Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

KOSIARKA ELEKTRYCZNA - sugestie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Misiu

Misiu

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 21 sierpień 2014 - 19:35

witam.czytałem wszystkie sugestie ,bardzo ciekawe:):) osobiście poleciłbym ci kosiareczke elektryczna.sam używam Trytona i fajnie sie sprawdza.czy słyszałeś o takiej firmie?



#22 OFFLINE   minecjusz

minecjusz

    szogun

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1712 postów
  • LokalizacjaWRZEŚNIA/ORZECHOWO
  • Imię:Przemo

Napisano 21 sierpień 2014 - 22:36

Ja słyszałem.....ale nic dobrego, bo to produkt na miare go/on czyli jednorazówka. Na szczęście to nie ja, tylko sasiad z działki obok taką kupił. Ja mam spalinkę ok 15lat i działa wyśmienicie do dzisiaj.....oczywiście czterosów ;)



#23 OFFLINE   robert.bednarczyk

robert.bednarczyk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2064 postów
  • Lokalizacjalubelskie
  • Imię:Robert

Napisano 21 sierpień 2014 - 23:00

Andrzej - koszę od kilku lat, mam tę opcję mulczowania (to działa) i selektywnego, regulowanego wyrzutu do kosza i na trawnik. Zdecydujesz sam, ale ja, podobnie jak Kolega wyżej, zdecydowanie namawiam na kupno spalinowej kosiarki z czterosuwowym silnikiem - problem robienia mieszanki odpada. Wymiana oleju raz na rok. Lejesz wachę i lecisz. Wszyscy wokół mnie przeklęli elektryki z kabelkiem i poszli w tym samym kierunku. Jest znacznie drożej, ale i nieporównywalnie bardziej mobilnie.

Andrzeju drogi - taka kosiarka z wysokiej półki kosztuje niewiele więcej niż topowy Loop w wyższej klasie........ i nie odbieraj tego z mojej strony jako złośliwość w najmniejszym choćby stopniu :).  "Będziesz Pan zadowolony....., i małżonka też...."

 

Serdeczności. Robert.



#24 OFFLINE   Andrzej Stanek

Andrzej Stanek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4087 postów
  • LokalizacjaŚLĄSK

Napisano 22 sierpień 2014 - 06:06

Robert, Chłopaki - kupiłem MACALLISTER 1300 czy 1600, jest w kartonie. Dzisiaj jadę do chatki więc jutro koszenie pomiędzy wypadami z castem. Brałem Wasze sugestie pod rozwagę, zdecydowała cena, ilość sprzedanych sztuk przy znikomej liczbie wracających na serwis. Jak będzie, czas pokarze. Przy cenie 350,00 zeta nie było nic sensownego a ta wydaje się przeżyć gwarancję + kilka lat jako bonus. Jest to tylko kosiarka więc nie personifikuję jej jak LOOP-a czy ZEPPELIN-a. Dzięki Wszystkim za podpowiedzi.  :)


  • Karol Krause lubi to

#25 OFFLINE   Mosteque

Mosteque

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 264 postów
  • LokalizacjaŻyrardów
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:Mosteque

Napisano 22 sierpień 2014 - 08:13

czas pokarze.

Oj, lepiej, żeby ten czas pokaZał, nie pokaRał ;)



#26 OFFLINE   Misiu

Misiu

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 24 sierpień 2014 - 14:02

Wiesz minecjusz może sąsiadowi trafił sie akurat taki element ,kupisz np.bosha i też popsuje ci sie za dwa dni. ja używam jej z trzy lata już i jak do tej pory żadnej poważnej wady nie odkryłem w niej....a naprawde mam do skoszenia nie mały kawałek



#27 OFFLINE   Drago

Drago

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 697 postów

Napisano 24 sierpień 2014 - 17:29

Dzięki kolego @Misiu że się zarejestrowałeś na forum wędkarskim by nam poopowiadać o kosiarce ;-)  Z pewnością wielu ułatwiłeś decyzję.


  • JanuszD lubi to

#28 OFFLINE   Misiu

Misiu

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 26 sierpień 2014 - 10:23

kolego drago ,widziałem że jednen z naszych kolegów dodał temat na temat kosiarki.a na tym akurat się znam więc postanowiłem podpowiedzieć a w tytule jest prośba o sugestie:) a firma i  sprzęt który używam jest sprawdzony i solidny więc czemu nie polecić???:)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych