Tomek TJ Opublikowano 1 Listopada 2009 Opublikowano 1 Listopada 2009 Witam!moze ktoś ma ochotę odkupic SWOJE przynety boleniowe.Bo chyba nasz kolega Suchy498 alias Perch urządził sobie stoisko na m.pl Wszedlem na m.pl giełda i co widzę swój wobek taki oliwkowy mojej roboty(nie to żebym komukolwiek wypominał wobka lub dwa ,bo jak robie to serie 50szt).Suchy498 trzeba było powiedziec że potrzebujesz przynęt i to najlepiej w wysokich nominałach hehehehe.Chciałeś jeszcze kleniowe itd,mam nadziej że nie bedziesz ich sprzedawał na tym forum bo to już by było przegięcie.Jak dostałeś za dużo mogłeś wysłac Pirani,jego chłopaki są pewnie bardziej w potrzebie.Tak sie nie robi
Mariano Mariano Opublikowano 1 Listopada 2009 Opublikowano 1 Listopada 2009 Suchy498 Powinno byc Ci bardzo głupio
LASSOjbait Opublikowano 1 Listopada 2009 Opublikowano 1 Listopada 2009 Masakra. Dlatego jestem ZDECYDOWANYM WROGIEM dawania komukolwiek czegokolwiek za darmo. Gówniarz powinien teraz własnoręcznie wystrugać woblery i je Tobie odesłać. Mój ojciec używał czasami słowa HONOR. Czy dzisiejsi ojcowie już tego słowa zupełnie nie używają??
Tomek TJ Opublikowano 1 Listopada 2009 Autor Opublikowano 1 Listopada 2009 Lasso nie chodzi o wobki bo tego to mam całą szafę.Chodzi o zasady.
Tomek_N Opublikowano 1 Listopada 2009 Opublikowano 1 Listopada 2009 Mój ojciec używał czasami słowa HONOR. Czy dzisiejsi ojcowie już tego słowa zupełnie nie używają?? Uzywaja, ale niestety nie wszyscy. Moj ojciec by mi nogi z dupy powyrywal jak by sie dowiedzial ze cos takiego zrobilem. Bardzo nieladnie...
Suchy498 Opublikowano 1 Listopada 2009 Opublikowano 1 Listopada 2009 Chłopaki, wiem jak to wygląda ale musiałem sprzedać swój kijek na rzeke do łowienia kleni/jazi/boleni z powodów rodzinnych. (potrzebna była kasa na pewien cel, a ja wole pomóc rodzinie niż chwalić się jaki to mam sprzęt. Dlatego napisałem w pierwszej kolejności ze wymienię ale nie każdy ma interesujące mnie przynęty szczupakowe.
Tomek TJ Opublikowano 1 Listopada 2009 Autor Opublikowano 1 Listopada 2009 Dobre:lol: Pomocnik Tak że chłopaki,ja też mam rodzine i z tego powodu potrzebuję XLS-a tak 2,75m do 25gr bo swojego sprzedałem ,jakis młynek (nic ponizej stelli i najlepiej z gwarancją i może kilkaset wobków)a potem alledrogo
Suchy498 Opublikowano 1 Listopada 2009 Opublikowano 1 Listopada 2009 Dobre:lol: Pomocnik Tak że chłopaki,ja też mam rodzine i z tego powodu potrzebuję XLS-a tak 2,75m do 25gr bo swojego sprzedałem ,jakis młynek (nic ponizej stelli i najlepiej z gwarancją i może kilkaset wobków)a potem alledrogo Jak nie wierzysz to co mam wstawić tu skan zadłużenia babci? Nie zrobie tego...
casso Opublikowano 1 Listopada 2009 Opublikowano 1 Listopada 2009 Wg mnie to przegięcie pały Sam wysłałem mu kilka przynęt, bo zrobiło mi się żal chłopaka... Myślałem, że to chłopak z niezbyt zamożnej rodziny, z pasją do wędkarstwa, którego nie stać nawet na kilka boleniowych gum i skrobie każdy grosz, żeby mieć czym łowić. Uważam, że żadne tłumaczenie nic tu nie zmieni kolego Suchy. U mnie jesteś spalony
Bezel Opublikowano 1 Listopada 2009 Opublikowano 1 Listopada 2009 Kiedyś Presso po paru dniach, teraz przynęty i kijek... oj życie nie jest łatwe. Może sprzedaż kija faktycznie ma pomóc ale co Ci da wymiana ?Jeśli jesteś taki fair paly to napisz, że sprzedaż tylko przynęty nie prezenty a zamienisz prezenty wten byłoby wporządku a tak, mało kto się wymieniac to sobie sprzedaż a kasa jakoś tam wróci.ściema Perchów ściema, kombinowałeś już kiedyś ze mną też zresztą, dałeś ciała.
