remek Opublikowano 19 Listopada 2009 Autor Opublikowano 19 Listopada 2009 Zapraszam do udziału w konkursie. Tyle ładnych ryb ostatnio ozdobiło nasze forum więc zachęcam do zgłaszania kandydatów. PozdrawiamRemek
Friko Opublikowano 19 Listopada 2009 Opublikowano 19 Listopada 2009 Pewnie wszyscy mają tajny plan że wrzucą fotkę 30 listopada o 23:59 i wygrają automatycznie jako jedyni którzy się zgłosili
jerry hzs Opublikowano 20 Listopada 2009 Opublikowano 20 Listopada 2009 Chcialbym wstawic to zdiecie do listopadowego konkursu . Zdiecie jest z aparatu Tadka ale robil je przypadkowy napotkany wedkarz ...akcenty muchowe w listopadzie plus dosc ciekawe tlo ...no i lowca z steelheadem ...
starfish Opublikowano 20 Listopada 2009 Opublikowano 20 Listopada 2009 Zdjęcie ekstra. Ale chłopie gdzie Twoja broda?
jerry hzs Opublikowano 20 Listopada 2009 Opublikowano 20 Listopada 2009 poprosze Tadka zeby sie nie golil
Zanderix Opublikowano 20 Listopada 2009 Opublikowano 20 Listopada 2009 /jerkbait_listopad_01.jpg /jerkbait_listopad_02.jpg
remek Opublikowano 20 Listopada 2009 Autor Opublikowano 20 Listopada 2009 Arek! Dzięki! Super ryba, wędkarz i zdjęcia! PozdrawiamRemek
lipion Opublikowano 20 Listopada 2009 Opublikowano 20 Listopada 2009 WOOW!!!Zanderix zdjęcie rzeczywiście zajebiste Szlag! a mnie zawsze takie jakieś płaskie wychodzą Jakim aparatem robione?
jerry hzs Opublikowano 20 Listopada 2009 Opublikowano 20 Listopada 2009 Zanderix Mistrzu to drugie jest wyjatkowe
Marcel Opublikowano 20 Listopada 2009 Opublikowano 20 Listopada 2009 Miałem cos wstawic z Wisły.Mamuske w paski ze smoczym grzbietem.Ale niema sensu. Brawo Arek.
remek Opublikowano 21 Listopada 2009 Autor Opublikowano 21 Listopada 2009 Wstawiaj, wstawiaj. Arek rzucił mocne zdjęcia ale nigdy nic nie wiadomo PozdrawiamRemek
szpiegu Opublikowano 21 Listopada 2009 Opublikowano 21 Listopada 2009 zdjęcie miesiąca jeszcze jest nie zrobione
remek Opublikowano 21 Listopada 2009 Autor Opublikowano 21 Listopada 2009 zdjęcie miesiąca jeszcze jest nie zrobione szpiegu i tak trzymać
maxtip Opublikowano 21 Listopada 2009 Opublikowano 21 Listopada 2009 Miałem cos wstawic z Wisły.Mamuske w paski ze smoczym grzbietem. ...ja bym tam chętnie zobaczył...
Zanderix Opublikowano 21 Listopada 2009 Opublikowano 21 Listopada 2009 @Marcel no chłopie bez jaj WSTAWIAJ WSTAWIAJ NIE DAJ SIĘ PROSIĆ Smutno nam tu z Jurkiem PZDRZanderix
jerry hzs Opublikowano 21 Listopada 2009 Opublikowano 21 Listopada 2009 Marcel ocene prac to Ty zostaw forumowiczom ...a tak wogole to nie wolno sie poddawac ...jak sie mowi A to trzeba powiedziec B ....
remek Opublikowano 27 Listopada 2009 Autor Opublikowano 27 Listopada 2009 Uwaga! Ponieważ jesteśmy bardzo mocno limitowani czasem i możliwościami produkcyjnymi drukarni konkurs listopadowy jest ostatnim w tej edycji kalendarza. Zdjęcie grudniowe dodam z kolekcji zdjęć z Mistrzostw Ameryki w wędkarstwie podlodowym (myślę, że będzie pasowało na grudniowe zdjęcie). Zgłoszenia zdjęć do niniejszej edycji zamykamy w dniu jutrzejszym tj. 28.11.2009. Również w tym przpadku głosowanie odbędzie się w ekspresowym tempie. Głosowanie będzie jednodniowe tj. w niedzielę 29.11.2009. Rozstrzygnięcie w poniedziałem 30.11.2009.Już teraz zachęcam i zapraszam do głosowania. PozdrawiamRemek
FISH Opublikowano 27 Listopada 2009 Opublikowano 27 Listopada 2009 Zenderix gratulację,to pierwsze jest świetne.Widać legendarną plastykę Canona .
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się