matusiak Opublikowano 28 Października 2009 Opublikowano 28 Października 2009 Czy zna ktoś takie łowisko chodzi o pstrąga tęczowego i przydało by się żeby to była rzeka proszę o wszelkie wiadomości
Gość Opublikowano 28 Października 2009 Opublikowano 28 Października 2009 (edytowane) . Edytowane 26 Czerwca 2014 przez J_J
rolek Opublikowano 29 Października 2009 Opublikowano 29 Października 2009 Taki klimat towarzyszy na tym łowisku . Wolno łowić tylko z brzegu.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się