Mariano Mariano Opublikowano 1 Listopada 2009 Opublikowano 1 Listopada 2009 Suchy498 OGARNIJ SIE CHŁOPAKU Nie bedziemy prowadzic tutaj wątków zadłużeniowo-rodzinnych bo to nie forum do tego.Poprostu przeproś chłopaków którzy Ci pomogli a do załatwiania zadłużeń sa inne instytucje niż J.pl
Mekamil Opublikowano 1 Listopada 2009 Opublikowano 1 Listopada 2009 Jeszcze wczoraj chciałeś brać ode mnie Curado, jeśli uda Ci się sprzedać kija. Ale kupiec zrobił Cię w konia, jak pisałeś.Lekko się pogubiłem.
Tomek TJ Opublikowano 1 Listopada 2009 Autor Opublikowano 1 Listopada 2009 Ma chłopak wyobraźnie,już wmieszał babcie w przynęty boleniowe a bóg wie jaką ma liczną rodzine więc lepiej bierzcie sie za struganie chłopaki i zasypiemy go woblerami itd. A teraz to tak by pasowało wysłac ze 100 jerków bo babcia znowu dzwoniła do Provident-a
Bezel Opublikowano 1 Listopada 2009 Opublikowano 1 Listopada 2009 Jeszcze wczoraj chciałeś brać ode mnie Curado, jeśli uda Ci się sprzedać kija. Ale kupiec zrobił Cię w konia, jak pisałeś.Lekko się pogubiłem. Teraz to zabiłeś chłopaka do końca Gruby pojazd z Suchym498, zestaw szczupakowy też sprzedaj bo jutro mandat dostaniesz za jazde na gape.
wobler129 Opublikowano 1 Listopada 2009 Opublikowano 1 Listopada 2009 Zrobił źle, ale bez przesady - Mleczko znalazłeś okazję, ale aż tak się nie wyżywaj Nio szkoda przynęt troszkę. Pozdrówki
Tomek TJ Opublikowano 1 Listopada 2009 Autor Opublikowano 1 Listopada 2009 Kamil Curadziak miał byc dla babci bo ostatnio poszła w multiki ale już go nie chce bo zamówiła u mefisto Cardiffa
Maynard Opublikowano 1 Listopada 2009 Opublikowano 1 Listopada 2009 Mój ojciec używał czasami słowa HONOR. Czy dzisiejsi ojcowie już tego słowa zupełnie nie używają?? Owszem Lasso... Najczęściej w zdaniu:no synu, jak wpier#olisz takiemu i to po pół litra, to jest dopiero Honor A Babcia? No cóż... nie wiem jakiego curado sprzedawał Kamil, ale pamiętaj Suchy (!)Lewą rękę jej odjęło pod Monte Cassino, więc koniecznie 100, a nie 101... 200 a nie 201. No i z wyższym przełożeniem, takim z 7:1, żeby się babcia nie zakręciła na amen.Przekładnia mniej trwała, ale w razie czego dobre wnuczęta kupią nowy. Dawno takiej bezczelności nie widziałem, przykro mi za chłopaków,bo wiem jak to jest zaufać, wiem jak to jest dać się sfrajerować... Złooo
BartekP Opublikowano 1 Listopada 2009 Opublikowano 1 Listopada 2009 Chłopaki, kilka woblerów to w sumie mała cena za nauke aby wiecej nie robić za PCK <_<
Tomek TJ Opublikowano 1 Listopada 2009 Autor Opublikowano 1 Listopada 2009 Kij z woblerami...każdy z nas ma jakieś zapasy.Szkoda tylko tych chlopaków którzy może kiedyś naprawdę będą w potrzebie
Tomy Opublikowano 1 Listopada 2009 Opublikowano 1 Listopada 2009 Kij z woblerami...każdy z nas ma jakieś zapasy.Szkoda tylko tych chlopaków którzy może kiedyś naprawdę będą w potrzebie I tu masz rację dlatego takie numery jak robi Suchy powinny się kończyć konsekwencjami na forum.
admin1348902092 Opublikowano 1 Listopada 2009 Opublikowano 1 Listopada 2009 Zamknę wątek. Zainteresowani niech się domyślą co to oznacza.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się