peresada Opublikowano 3 Listopada 2009 Opublikowano 3 Listopada 2009 chyba nieco ładniejszy do baranabył już na forum? http://cgi.ebay.com/10-Shimano-Core-51-MG7-51MG7-Baitcasting -Reel-LH_W0QQitemZ360202811926QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultD omain_0?hash=item53ddc2ba16#ht_2339wt_1165pozdrówka
kryst Opublikowano 3 Listopada 2009 Opublikowano 3 Listopada 2009 http://www.tacklewarehouse.com/descpageRLCSHIMANO-SC50MG.htm l http://www.tacklewarehouse.com/icast09.html?ccode=SHIREELS09 http://www.tackletour.com/review2009hggpg1.html
mifek Opublikowano 4 Listopada 2009 Opublikowano 4 Listopada 2009 z tego co sie orientuje nasz forumowy kolega Bramo (albo bramo) jest w posiadaniu ktoregos z COREów... i baaaaaardzo go sobie chwali
artmaniac Opublikowano 4 Listopada 2009 Opublikowano 4 Listopada 2009 nie miałem nigdy w ręku aldebarana, ale od dwóch miesięcy używam core 101 mg. Zdecydowałem się na niego ze względu na mniejsze przełożenie niż 51mg. Mam już quantuma z przełożeniem 7.1 i przy głębiej nurkujących woblerach dają się odczuć niepożądane drgania. W obu corach są przekładnie z jakiegoś lekkiego stopu i wydaje mi się że mogłyby nie wytrzymać długo. Multik jest bardzo zgrabny, choć nieco większy i cięższy od core 51. W obu waga szpuli to nieco powyżej 11 gram. Setka ma z kolei tylko 5 łożysk. Do średnich i małych wabików wydaje się akuratny. Bardziej wyrafinowanych koneserów może też zniechęcać duża ilość plastykowych elementów w stosunku do innych multików w tej cenie. Ale ogólnie jest bardzo ok.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się