ssamer Opublikowano 1 Listopada 2009 Opublikowano 1 Listopada 2009 Panowie, znalazłem dziś nad Wisłą sondę w pełnym ekwipunku. Jeśli ktoś jest przekonany, że to jego zabaweczka proszę o kontakt.Mam nadzieję, że jest tylko jedna osoba która sondę dziś zgubiła proszę o kontakt 605 144 081
Bezel Opublikowano 1 Listopada 2009 Opublikowano 1 Listopada 2009 Moja moja Ssamer- znamy się więc wiem, że jesteś 'pewny' ale wielki szacunek za Twoją uczciwośc, szczęściarz jak ktoś znajdzie ten wątek pozdrawiam
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się