Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

GPS i batymetria w telefonie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
61 odpowiedzi w tym temacie

#61 OFFLINE   Sonary i mapy

Sonary i mapy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4752 postów
  • LokalizacjaKrajna

Napisano 06 marzec 2023 - 06:34

Maciek,
Czy Active Captain umożliwia podgląd i nawigację po mapach stworzonych przez użytkowników (do pobrania z Garmin Quickdraw Community)?
Jeżeli tak, to jest to ciekawa opcja - pokrycie mapami użytkowników Garmina najszybciej przyrasta (HB w Europie chyba jest, niezmiennie, na końcu, Garmin nadrabia dystans do Lowrance'a).

Yes, Sir. Nie musisz mieć urządzenia Garmin. Po prostu visit to app store , download, create account & go  ahead. Kolory słabią- jak to w Gaminie ale danych dużo.  Co do HB- spodziewam się że niedługo będzie lepiej. Wiem, że zakupili dane od znanego dostawcy danych batymetrycznych w naszym kraju, nie wiem tylko jak to będzie dystrybułowane, bo jeśli zakupili to albo One boat networ app albo będą na społecznościowych do pobrania. Nie wiem. W sumie zapomniałem zapytać jak bylem u chłopaków na stanowisku w sobotę. 

Pamiętaj- dane społecznościowe są orientacyjne, dziwactwa ludzie uploadują, zaporówki z częstymi wahaniami wody no są różne,  ale jeśli woda np w strefie ciszy, to są bardzo dokładne. 

Natomiast zapytam Cezarego, czy coś już w materii wie, bo był w piątek i zapewne też o rzeczonej sprawie rozmawiał. 


Użytkownik Maciej_K edytował ten post 06 marzec 2023 - 06:34

  • mario lubi to

#62 OFFLINE   pawlo29

pawlo29

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 980 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Każmierski

Napisano 06 marzec 2023 - 09:32

A co się dzieje po roku ? Czy moge sobie pobrać mapę innego jeziora czy tylko zostaje mi to co pobrałem? Oczywiście pytam w ramach tego regionu który wcześniej wykupiłem

Zostaje CI to co pobrałeś , będzie wyskakiwać że się subskrypcja skończyła  i nic nie pobierzesz  reszta działa , dlatego warto przed końcem pobrać mapy . Wrzuciłem linka gdzie możesz Sobie zobaczyć wodę która Cię interesuje   Navionics ChartViewer  bo to jest mapa co mam na echosondzie , niestety na niej się nie można nawigować do punktu jak w echosondzie a to jest fajna sprawa , ja sprawdziłem to do butelki dopływam do 2 m odchyłki   i teraz się nie martwię że butelkę ktoś zabierze czy przestawi a często się to zdarza  , niestety takie mamy społeczeństwo 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych