mifek Opublikowano 27 Października 2009 Opublikowano 27 Października 2009 Co prawda emocje po ostatnim zlocie jeszcze nie minęły, ale wiem, że wielu z Was czeka na kolejny zlot. Tym razem wybierzemy się nad morski brzeg kamienistych i urwistych brzegów w okolicach Międzyzdrojskich Klifów i nie tylko, w poszukiwaniu szczęścia z inną szlachetną ryba. Naszym celem będą TROCIE I ŁOSOSIE, czyli popularnie nazywane srebrnymi krawężnikami z racji wigoru, masy oraz budowy jakie je charakteryzują. http://www.jerkbait.pl/forum/index.php?t=getfile&id=14631&private=0 Termin Zlotu to: 27, 28 oraz 29 listopada 2009. Spotkanie - Międzyzdroje. koszt: (obejmuje noclegi oraz prezent niespodziankę dla każdego z uczestników) max.140 pln. istnieje możliwość wcześniejszego zakupu licencji po dokładnym ustaleniu co i jak z organizatorem. Dodatkowy koszt z tym związany jest na prawdę niewielki, bo roczne pozwolenie obejmujące wody morskie na terenie naszego kraju, z uwzględnieniem łowienia z łodzi to koszt ok 50pln. Nocleg w centrum miasta. Do łowiska mamy 500m spacerkiem max. Dla tych bardziej twardych znajdzie się też coś trochę dalej http://www.jerkbait.pl/forum/index.php?t=getfile&id=14633&private=0 Ponieważ baza wypadowa będzie w centrum miasta organizator - nie zapewnia posiłków (tuż obok dostępne są dwa punkty Żabki, Netto (też dwa punkty) oraz wiele restauracji, pizzerii, czy innych tego typu przyjemności. A ponieważ jak sami wiemy różni ludzie w różnych porach wychodzą i wracają z wody więc i organizacja posiłków w konkretnym terminie może stwarzać spore problemy. Co oczywiście nie znaczy, że na miejscu nie możemy się zorganizować i razem wyjść na obiadokolację maksymalna ilość uczestników 30 osób jako, że część naszych szanownych forumowiczów już zadeklarowało swoja obecność pozwolę ich sobie wpisać niejako zaocznie. ponieważ istnieje konieczność zamknięcia listy uczestników przed czasem oraz przygotowania niespodzianek max termin zamknięcia listy przewiduję na 18.11.2009. http://www.jerkbait.pl/forum/index.php?t=getfile&id=14634&private=0 wraz z wpisywaniem się na listę poszczególnych uczestników będę wysyłał numer konta na który należy dokonać wpłaty opłaty za uczestnictwo której to wpłata będzie traktowana jako potwierdzenie obecności. Uwaga przed wpisaniem się na listę oraz dokonaniem wpłat proszę dokładnie sprawdzić swoje terminy ponieważ ze względu na koszta wcześniej przygotowywanych niespodzianek oraz organizacje noclegów nie będzie możliwości zwrotu wpłaty. Kolor niebieski oznacza potwierdzenie obecności i wpłatę Lista chętnych: 1. mifek - organizator2. remek3. milo264. szpiegu5. standerus6. bujo7. danielXR8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.
Jeziorm 1 Opublikowano 27 Października 2009 Opublikowano 27 Października 2009 Jade Panie , Jade!! Dostałem przepustke !!!! Zaganiaj te trotki do brzegu Rafał bo ja z fotela bede je łowił .. na robala
mifek Opublikowano 27 Października 2009 Autor Opublikowano 27 Października 2009 Witaj na pokładzie Chlopaku!tylko pamiętaj o odpowiednim przygotowaniu sie Kolor niebieski oznacza potwierdzenie obecności i wpłatę Lista chętnych: 1. mifek - organizator2. remek3. milo264. szpiegu5. standerus6. bujo7. danielXR8. Jeziorm_19.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.
Jeziorm 1 Opublikowano 27 Października 2009 Opublikowano 27 Października 2009 Spoko, cytrynówka bedzie a sprzet bede jakis musiał pozyczyc... bo nic na trotki nie mam... pzdr
mifek Opublikowano 27 Października 2009 Autor Opublikowano 27 Października 2009 o sprzęt sie nie martw. skoro jedze standerus to pewnie będzie też sklep obwoźny poza tm jeali nie bedzie wialo za bardzo to ja pewnie bede biegał z muchowka... no chyba ze nie. poza tym mamy tu na Dzikim Zachodzie troche zabawek wiec na pewno sie cos znajdzie...
Jeziorm 1 Opublikowano 27 Października 2009 Opublikowano 27 Października 2009 Ja wezme tylko muchówke,póki co szykuje reszte sprzetu,jak sie nie uda to bede uderzał do Was.Mifek moze napisz jakie wabiki na trotki naszykować ??pzdr
Bujo Opublikowano 27 Października 2009 Opublikowano 27 Października 2009 o sprzęt sie nie martw. skoro jedze standerus to pewnie będzie też sklep obwoźny poza tm jeali nie bedzie wialo za bardzo to ja pewnie bede biegał z muchowka... no chyba ze nie. poza tym mamy tu na Dzikim Zachodzie troche zabawek wiec na pewno sie cos znajdzie... No to pieknie!!! Jeszcze jak Remek przyjedzie z muchowka i polowimy jakies trotki to trzeba bedzie zmienic nazwe portalu chyba ze wymyslimy sposob na jerkowanie muchowka Jutro siadam do imadla i zaczynam krecic muszki Powiedzcie mi tylko ile maja miec dlugosci Pozdrowionka, Bujo P.S. Potwierdze moj przyjazd do konca tygodnia
Kuba Standera Opublikowano 27 Października 2009 Opublikowano 27 Października 2009 Sklep tym razem dojedzie pociągiem, więc mocno zredukowany taki walizkowy zapewne BTW, będę dopinał paczkę następna na dniach, komuś coś może z muchowego sprzętu?
szpiegu Opublikowano 27 Października 2009 Opublikowano 27 Października 2009 czekalem na tego posta długo długo długooo postaram się przywieść trochę swoich nowych zabawek na morskie ryby
milo26 Opublikowano 27 Października 2009 Opublikowano 27 Października 2009 Bujo klasyka w połowie morskich troci. http://globalflyfisher.com/patterns/magnus/
pitt Opublikowano 27 Października 2009 Opublikowano 27 Października 2009 ty milo przestan z tymi rybami ... bo znowu sobie 'cos' zapiercingujesz
milo26 Opublikowano 27 Października 2009 Opublikowano 27 Października 2009 Na całe szczęście przy połowach w morzu używam odpowiednich rękawic
Kuba Standera Opublikowano 27 Października 2009 Opublikowano 27 Października 2009 Milo, wrzuć proszę jeszcze jakieś linki z muchami
pitt Opublikowano 27 Października 2009 Opublikowano 27 Października 2009 Na całe szczęście przy połowach w morzu używam odpowiednich rękawic takimi? http://richtigteuer.de/wp-content/uploads/2007/11/boxhandschuhe_diamant.jpg sorry ... ale musialem
milo26 Opublikowano 27 Października 2009 Opublikowano 27 Października 2009 Standerus tu jest wszystko co potrzeba... http://globalflyfisher.com/keywords/index.php?keyword=sea_tr out_flies
Kuba Standera Opublikowano 27 Października 2009 Opublikowano 27 Października 2009 Dzieki wielkie, za chwilę siadam kręcić
milo26 Opublikowano 27 Października 2009 Opublikowano 27 Października 2009 Dobre Pitt. Wiem komu takie by się przydały...
mifek Opublikowano 28 Października 2009 Autor Opublikowano 28 Października 2009 Na prawdę dużo zostało powiedziane w naszym wątku o słonych trociach. zasadniczo powiem tak:idealnie jest mieć spodniobuty bo człowiek się wtedy czuje i jest dużo bezpieczniej, szczególnie w obliczu fal Kolano - Czoło - kryst może coś na ten temat powiedzieć jednak jeśli ktoś spodniobutów nie ma też sobie może poradzić gdyż słone trocie bardzo często są tuż pod samym brzegiem, trzeba się jednak liczyć z niewielkim ograniczeniem w doborze miejscówek. Przynęty:wiekszość chwali sobie blachy wahadłowe. smukłe, z nieco grubszej blachy im lepiej latające tym lepiej. (piekne polskie zdanie ). w zeszlym roku i na początku tego doskonale spisywały się blachy robione przez naszego forumowego ZAMKERA, pieknie lataja, masa w sam raz, i lusterkuja w opadzie, czyli w zasadzie wszystko to czego potrzeba. woblery: podstawa to dobra aerodynamika. niezbyt szeroka praca oraz podobnie jak w przypadku blach lusterkowanie. od pewnego czasu mam zamiar sprobowac niewielkich swimbaitow gdy ich praca rokuje na prawde dobrze... wszelkie tapsy (fajnie, lowne i z bardzo powtarzalna pracą), tarnusy(lowne ale gorzej z powtarzalnością) nawet thrill. wszystko robi na prawde dobrze. choc w przypadku thrilla niekorzystne jest to ze trzeba go raczej szybko prowadzic - a im zimniejsza woda tym prowadzenie powinno być wolniejsze... o muchach wypiwadał sie nie bede. kilka artykułów zalinkowanych przez milo26 mowi w zasadzie wszystko... z pwyposazenia pomocniczego zbawienne moze sie okazac posiadanie kijka do brodzenia ( jego role moze od biedy zastapic zwykly kijek do nordic waling), podbierak najlepiej muchowy -jesli brodzimy, choc nie jest wymagany. dobry dalekosiezny kij moc - w zasadzie jak komu pasuje. jedni stosuja patyki ok 30-35g. inni (np taki mifek) 2oz. czyli bez mała 60g. super wielka moc nie jest wymagana gdyż ryba poza kamulcami i tak niema gdzie uciec, no chyba ze do szwecji... to tak w duzym skrocie, w razie dodatkowych pytan chetnie pomoge...
kryst Opublikowano 28 Października 2009 Opublikowano 28 Października 2009 Rafał, Zapomniałeś o szlachetnych napojach regeneracyjnych, bo może być chłodno.
milo26 Opublikowano 28 Października 2009 Opublikowano 28 Października 2009 Najskuteczniejsze przynęty, których używają Niemcy i Duńczycy do morskich połowów troci i łososi w Bałtyku można zamówić na przykład tu: http://www.adh-fishing.de/spinnfischen/kunstkoeder/index.htm l
jajakub Opublikowano 28 Października 2009 Opublikowano 28 Października 2009 Wstepnie zgłaszam chęć (wstępnie bo jak się ostatnio okazało fundują mi w robocie miłe niespodzianki)
mifek Opublikowano 28 Października 2009 Autor Opublikowano 28 Października 2009 właśnie sie zastanawiałem kiedy zgłosisz swój akces Witaj na pokładzie Chlopaku! Kolor niebieski oznacza potwierdzenie obecności i wpłatę Lista chętnych: 1. mifek - organizator2. remek3. milo264. szpiegu5. standerus6. bujo7. danielXR8. Jeziorm_19. jajakub10. kryst 50/5011.12.13.14.15.16.17.18.19.20.
skwara Opublikowano 28 Października 2009 Opublikowano 28 Października 2009 witamchętnych z wa-wy szukam bo przeraza mnie droga samemu w samochodziepzdr
popper Opublikowano 28 Października 2009 Opublikowano 28 Października 2009 Mifciu, bez wyżywienia i noclegu ale licencję potrzebuję. Na piatek-niedziela I znowu muszę przynęt nowych szukać PSkryst 50/50. Co to za rozmiarówka
kryst Opublikowano 28 Października 2009 Opublikowano 28 Października 2009 50 chcę/50 nie będę mógł z powodu pracy.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się