Skocz do zawartości

Shimano Cardiff 51s DC - część I - wnętrze pudełka - nowy artykuł na jerkbait.pl


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć,

W ostatnich dniach gorący news przeszył myśli wielu miłośników UL castingu. Nowe wcielenie, znanego już od kilku lat, Shimano conquesta 51ss ujrzało światło dzienne. Naszym oczom ukazała się nowa propozycja Shimano – Cardiff 51s DC. Krótko rzecz ujmując to hybryda – zminiaturyzowana wersja Conquesta 101 DC z przystosowaną do hamulca DC szpulką oraz kilkoma innymi, na pierwszy rzut oka drobnymi, modyfikacjami, udogodnieniami. O tym co kryje się wewnątrz pudełka, oraz pierwsze moje wrażenia w niniejszym artykule. zyli światowa premiera Cardiffa 51s DC na jerkbait.pl

 

Zapraszam do pierwszej części artykułu Shimano Cardiff 51s DC. :D

 

Pozdrawiam

Remek

Opublikowano

Remek ładnie to opisałeś-jak zawsze sumiennie :D

 

ale widać chłopaki z shimano w Cad-zie troche tylko wymiary pozmieniali stojedynki pod frezarki i tyle,combo z 51SS <_<

 

Sławku jak bedzie taki podatny na -2stopnie jak 201 i MGDC7 to na pstrągi trza bedzie zabierać nagrzewnicę z agregatem ,żeby mały DISI miał optymalna temperature do pracy,w czasie łowienia kropków :lol:

Opublikowano

He he, a to żeś fajerwerk urządził nam Remku - niespodzianka B) jak się pytałeś kto kupuje w niedawnym wątku poświęconym temu multikowi na forum, nie myślałem że pytasz poważnie. Że też Ci się jeszcze chce...

 

No nic, ja chociaż do multiplikatorów podchodzę wybitnie użytkowo (mają działać i tyle) i w sumie niewiele mnie one interesują, to kolejne - dwie jak rozumiem - części artykułu przeczytam z zainteresowaniem, bo to rzeczywiście bardzo świeża sprawa i chyba unikat w skali krajowej... W każdym razie zamiast teoretyzowania i czytania co się komuś wydaje na temat, będzie szansa konkret poparty twardym dowodem i za to z góry dziękuję!

 

ps. żeby nie było za różowo... mam nadzieję że na kolejne części każesz czekać krócej niż na kolejne części relacji z wyprawy do USA <_<

Opublikowano

 

ps. żeby nie było za różowo... mam nadzieję że na kolejne części każesz czekać krócej niż na kolejne części relacji z wyprawy do USA <_<

 

Bravo Friko!!! Sam bym lepiej tego nie ujął! <_<

 

A maszynka wygląda bosko.

Opublikowano

Że też Ci się jeszcze chce...

 

 

 

Friko, chce mi się wtedy kiedy jest coś na prawdę nowego pod względem pomysłu. Nie chcę pisać o kolejnym wcieleniu metanium, czy scorpiona. Tam niewiele się zmiania. W przypadku Cardiffa mamy do czynienia z koncepcją w miarę przełomową, nową. Ponieważ byłem użytkownikiem wszystkich systemów DC postanowiłem przetestować kolejny by w pełni wyrobić sobie zdanie na temat DC.

Opublikowano

 

bo to rzeczywiście bardzo świeża sprawa i chyba unikat w skali krajowej...

 

Oj tutaj się mylisz. Myślę, że na próżno szukać recenzji, czy nawet zdjęć w światowym Internecie - jesteśmy bez wątpienia pierwsi.

Opublikowano

Nienawidze Cie Remek :D ja tu sprowadzam sobie szpulke do 51SS, pisze też już artykuł a Ty wylatujesz z taką zabawką !

Ohh czekam na testy rzutowe paproszkami, oby nie był lepszy niż Avail 51SS :mellow: prezentuje się świetnie, piękne sreberko...

Opublikowano

 

natomiast cała forma to znaczy dzielenie na części trąci mi malizną...

powinno być wszytko w jednym artykule :unsure:

 

Wiem, że chciałoby się kliknąć i ... mieć WSZSTKO. Mnie też zawsze wkurza odcinkowość, zwłaszcza jak na koniec odcinka mówią dla tych którzy chcą dowiedzieć się co w następnym odcinku zapraszamy do naszej plaformy cyfrowej. To Peresada taki swoisty bunt i pruba odreagowania stresu.

 

Zatem - trzeba czekać :D taka była moja koncepcja i wola.

 

Pozdrawiam

Remek

 

Opublikowano
Jeśli ktoś ma pytania, na które chciałby uzyskać odpowiedź proszę piszcie. Spróbuję na nie odpowedzieć. Na temat zawartości pudełka, czyli pytania ogólne - już w tym wątku. W kontekście pozostałych rzeczy - odpowiem w artykule, choć druga część jest już prawie zamknięta :D
Opublikowano
Będzie w 3 części. Dokładne porównanie 51ss z 51s DC. Niestety Availa nie posiadam więc nie będzie ... chyba, że mi pożyczy ktoś szpulkę na 2 tygdnie.
Opublikowano

fajnie, ze napisales tak szybko o tym kolowrotku ...

chociaz ja do tego tematu podchodze ze zdrowa doza pragmatyzmu i bez emocji ogarniajacych, zazwyczaj w takich przypadkach, sprzetowcow lizacych monitory desktopow, podczas wizyt na TT czy w japonskich online shopach ...

bo to zawsze fajnie byc pierwszym ;) :mellow:

 

a 'marudami' sie nie przejmuj, zawsze sie komus cos nie podoba

Opublikowano
A mi brakowało ostanio takiego artu na j.pl. Chociaż nie zajmuję sie castingiem i w przeciwieństwie do wędek nie przywiazuje dużej uwagi do kręciołków, to miło było nacieszyć oczy fajnymi fotami świecącego multika i poznać jego parametry. To taki moim zdaniem jerkbait oldschool w pozytywnym znaczeniu na który czekałem Dzięki Remek
Opublikowano
Długo na to czekałem początek dobry kołowrotek świetny jednak czuję się jak by ktoś mi dał cukierka a potem go zabrał :mellow: Remek proszę o więcej :unsure:
Opublikowano

 

bo to rzeczywiście bardzo świeża sprawa i chyba unikat w skali krajowej...

 

Oj tutaj się mylisz. Myślę, że na próżno szukać recenzji, czy nawet zdjęć w światowym Internecie - jesteśmy bez wątpienia pierwsi.

 

O, to przepraszam w takim razie - nie śledzę tej tematyki tak uważnie jak kiedyś, ale jeśli tak jest - to szacun szefie :mellow:

 

 

Opublikowano

Czy Oooo... oznacza to samo co OOOOoooo......:lol:

 

Miejski Słownik Slangu i mowy potocznej wyrażenie Oooo... definiuje jako ło matko... natomiast OOOOoooo...... jako ło matko jedyna... więc mniej więcej, jednak nie do końca... B)

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...