remek Opublikowano 28 Października 2009 Opublikowano 28 Października 2009 Cześć,Druga część testu jerkbait.pl to można powiedzieć pewnego rodzaju striptiz w wykonaniu Shaimano Cardiffa 51s DC. Niestety sam multiplikator nie wiedział jak to zrobić – świeżynka, więc postanowiłem mu pomóc i dokonać jego prawie całkowitej eksprolacji rozbierając go na części drobne. Właściwie można by jeszcze bardziej, w drobny mak, że tak się wyrażę ale … raczej nie wniosłoby to do naszych rozważań niczego nowego i odkrywczego. Niniejszym zapraszam do drugiej części artykułu – W głąb multiplikatora Shimano Cardiff 51s DC. Zapraszam do drugiej części artykułu dotyczącego Shimano Cardiff 51s DC. PozdrawiamRemek
Sławek Opublikowano 28 Października 2009 Opublikowano 28 Października 2009 Poczułem się trochę jak przy ćwiartowaniu... Ale w sumie o to chodzi . Nie dość, że się napatrzę to jeszcze bez ubranka...Ciekawi mnie jednak część 3 najbardziej...
remek Opublikowano 28 Października 2009 Autor Opublikowano 28 Października 2009 Sławciu ... powoli, dojdziemy Mogę powiedzieć jedno - jest baaardzo dobrze
hasior Opublikowano 28 Października 2009 Opublikowano 28 Października 2009 ładnie ps.a jakiej wagi była ta nimfka w kolorze PINK <_< i jak daleko poleciała z tego DiSi od szczytówki spiralnego kija mifka?
remek Opublikowano 28 Października 2009 Autor Opublikowano 28 Października 2009 nie wiem, nie wiem kijek był trochę za mocny jak na taką przynętę i leciało ale o komforcie nie było mowy. W każdym razie ... bród praktycznie nie było.
hasior Opublikowano 28 Października 2009 Opublikowano 28 Października 2009 hmmmmmmmmm to jak nie jest źle ,a nawet dobrze całkiem,to może sobie baynę na lato taki(łamiąc przysięgę,że nigdy wiecej DC <_< )a na zimę sprzedam <_< a własnie Remek jak bedziesz Go testował,to weż prosze go na jakieś zimowe kropki,zobaczymy czy hamulec łapie zawiasy na mrozie tak jak 201DC i MgDC
Andrzej Stanek Opublikowano 28 Października 2009 Opublikowano 28 Października 2009 Była, jedna moja i to całkiem zajefajna...
hasior Opublikowano 28 Października 2009 Opublikowano 28 Października 2009 bród praktycznie nie było. jak to nie było a broda standerusa ,taka na streamerki dobra <_<
peresada Opublikowano 29 Października 2009 Opublikowano 29 Października 2009 sorry że się powtarzam ale muszę.nuddaaaaaaa....kiedy to co istotne?pozdrówka
Bujo Opublikowano 29 Października 2009 Opublikowano 29 Października 2009 sorry że się powtarzam ale muszę.nuddaaaaaaa....kiedy to co istotne?pozdrówka @peresada, Uchyle rabka tajemnicy Przy delikatnym kijku daje sie rzucac nimfa na haczyku 6 z wolframowa glowka 4 mm nawet baronom flyfishingu :D Jakos tam latala, moze nie za daleko ale jednak Na malych siurkach mozna by lowic tandemem bujo
peresada Opublikowano 29 Października 2009 Opublikowano 29 Października 2009 dzięki i za to - mnie jednak interesuje konkluzja pozdrówka
mifek Opublikowano 29 Października 2009 Opublikowano 29 Października 2009 prawda jest taka ze na mieczu remka owa nimfka leciala na odlaglosc 10-12 m. z mojego kija podchodzila co najwyzej pod 10m... tak czy siak widac ze ten multis potrafi cholernie duzo... bo nie dosc ze pieknie rzuca to jeszcze banany na twarzy wywoluje...
Kuba Standera Opublikowano 29 Października 2009 Opublikowano 29 Października 2009 Och kristofer.. konkluzja... jest prostaCzysty onanizm dla sprzętomaniaków za ciężką kasę. Do rzucanią, nie łowienia bo po dalszym rzucie kończy się linka. Jak chcesz łowić na fizdrygielki po 1g to wiesz czego szukać, jak chcesz łowić ryby to wiesz... masz 101dc spokojnie obsłuży i przynęty, i lupy nosić nie musisz żeby coś z pudełka wybrać...Nie wiem co można tym łowić na morzu? Krewetki?
