Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hejka!

Czy jest w Polsce jakiś sklep, serwis który ma części zamienne do Penna? Chodzi mi głównie o serię Slammer 560. Nigdzie nie mogę dostac szpuli i oryginalnego smaru do 560. Zbliża się wyjazd, sklepy do których dzwoniłem nie obiecują mi ściagnięcia części do tego 27 listopada - a po tej dacie będzie po ptokach

 

Pozdro

Ictus

Opublikowano

Wielkie dzięki :D Smar już zamówiony. Może to uratuje moje krecioły w upale. Nasmaruje też przy okazji Penn'a Senatora 9/0 mój najnowyszy nabytek na wielkie rybska :D

Jak rybsko mi wysnuje 700 metrów plecionki, to chyba po takich odjazdach trzeba go na nowo nasmarowac - co myślicie?

 

Nadal szukam szpuli do Penn Slammer 560 :D

 

Pozdro

Ictus

  • 7 lat później...
Opublikowano

Witam , czy ktos z kolegów wie może czy jest jakaś szansa kupić w Polsce części do Pennów.

Allegrowicz o nicku Pennserwis wyjechał a granice i raczej szybko go nie bedzie a miał dojście.

Interesują mnie bebeszki do Atlantisa 2000,

Gość EdekZfabrykiKredek
Opublikowano
Z tego co kiedyś słyszałem od kumpla co pracował w sklepie to części dla klientów normalnie zamawiali u dystrybutora, ja bym podskoczył do sklepu który posiada towar Penna i spytał.
Opublikowano

Z tego co kiedyś słyszałem od kumpla co pracował w sklepie to części dla klientów normalnie zamawiali u dystrybutora, ja bym podskoczył do sklepu który posiada towar Penna i spytał.

 

W tym roku w sklepie wędkarskim usłyszałem że będzie poważny problem z częściami do Penna bo firma która jest właścicielem marki Penn, Mitchell, Berkley i jakiejś jeszcze wycofuje swoje przedstawicielstwo na Europę

Opublikowano

Proszę o to namiary do części jak i sprzętu Abu Garcia, Penn, Mitchell, Berkley, Spiderwire, Greys, Sakura, Deeper

mr.goodfishing@gmail.com

A tu link z katalogami https://issuu.com/maciek_respondek

 

Zamawiałem łożysko do penn slamera 260 trochę trwało z 2/3 tygodnie ale łożysko dotarło taniej sporo niż bym samemu zamawiał ze Stanów.

Opublikowano (edytowane)

Części do penna, są gdzieś dostępne w Polsce? na podany adres mr.goodfishing@gmail.com napisałem, ale bez odzewu.

Edytowane przez ivar
Opublikowano

Pisałem tam 3 wiadomości i nic.

Nic na to nie mogę poradzić. Ostatni kontakt miałem przed majem też odpisywał mi czasami po tygodniu.

Opublikowano

odpadła mi śruba zaślepka, z osi korbki, w slammerze 260...w życiu bym nie powiedział że mogą być takie kłopoty z tak banalną częścią, a jadę nad morze i wolałbym aby mi się tam nie dostało zbyt dużo piachu..

Opublikowano

odpadła mi śruba zaślepka, z osi korbki, w slammerze 260...w życiu bym nie powiedział że mogą być takie kłopoty z tak banalną częścią, a jadę nad morze i wolałbym aby mi się tam nie dostało zbyt dużo piachu..

Kołowrotek jest spoko ale jak coś padnie to tragedia z częściami zamiennymi w PL. 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

sklep w którym kupiłem, mimo sprowadzania penn-ów jakoś od kilku miesięcy nie daje rady sprowadzić śrubki, no to chyba jestem skazany na jakiś import ze stanów...ech..szkoda słów. Nie wybiera się ktoś do USA w najbliższym czasie?

  • 1 rok później...
Opublikowano
Nie mogę odszukać na poczcie kontaktu, może kto inny skojarzy- nazywało się to penn serwis. Nie pamiętam czy pisane razem czy rozdzielone myślnikiem. Była to nazwa jednego z użytkowników Allegro. Nie mieli wystawionych części, ale napisałem do nich o konkretny numer ze schematu i miła pani mi załatwiła.
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Proszę o to namiary do części jak i sprzętu Abu Garcia, Penn, Mitchell, Berkley, Spiderwire, Greys, Sakura, Deeper

mr.goodfishing@gmail.com

A tu link z katalogami https://issuu.com/maciek_respondek

 

Zamawiałem łożysko do penn slamera 260 trochę trwało z 2/3 tygodnie ale łożysko dotarło taniej sporo niż bym samemu zamawiał ze Stanów.

 

Pisałem tam 3 wiadomości i nic.

 

Udało się Wam nawiązać kontakt?

 

Wysłałem wiadomość na adres: mr.goodfishing@gmail.com ale brak odpowiedzi....

Opublikowano
Jakby się ktos doklpal do części to chetnie sie podłączę. A moze jakies wspólne zamówienie z USA? Ilu jest chętnych?
Opublikowano

@hanz jestem zainteresowany....

 

Napisz na PW czego potrzebujesz. 

Dostałem od EReplacement Parts rabat 10% na przesyłkę. Koszty przesyłki podzielimy.

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Odświeżę temat, kto jest krajowym dystrybutorem marki lub gdzie mogę kupić szpule do modelu Fierce I generacji i rolkę prowadzącą linkę? 

  • 1 rok później...
Opublikowano

Cześć,

 

Urwałem klips do żyłki na szpuli w Slammer-ze 560.

Niby nic, a strasznie boli :-(

Da się to wymienić?

 

Pozdrawiam Tomek

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...