Revizor Opublikowano 21 Sierpnia 2009 Opublikowano 21 Sierpnia 2009 Witam! jak w temacie, a wyboru chcę dokonać miedzy: OKUMA San Juan 400 LX, Jaxon LONG CAST LH 300, ABU GARCIA AMBASSADEUR 6501 C3. będę uzywał do kija Rozmeijera 210cm 60-120g c.w. Wiem, że zestawienie multików może dziwne, lecz kryzys znacząco ograniczył mi bgt. Max 300pln. abu jest używany. jeżeli mogę prosić o radę to będę wdzięczny. Pozdrawiam Marcin
jerzy Opublikowano 21 Sierpnia 2009 Opublikowano 21 Sierpnia 2009 nsajlepsza rada to sprawdzic ten watek. http://www.jerkbait.pl/forum/index.php?t=msg&th=6915& ;start=0& JW
Revizor Opublikowano 21 Sierpnia 2009 Autor Opublikowano 21 Sierpnia 2009 Ten wątek już dawno przeczytałem, lecz nie odpowiada na zadane pytanie, który z 3 ww wymienionych. Co do przynęt to; slidery 12, jack 18, fatso itp. wszystko w ramach gramatury wędki, co jest jerkbaitem.
jerzy Opublikowano 21 Sierpnia 2009 Opublikowano 21 Sierpnia 2009 ja wybralbym trzeci z wymienionych przez ciebie
Revizor Opublikowano 21 Sierpnia 2009 Autor Opublikowano 21 Sierpnia 2009 jest jeszcze jedna opcja ABU GARCIA AMBASSADEUR 5601 C4. I teraz zgłupiałem
jerzy Opublikowano 21 Sierpnia 2009 Opublikowano 21 Sierpnia 2009 a bo jakos nie wierze, ze tani Jaxon poradzi sobie z klocami 120g, Okuma jest juz lepsza propozycja ale tez jakos nie widze i nie slysze, aby byla powszechnie stosowana przez milosnikow ciezkich wabi. W katalogu optymalny zestaw masz podane najlepsze multipluikatory do danego zestawu. Jak zastosujesz ktorys z nich napewno wszytko bedzie dzialac jak nalezy. C4 tez jest dobra propozycja
Revizor Opublikowano 21 Sierpnia 2009 Autor Opublikowano 21 Sierpnia 2009 Chyba zdecyduję się na c4. czy 450pln to dobra cena za nówkę?
pitt Opublikowano 21 Sierpnia 2009 Opublikowano 21 Sierpnia 2009 witaj jest jeszcze jedna opcja ABU GARCIA AMBASSADEUR 5601 C4. to jest najlepsza opcja ... nie pytaj dlaczego
gaweł Opublikowano 21 Sierpnia 2009 Opublikowano 21 Sierpnia 2009 Heja.Gdyby nie te 300 to poleciłbym Toro.Do klocków jest bardzo dobry,ale bierz C4.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się