Bujo Opublikowano 29 Października 2009 Opublikowano 29 Października 2009 Och kristofer.. konkluzja... jest prostaCzysty onanizm dla sprzętomaniaków za ciężką kasę. Do rzucanią, nie łowienia bo po dalszym rzucie kończy się linka. Jak chcesz łowić na fizdrygielki po 1g to wiesz czego szukać, jak chcesz łowić ryby to wiesz... masz 101dc spokojnie obsłuży i przynęty, i lupy nosić nie musisz żeby coś z pudełka wybrać...Nie wiem co można tym łowić na morzu? Krewetki? Witam, Kuba- na tym kreciolku chociaz nie bylo widac szpuli przy dalekim rzucie slawkowym woblerkiem a i plecionka byla 15 lbs :D Sprawdzone przez ''barona'' osobiscie i przy swiadkach Bujo
Kuba Standera Opublikowano 29 Października 2009 Opublikowano 29 Października 2009 Whatevel , nadal uważam ze to wydumka Za tą kasę wolałbym kijek uzbroić, kupić sznur i kołowrotek, wszystko dobrej jakości i... jestem pewien ze ta nimfą dalej bym rzucił Skrzywienie po latach daje znać o sobie ze zdwojoną siłą
Bezel Opublikowano 29 Października 2009 Opublikowano 29 Października 2009 Uff, czuje, że częsc trzecia bedzie wielkim bum. Tak czytając między wersami chyba naprawde Cardiff 51DC ( dla mnie Conquest 51DC ) będzie 'najlepszą' maszynką do przynęt poniżej 5gram.Czekam czekam... PS. ja znów pisze o availu do 51SS ale jakoś skończyc go nie umie bo mało czasu na testy rzutowe.
Bujo Opublikowano 29 Października 2009 Opublikowano 29 Października 2009 Uff, czuje, że częsc trzecia bedzie wielkim bum. Tak czytając między wersami chyba naprawde Cardiff 51DC ( dla mnie Conquest 51DC ) będzie 'najlepszą' maszynką do przynęt poniżej 5gram.Czekam czekam... PS. ja znów pisze o availu do 51SS ale jakoś skończyc go nie umie bo mało czasu na testy rzutowe. Witam No i 51 SS ze szpulka Availa pojawi sie w dziale sprzedam Marek zbieraj na tego DC- maszynka jakich malo. Ja sam chyba uzbroje sobie kijek 6-8 lbs tak mi sie spodobal Pozdrawiam, Bujo
Bujo Opublikowano 29 Października 2009 Opublikowano 29 Października 2009 Baron Baronowi Roznica: jeden samozwanczy drugi tak nazwany :D Bujo
Kuba Standera Opublikowano 29 Października 2009 Opublikowano 29 Października 2009 whatevel Nie wiem czy mogę bezpiecznie na zlot przyjechać
Bezel Opublikowano 29 Października 2009 Opublikowano 29 Października 2009 Witam No i 51 SS ze szpulka Availa pojawi sie w dziale sprzedam Marek zbieraj na tego DC- maszynka jakich malo. Ja sam chyba uzbroje sobie kijek 6-8 lbs tak mi sie spodobal Pozdrawiam, Bujo Bujo Ty ? a pamiętasz komentarz o jigach na haczykach 24 No jak tak mówicie to faktycznie musi byc cudeńko.Narazie availem się musze pobawic Ciekaw jestem w jednej sprawie, w sprawie wagi szpulki. W artykule wskazano 16,3grama. Ciekawe czy dałoby się zmniejszyc wage szpulki bo 16,3 to nawet dużo ale chyba i tak najmniej ze znanych nam DeCetek. http://jerkbait.pl/art/photos/125/ca1_11.jpg Ciekawe czy ten pierścien da się wymontowac i ile on sam waży.Jakby tak wmontowac układ DC do availa szpulki...wtedy przynęty będą się zaczynac od 0,5grama hihi
Bujo Opublikowano 29 Października 2009 Opublikowano 29 Października 2009 Witam, Bezel- jigi na 24 to raczej sie nie nadaja ale juz na 6-8 beda ok Masa szpulki- ja sie na tym nie znam. Wiem jedno- bierzesz taki kreciolek zestawiony z lekkim kijkiem i powiedzmy malym woblerkiem i rzucasz sobie Zadne wymyslne techniki- za siebie szybko i poszlo To mi sie podoba. Pozdrawiam, Bujo
Pablos Opublikowano 30 Października 2009 Opublikowano 30 Października 2009 Remku 2 pytanka:Z czego zrobiona jest ta czarna obudowa systemu DC, którą rozkręcałeś kluczem imbusowym?? I czy prowadnica jest ruchoma przy wysnuwaniu linki na hamulcu??Dzieki
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się