filip Opublikowano 3 Listopada 2009 Opublikowano 3 Listopada 2009 WITAMMACIE KOLEDZY JAKIEŚ OINIE NA TEMAT SILNIKÓW ELEKTRYCZNYCH O MOCY 36 LBS (MARKA TYP), I AKUMULATORÓW.
filip Opublikowano 4 Listopada 2009 Autor Opublikowano 4 Listopada 2009 konkretnie mi chodzi 0 motorguide 36 lbs
Gość Opublikowano 6 Listopada 2009 Opublikowano 6 Listopada 2009 Witam !Zależy do jakiej łódki będziesz używał ogólnie uciąg 36 lbs stosuje się do małych łodzi jeżeli chcesz na dużej fali w miarę sprawnie zmieniać łowiska Pozdrawiam
bassy Opublikowano 7 Listopada 2009 Opublikowano 7 Listopada 2009 Może moja wypowiedź będzie OT ale mimo wszystko sugeruję brać najmocniejszy elektryk jaki tylko możesz, mam motorguide 54 jakby co - pytaj
filip Opublikowano 7 Listopada 2009 Autor Opublikowano 7 Listopada 2009 WIĘKSZEJ MOCY NE POTRZEBUJE BO JEZIORO NIE JEST DUŻE. MAM PONTON 3.30 ,WAŻY JAKIEŚ 55 KG,PŁYWAŁEM NA MINN KOCIE 36,OD KOLEGI SZEDŁ DOBRZE.(WIĘCEJ MI NIE POTRZEBA)PYTANIE O CZY MOTORGUIDE JEST BEZAWARYJNY.I JAK U NIEGO Z POBOREM PRĄDU?
bassy Opublikowano 7 Listopada 2009 Opublikowano 7 Listopada 2009 Mój jest na razie bezawaryjny poboru prądu nie kontroluję mam aku w agm 95 Ah
Herman Opublikowano 8 Listopada 2009 Opublikowano 8 Listopada 2009 Motorgiude ma chyba trzy serie silników. W Tokarexie są np. dwie- jest silnik 54 i 54 HT. Kolego @bassy- czy możesz powiedzieć o co się rozchodzi? Czym się różni 54 od 54 HT, czy tylko materiałem kolumny, czy czymś jeszcze? No i ktory lepszy: 54 czy 54HT?
filip Opublikowano 8 Listopada 2009 Autor Opublikowano 8 Listopada 2009 Z tego co mi powiedzieli w tokarexie to droższy silnk ma wysywany rumpel i kolumnę ze stali nierdzewnej, a tańszy z aluminum.
Gość Opublikowano 9 Listopada 2009 Opublikowano 9 Listopada 2009 Koledzy ! Najlepsze kolumny które praktycznie są odporne na wszelkie uszkodzenia zarówno po napłynięciu na mieliznę lub inny wystający przedmiot posiada Minnkota. Także czasami warto wydać te parę złoty więcej niż potem kupować następny średni model. Na marginesie Minnkota u mnie działa od 15 lat bez żadnych napraw i regulacji. Pozdrawiam Norbertwww.fishingclub.eu
bassy Opublikowano 9 Listopada 2009 Opublikowano 9 Listopada 2009 Ja wolałem większa moc za tę samą kasę.Generalnie to lepiej wcale nie ryć w dnie śrubą Wszystko ma swoje plusy i minusy
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się