Jeziorm 1 Opublikowano 18 Października 2009 Opublikowano 18 Października 2009 Witam, Jestem w trakcie małego remontu w domu i chciałem sobie zbudowac stojak na wedki Kiedys na forum była o tym mowa, moze ktos z Was pamieta ?Chodzi o stojak przy ścianie z uchwytami na wedeczki. Pitt kiedys pokazywał takie ustrojtwo przes siebie zrobione, Pitt mozesz pokazac jakas fotke ? pzdr
pitt Opublikowano 18 Października 2009 Opublikowano 18 Października 2009 dzisiaj juz bym sie chyba (???) nie bawil w uskutecznianie pracy w drewnie tylko pewnie kupilbym sobie jakis gotowiec, np. od berkleya wrzucam stare foty ... z 2005
Jeziorm 1 Opublikowano 18 Października 2009 Autor Opublikowano 18 Października 2009 Dzieki Pitt !!Ja znalazłem cos takiego http://www.allegro.pl/item755270984_rapala_rod_holder_stojak _na_wedki_warszawa.html ale jeszcze sie zastanawiam czy samemu czegos nie zrobic, bedzie dokładnie takie jak chce pzdr
pitt Opublikowano 18 Października 2009 Opublikowano 18 Października 2009 ...ale jeszcze sie zastanawiam czy samemu czegos nie zrobic, bedzie dokładnie takie jak chce...no wlasnie
Jeziorm 1 Opublikowano 18 Października 2009 Autor Opublikowano 18 Października 2009 Nie moge tylko znalezc uchwytów w które mozna wpiąc wedki....Moze ktos z was wie gdzie je znalezc ?pzdr
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się