Flls Opublikowano 2 Listopada 2009 Opublikowano 2 Listopada 2009 Pan Samochodzik też taką miał U Nienackiego, nie wiem Sławku czy czytałeś kolejne tomy (koło 100 ich jest)pisane przez innych autorów po jego śmierci, tam już jest inny wóz, bardziej współczesny i bajerancki
Raptor1981 Opublikowano 3 Listopada 2009 Opublikowano 3 Listopada 2009 Taka łódeczka by się przydała na wędkarskie wyprawy a jesienią dach postawić ogrzewanie w środku zapuścić szybkę tylko lekko uchylić i można łowić na krótki rękawek. A w niedziele i od święta nawet do kościoła i rodziny pojechać.
Panek Opublikowano 3 Listopada 2009 Opublikowano 3 Listopada 2009 i powstała by nowa technika rzutu ,,na zimny łokieć
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się