woyan Opublikowano 15 Października 2009 Opublikowano 15 Października 2009 Bardzo Was proszę, by moja uwaga nie była odebrana jako prowokacja, mieszanie czy mącenie na forum. jest to jedynie moja prośba do możnych J.pl o zwiększenie uwagi w jaki sposób moderatorzy posługują się naszym językiem. Sam wiem, że nie jestem bez wad, ale ja nie mam ambicji moderowania innych. Dlatego bardzo proszę by (cytat z wątku ekstremalna wyprawa do Łagowa) -„...Nie idzie nie zauwarzyc tego miejsca...” już nigdy więcej...Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się