Kubson Opublikowano 25 Października 2009 Opublikowano 25 Października 2009 Witam Nie wiem czy było, ale wrzucę, warto obejrzeć: http://silurusglanis-video.com/homme_silure_1/ Gość to chyba chodzące kompendium wiedzy o wąsatym. PozdrawiamKuba
Kamil Z. Opublikowano 26 Października 2009 Opublikowano 26 Października 2009 Widziałem A już to co potrafi sum pożreć jak np....a nie będę uprzedzał faktów...żeby nie psuć niespodzianki Ale warto obejrzeć. Co do kontrowersji. Z tego co wiem, taki sposób postępowania z rybą, nie ma na niego negatywnego wpływu, o ile czynność wykonywana jest delikatnie, a ręka pozbawiona jakiś wisiorków itd...
Bezel Opublikowano 26 Października 2009 Opublikowano 26 Października 2009 łaał żarłok...Trzecia częsc najlepsza popatrzcie co on je, od mały do...ssaków
Sobol Opublikowano 31 Października 2009 Opublikowano 31 Października 2009 Widzę że kolega po Radomiu się szlajał. Super zdięcia,szczegulnie ten 29ty
Grzecho Opublikowano 31 Października 2009 Opublikowano 31 Października 2009 Świetne filmy, choć faktycznie pewne ich fragment są hard corowe Do tej pory historie o sumach co to zeżrą wszystko co dadzą radę połknąć wkładałem miedzy bajki, ale gdy zobaczyłem żółwia ... pzdrGrzecho
Kubson Opublikowano 31 Października 2009 Autor Opublikowano 31 Października 2009 Żółw też zrobił na mnie największe wrażenie Sobol, trochę off-top, ale dzięki Po Radomiu owszem, trochę się poszlajałem, ale niestety z wiadomych powodów nie wspominam go najlepiej PozdrawiamKuba
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się