barwena1977 Opublikowano 14 Października 2009 Opublikowano 14 Października 2009 Temat ogólnikowy ale jak najbardziej na czasie.Osobiście jestem zwolennikiem spinningu rzecznego ale w tym roku zamierzam kilka razy wybrać się na jeziora.A że jestem zielony to proszę o wskazówki:gdzie,co i jak?Przyda się też tym co z rzadka odwiedzają wody stojące a zapragną pewnej odmiany oraz początkującym.Dodam że jeziora są typowo rynnowe a wspomniane j.Bolesty to dodatkowo przepływowe na szlaku rz.Rospuda.Pozdrawiam!
Mateusz Baran Opublikowano 14 Października 2009 Opublikowano 14 Października 2009 YO. j. Bolesty. PIękna woda, na któej stawiałem pierwsze spinningowe kroki jakieś 15 lat temu. MOgę mylić nazwy, ale w ciągu jezior na Rospudzie było jeszcze j. Sumowe, j. Okrągłe i Bolesty. Dużo okonia, ponoć rekordy kraju leszcza i trafiały się szczupaki, choć więcej ich złowiłem na mniejszych Okrągłym. Pewnie wynikało to z tego, że głębokie rynnowe Bolesty były zdecydowanie trudniejsze dla początkującego. Mniej więcej w środku Bolest jest taka górka/cypel wychodząca w wodę. Tam zawsze się coś działo. jest kilka kamienistych górek, ale nawet nie pamiętam gdzie to dokładnie było. Miłe wspomnienia, ciekawe jak jeziorko prezentuje się dzisiaj.Daj znać co i jak.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się