany

• +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 765 postów
  • LokalizacjaLubin

Napisano 12 luty 2024 - 11:58

Cześć. Możesz wyjaśnić o jaki efekt chodzi ?

O efekt braku dolnika 

W Black Swan dolnik jest wyjmowany. Można łowić z nim jak i bez niego - wówczas wygląda to tak jak w blue birdzie.

Załączone pliki

Użytkownik scOOtt edytował ten post 12 luty 2024 - 12:00

• wilczybilet lubi to

#3987 OFFLINE   Chmura

Chmura

Forumowicz

• +Forumowicze
  • PipPip
  • 237 postów

Napisano 13 luty 2024 - 19:22

Cześć, przymierzam się do złożenia zestawu pod xul. Wyłapałem dwa kije które mnie na ta chwilę interesują, lureleader natural heart 0,8g i Mikado sensor x od 0.5g. docelowo będą w zestawie z ultegrą 1000 i plecionka. Większość czasu obławiana będzie rzeka i starorzecze. Miał ktoś może te dwie wędki i może je ze sobą porównać?

Wysłane z mojego 2201116PG przy użyciu Tapatalka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

1 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

venom_666