rapia Opublikowano 7 Czerwca 2009 Opublikowano 7 Czerwca 2009 Witam Wszystkich.W tym roku na wedkarski urlop jade do Ostrzyc.Wiec moje pytanie czy ktos zna ta okolice z wedkarskiego punktu widzenia.Interesuje mnie jezioro ale bardziej Radunia.Licze na wasza pomoc co do wyboru miejscowek i ryb chetnych do wspolpracy z moim spinem.Pozdrawiam Piotrek.
francisco scaramanga Opublikowano 9 Sierpnia 2020 Opublikowano 9 Sierpnia 2020 Podpinam się do pytania. Gdzie na Kaszubach można zawitać z wędką?
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się