Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

SANDACZE 2014


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1134 odpowiedzi w tym temacie

#901 OFFLINE   Predatorhunter

Predatorhunter

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2078 postów
  • LokalizacjaHanau
  • Imię:Kamil

Napisano 22 listopad 2014 - 21:53

Gratki @Krzysztof, ladne rybki ale jakies takie pokiereszowane. To nie zaden zarzut, pytam z ciekawosci?

Ja dzisiaj mialem jechac wieczorkiem planowo po wczorajszych rybkach pelny motywacji ale bylem pomoc kumplowi drzewo do kominka porabac. Myslalem ze tego nie ma zbyt duzo a tam prawie 3 kubiki Uwinalem sie w 4,5h ale dosc padniety bylem i juz zrezygnowalem praktycznie z wyjazdu, ale kumpel ktory czasem ze mna wyskoczy popatrzec narzekal ze lowie ladny ryby jak go nie ma. Nie lowi ale widac ze to go w jakims stopniu fascynuje wiec mu pisze to dawaj lecimy, ale sie zaczelo ze zimno i wogole ale i tak musial odebrac gierke wiec go wyciagnalem. Na miejscowce decyduje sie wystartowac squirrelkiem 61sp zeby chociaz jakis sredniak uwiesil bo kumpel jak narazie do tej pory widzial tylko jakies male jaziki i okonki. Po 15min melduje sie pierwsza rybka, na kijku do 10gr ze sporym zapasem mocy mimo to troche powozil grubasek. Fajnie ze kumpel byl to cyknal kilka fajnych fotek i wyszla taka mala fotorelacja. Pytam sie go lowimy dalej czy lecimy na hate? Odpowiedz mnie troche zaskoczyla, lowimy dalej, mam czas To siegam standardowo po Casta z DUO Realis jerk 120sp i lecimy. Ze 20 min pozniej potezny kopniak, mimo ze troche sie zagadalem zaciecie bylo w pore i rybka dobrze sie zapiela. To juz wiedzialem ze to jakis konkret bo nie dalo sie go oderwac od dna. Dosc ostro mnie powozil ale holowalem dosc silowo zeby nie potrzebnie przeciagac hol. Zestawu jestem pewny wiec rybka dosc szybko skapitulowala. Do podbieraka wejsc nie wejdzie, za kark nie moglem objac, pod skrzela niebiezbiecznie bo kotwiczki dyndaja wiec decyduje sie na lososiowy chwyt za ogon i tym razem poszlo wszystko tak jak powinno. Wszytko do kupy trwalo godzine i mimo ze pewnie mialbym szanse na nastepna ryby decydujemy sie na powrot do domu bo nie ma co kusic losu

Zdr

Załączone pliki



#902 OFFLINE   malcz

malcz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2189 postów
  • Lokalizacjawarszawa
  • Imię:marcin
  • Nazwisko:malczewski

Napisano 22 listopad 2014 - 22:06

Od razu widać, że tym razem nie byłeś sam - foty już konkretne, zresztą "rybska" również:)

 

Szczere gratulacje, dobra passa niech trwa jak najdłużej B)

 

Pozdrawiam,

malcz


  • Predatorhunter lubi to

#903 OFFLINE   spinnerman

spinnerman

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 4642 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 22 listopad 2014 - 22:59

Gratki @Krzysztof, ladne rybki ale jakies takie pokiereszowane. To nie zaden zarzut, pytam z ciekawosci?
Ja dzisiaj mialem jechac wieczorkiem planowo po wczorajszych rybkach pelny motywacji ale bylem pomoc kumplowi drzewo do kominka porabac. Myslalem ze tego nie ma zbyt duzo a tam prawie 3 kubiki Uwinalem sie w 4,5h ale dosc padniety bylem i juz zrezygnowalem praktycznie z wyjazdu, ale kumpel ktory czasem ze mna wyskoczy popatrzec narzekal ze lowie ladny ryby jak go nie ma. Nie lowi ale widac ze to go w jakims stopniu fascynuje wiec mu pisze to dawaj lecimy, ale sie zaczelo ze zimno i wogole ale i tak musial odebrac gierke wiec go wyciagnalem. Na miejscowce decyduje sie wystartowac squirrelkiem 61sp zeby chociaz jakis sredniak uwiesil bo kumpel jak narazie do tej pory widzial tylko jakies male jaziki i okonki. Po 15min melduje sie pierwsza rybka, na kijku do 10gr ze sporym zapasem mocy mimo to troche powozil grubasek. Fajnie ze kumpel byl to cyknal kilka fajnych fotek i wyszla taka mala fotorelacja. Pytam sie go lowimy dalej czy lecimy na hate? Odpowiedz mnie troche zaskoczyla, lowimy dalej, mam czas To siegam standardowo po Casta z DUO Realis jerk 120sp i lecimy. Ze 20 min pozniej potezny kopniak, mimo ze troche sie zagadalem zaciecie bylo w pore i rybka dobrze sie zapiela. To juz wiedzialem ze to jakis konkret bo nie dalo sie go oderwac od dna. Dosc ostro mnie powozil ale holowalem dosc silowo zeby nie potrzebnie przeciagac hol. Zestawu jestem pewny wiec rybka dosc szybko skapitulowala. Do podbieraka wejsc nie wejdzie, za kark nie moglem objac, pod skrzela niebiezbiecznie bo kotwiczki dyndaja wiec decyduje sie na lososiowy chwyt za ogon i tym razem poszlo wszystko tak jak powinno. Wszytko do kupy trwalo godzine i mimo ze pewnie mialbym szanse na nastepna ryby decydujemy sie na powrot do domu bo nie ma co kusic losu
Zdr


Piękne sandacze. To Men tak darzy? Gratulacje
  • Predatorhunter lubi to

#904 OFFLINE   Predatorhunter

Predatorhunter

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2078 postów
  • LokalizacjaHanau
  • Imię:Kamil

Napisano 22 listopad 2014 - 23:07

Dzieki sliczne przedewszystkim Tak masz racje, niesamowity komfort miec kogos nad woda. Mam dobrego kumpla z ktorym od 5 lat wszedzie uderzam, ale wkoncu odcialem pempowine bo juz nie bylo to zabawne. Wszystko nasladowal 1:1, ja w sumie go wprowadzale w swiat spiningu\castingu ale chlopak tak sie przyzwyczail ze wszystko dostawal podane na tacy ze wkoncu sie zgrzalem. Zero wlasnej inicjatywy tylko nasladowanie mnie na tych samych metach i czekanie na najswiezsze wiesci Przejsciowe miejscowki juz puste i nie polapie ale mam nadzieje ze da mu to do myslenia i wkoncu cos zacznie dzialac. Obiecalem mu okonia +40 w tym roku i zlowil 4, naturalnie na moich metach z dokladnymi wytycznymi co, jak, gdzie i kiedy ale teraz jak chce polowic niech szuka.

Tak to Men, moja ulubiona woda obok pstragowych ciurkow. Obdarzyl mnie w tym roku naprawde ladnymi rybami :)

#905 OFFLINE   Bobex

Bobex

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 234 postów
  • LokalizacjaZiemia

Napisano 23 listopad 2014 - 00:15

Początek nocnego uganiania za sandałem z początku napawał optymizmem ale im zimniej tym brań coraz to mniej ;-( Jednak udało się przez parę wyjazdów coś wydłubać 67 oraz 74. Mniejszy połakomił się na "Miernika" ;-)
i7t3kq95vs82_t.jpg
q74uftmayzdd_t.jpg
Przepraszam za zdjęcia bo są jakie są ale tak to niestety bywa przy nocnym buszowaniu po rzece poza tym zdjęcia z telefonu. 


Użytkownik Bobex edytował ten post 23 listopad 2014 - 00:21


#906 OFFLINE   Fazi81

Fazi81

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 67 postów
  • LokalizacjaGdynia
  • Imię:Piotr

Napisano 23 listopad 2014 - 09:25

Gratuluję. Kolego, nie ma co przepraszać za foty. To nie forum fotograficzne tylko wędkarskie. Najważniejsze są rybki, a te widać doskonale :)


  • spinnerman lubi to

#907 OFFLINE   DAREKO

DAREKO

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 34 postów
  • LokalizacjaGDANSK
  • Imię:DARIUSZ

Napisano 23 listopad 2014 - 11:19

Ładne sandacze gratulacje. Man pytanie na jakiego typu miernika i  czy ten większy tez złapany na woblera?



#908 OFFLINE   vince83

vince83

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 119 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Mariusz

Napisano 23 listopad 2014 - 19:05

Połakomił się na czarną kurę hhaha

Załączony plik  20141123_124616.jpg   115,45 KB   23 Ilość pobrań



#909 OFFLINE   suhhar

suhhar

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 989 postów

Napisano 23 listopad 2014 - 21:36

kura ważyła z 50 gram albo i lepiej, musiałeś go ogłuszyć ;) graty za rybę ;)


  • vince83 lubi to

#910 OFFLINE   vince83

vince83

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 119 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Mariusz

Napisano 23 listopad 2014 - 22:31

kura ważyła z 50 gram albo i lepiej, musiałeś go ogłuszyć ;) graty za rybę ;)

 Akurat ta kura była z kategorii odhowanych kurcząt, bo ważyła ok 30gr :)



#911 OFFLINE   pepa73

pepa73

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 336 postów

Napisano 23 listopad 2014 - 22:44

*
Popularny

Dzisiaj zero okrutne. Kolega dostał jakiegoś piędziesiątaka. Ja bez dziubnęcia ani w dzień ani w nocy.

Zedzio z ubiegłego weekendu.
Przypierdzielił w kopyto Relaxa na pograniczu dnia i nocy.
Nowe PB poprawione o dwa centy.

1416778548pb170469.jpg

1416778930pb170463.jpg

Oczywiście do ponownego złowienia.

1416778997pb170471.jpg

#912 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14845 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 23 listopad 2014 - 23:02

Brawo Pepa !
Rewelacja ! Piękny sandacz.
Nazwales go ? Przy takich gabarytach to juz wypada nadac imię :)
ile mierzył ?
Pozdrawiam
  • pepa73 lubi to

#913 OFFLINE   pepa73

pepa73

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 336 postów

Napisano 23 listopad 2014 - 23:20

Złowiłem ze dwa lata temu w ciągu dwóch tygodni dwa razy tego samego szczupłego, nazwaliśmy go Edek, chociaż to była prawdopodobnie samica :)

Jak się ten sandacz da złowić jeszcze raz to dostanie imię i nawet nazwisko. ;)

Dzięki Guzu za słowa uznania.

 

95cm


Użytkownik pepa73 edytował ten post 24 listopad 2014 - 06:30

  • Guzu lubi to

#914 OFFLINE   malcz

malcz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2189 postów
  • Lokalizacjawarszawa
  • Imię:marcin
  • Nazwisko:malczewski

Napisano 24 listopad 2014 - 00:17

Rewelacja Pepa, Warciane te smoki?

 

Pozdrawiam,

malcz



#915 OFFLINE   Bobex

Bobex

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 234 postów
  • LokalizacjaZiemia

Napisano 24 listopad 2014 - 04:14

Ogromny zed!! Gratuluje Pepa!
DAREKO- ten większy również na woblerka.
Dzisiaj po zajęciach udałem się wieczorem z kumplem na sandałki. Ostatnie wyjazdy, relacje kolegów nie były zadowalające więc nie liczyłem szczerze mówiąc nawet na kontakt z rybką. Miło się człowiekowi zrobiło gdy poczułem charakterystyczne pstryk i szczęśliwie  udało się wyjąć  zedzika 71 cm i znowu szczęśliwą przynętą był woblerek T.Miernika. Jak na tą porę nie był zbyt "podpasiony" aczkolwiek dał popalić i miejmy nadzieję, że jeszcze przyjdzie się z nim spotkać za parę lat ;-)
2vbsot4.jpg


Użytkownik Bobex edytował ten post 24 listopad 2014 - 05:34


#916 OFFLINE   ROOS

ROOS

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 403 postów
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza
  • Imię:Ryszard

Napisano 24 listopad 2014 - 07:13

@pepa gratki - 95cm to rzadko spotykany okaz w naszych wodach :)



#917 OFFLINE   lew27

lew27

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 42 postów

Napisano 24 listopad 2014 - 08:11

mój ostatni 74cm

Załączone pliki



#918 OFFLINE   Predatorhunter

Predatorhunter

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2078 postów
  • LokalizacjaHanau
  • Imię:Kamil

Napisano 24 listopad 2014 - 11:21

Gratki Pepa, za takim larze ale jeszcze sie nie trafil. Piekny smok. Ja wczoraj tez na 0 od 16 do 19:30 i dalem sobie spokoj.

Zdr
  • pepa73 lubi to

#919 OFFLINE   arto83

arto83

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 55 postów

Napisano 24 listopad 2014 - 14:19

Piękny!!!



#920 OFFLINE   ZAN KR

ZAN KR

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 39 postów
  • LokalizacjaKRAKÓW

Napisano 24 listopad 2014 - 20:02

:)     Foto by PepeZałączony plik  WP_000380.jpg   51,19 KB   19 Ilość pobrań






Użytkownicy przeglądający ten temat: 5

0 użytkowników, 5 gości, 0 anonimowych