Skocz do zawartości

Konkurs jerkbait.pl - Zdjęcie miesiąca listopad na jerkbait.pl


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Zapraszam do udziału w konkursie. Tyle ładnych ryb ostatnio ozdobiło nasze forum więc zachęcam do zgłaszania kandydatów.

 

Pozdrawiam

Remek

Opublikowano

 

Chcialbym wstawic to zdiecie do listopadowego konkursu . Zdiecie jest z aparatu Tadka ale robil je przypadkowy napotkany wedkarz ...akcenty muchowe w listopadzie plus dosc ciekawe tlo ...no i lowca z steelheadem ...

post-30-1348914532,3326_thumb.jpg

Opublikowano

Uwaga! Ponieważ jesteśmy bardzo mocno limitowani czasem i możliwościami produkcyjnymi drukarni konkurs listopadowy jest ostatnim w tej edycji kalendarza. Zdjęcie grudniowe dodam z kolekcji zdjęć z Mistrzostw Ameryki w wędkarstwie podlodowym (myślę, że będzie pasowało na grudniowe zdjęcie).

 

Zgłoszenia zdjęć do niniejszej edycji zamykamy w dniu jutrzejszym tj. 28.11.2009. Również w tym przpadku głosowanie odbędzie się w ekspresowym tempie. Głosowanie będzie jednodniowe tj. w niedzielę 29.11.2009. Rozstrzygnięcie w poniedziałem 30.11.2009.

Już teraz zachęcam i zapraszam do głosowania.

 

Pozdrawiam

Remek

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...