Hektor Opublikowano 29 Października 2009 Opublikowano 29 Października 2009 Witam Kolegów, jestem pierwszy raz na forum, chociaż nie po raz pierwszy na stronie Jerkbait.pl i pewnie nie ostatni. Poszukuję adresu do obydwu Panów z nagłówka: obrotówki i wahadówki Lida oraz Atmo, nie chodzi o zakup pojedyńczych przynęt lecz raczej o kontakt handlowy. Do tej pory myślałem, że u Pana Google można znależć wszystko, ale się pomyliłem. Czy można liczyć na Waszą pomoc? Kilka obrotówek ATMO kupiłem ostatnio we Wrocławiu, ale na opakowaniu ani śladu Nr.Tel Proszę o namiar na prywatnego maila: wilj@post.plBędę bardzo wdzięczny. PozdrawiamKuba
Sławek Opublikowano 30 Października 2009 Opublikowano 30 Października 2009 Witam na forum i miłego korzystania życzę - jednakw tytułowej sprawie pomóc nie potrafię. Myślę, że ktoś się jednak znajdzie
OloPe Opublikowano 30 Października 2009 Opublikowano 30 Października 2009 Do Atmo ma kontakt z pewnością @pablom, pojawi się to Ci wyśle na priv.
mi106 Opublikowano 30 Października 2009 Opublikowano 30 Października 2009 Witam! nie wiedziałem ,że tak trudno mnie znaleść... chętnie nawiążę nowe kontakty handlowe.. mój tel. 509 066 408 lub mail mi106@interia.pl Pozdrawiam! Michał Raczyński
Hektor Opublikowano 30 Października 2009 Autor Opublikowano 30 Października 2009 Witam Panie Michale, świetnie, że się Pan pojawił Odpiszę na prywatnego maila jutro na wieczór. PozdrawiamKuba
remek Opublikowano 30 Października 2009 Opublikowano 30 Października 2009 Cieszę się, że mogliśmy pomóc
pablom Opublikowano 1 Listopada 2009 Opublikowano 1 Listopada 2009 Bo się Michale ukrywasz Jeszcze robisz blaszki? Jak tam ryby u Ciebie? Masz te podwójne wahadła jeszcze? Świetnie szczupaki na nie reagują Michał miał jeszcze jakieś woblerki. Piszę jakieś bo nie zdążyłem zobaczyć, wyleciałem z interesu, ale znając jego fachowe ręce pewnie równie ładne co blaszki. Co do Marka Aszychmina, to może być problem, swego czasu też próbowałem. Ba, znam wielu co z nim ryby łowią i nikt nie chciał się podzielić. Z tego co wiem to pan Marek i tak już ledwo daje radę z wyrabianiem zamówień. Ale powodzenia życzę.
Hektor Opublikowano 2 Listopada 2009 Autor Opublikowano 2 Listopada 2009 Witam, na zamknięcie tego wątku chciałem wam podziekować za wszystkie informacje. Mam skompletowane adresy do obydwu Panów Mam nadzieję, że kiedyś również będę mógł pomóc. Pozdrawiam Kuba
radekg Opublikowano 3 Listopada 2009 Opublikowano 3 Listopada 2009 witam przepraszam za lenistwo - nie chce mi się zakładać nowego tematu Szukam....a mam pytanie :czy ktoś z WAS wie gdzie można nabyć woblery STORK lub jakiś inny namiar np. e-mail ?z góry WIELKIE DZIĘKI
@slider@ Opublikowano 3 Listopada 2009 Opublikowano 3 Listopada 2009 Storki swego czasu można było dostać w muskie i na twardej, możliwe że jeszcze w bassie. PozdrawiamSlider 1
radekg Opublikowano 4 Listopada 2009 Opublikowano 4 Listopada 2009 dzięki fajnie by było jakby salon MUSKIE był jeszcze czynny, niestety jego czasy mineły już bezpowrotnie a na Twardą podjadę bo tam mnie dawno nie było zobaczymy co będzie miał gościu w ofercie dzięki i pozdrawiam
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się