Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
z tego co sie orientuje nasz forumowy kolega Bramo (albo bramo) jest w posiadaniu ktoregos z COREów... i baaaaaardzo go sobie chwali :D
Opublikowano
nie miałem nigdy w ręku aldebarana, ale od dwóch miesięcy używam core 101 mg. Zdecydowałem się na niego ze względu na mniejsze przełożenie niż 51mg. Mam już quantuma z przełożeniem 7.1 i przy głębiej nurkujących woblerach dają się odczuć niepożądane drgania. W obu corach są przekładnie z jakiegoś lekkiego stopu i wydaje mi się że mogłyby nie wytrzymać długo. Multik jest bardzo zgrabny, choć nieco większy i cięższy od core 51. W obu waga szpuli to nieco powyżej 11 gram. Setka ma z kolei tylko 5 łożysk. Do średnich i małych wabików wydaje się akuratny. Bardziej wyrafinowanych koneserów może też zniechęcać duża ilość plastykowych elementów w stosunku do innych multików w tej cenie. Ale ogólnie jest bardzo ok.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...